-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
a te deklaracje od Eruane?? nie można Górki bez pomocy zostawić -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
:megagrin::megagrin::megagrin: jedna ale konkretna! :multi: Hila - szczęściara!! :iloveyou: [SIZE=1]ale jeszcze jej nie zdejmę z ogłoszeń na wszelki wypadek :cool1:[/SIZE] a Kropke możne już usunąć?????????:razz::razz::razz: to gumtree rzeczywiście ma coraz większy odzew bo jest strasznie popularne w Londynie a w końcu wiele osób wraca i popularność serwisu u nas wzrosła. problem w tym,że żeby ogłoszenia były skuteczne trzeba co kilka dni kasować i wystawiać na nowo, bo spadają daleko daleko i nie mają szansy by je ktoś zobaczył. te co mam teraz będę tak przerabiać. Korzystam z kont Ewelinki, więc mamy pracę zbiorową :diabloti: w sobotę zrobię kolejną turę. -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
oj oby się wreszcie udało!!!!!!:lol: nie znam niestety nikogo z Gdyni ... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nie było odzewu dziś żadnego?? ciągle tylko nowe psy :-( -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
dziś alegratke zrobiłam przepraszam,ze tak po jednym ale robię całej bandzie ;) jak tam sunieczka? są jakieś wieści o niej? bo Fuxik ma się pewnie jak pączek w maśle :p były jakieś telefony?? -
och te Exowe dzieci :diabloti: czhyba tylko Fuga nie ma takiego wiecznie głodnego spojrzenia jak mamuśka :lol: bo ten mały jegomość demoniczny :evil_lol: szkoda,że nie było w tym miocie szczeniaka z umaszczeniem mamusi. u nas jesień zrobiła się jakaś sądna... wszystko się sypie i nawet frisbee nie cieszy i treningi zupełnie mi nie w głowie :shake: zapasy dyskowe wyprzedałam. byle do wiosny jak to mówią.
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Clo, wiesz już ile kosztuje koło CIebie kastracja? -
to ja jeszcze mam galerię :diabloti: eee nie mam co pisać :lol:
-
o nie, nie wchodzę tu więcej :shake: takie fajne zdjęcia treningowe... a swoją drogą to widzę,że zupełny brak subordynacji się wkradł!! gdzie psy łańcuchowe przy palikach?? co to za bawialnia w ogóle?? gdzie robota?? :diabloti:[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] no chyba,że to po treningu już...
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
kciuki sąąąąąą :lol: -
dziś przerobiłam alegratke. czyli na gumtree-Warszawa i alegratce mam: Daisy,Funia,Safira,Szina - 4 malutkie czarne sunie Bard Gaga, Lilu - bokserkowata Fuksik (na Katowice) Gaja Górka Hila Kropka Malutka Morka Orfinka Orik Rudka szczeniaki z Tumlina Mama szczeniaków z Tumlina na gumtree będę co kilka dni starała si kasować i wstawiać od nowa,żeby były na pierwszych stronach
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
super,że Łatek bezpieczny i szczęśliwy :multi::multi::multi: Agnieszko, wczoraj na szybko zmniejszyłam 3 bo uparłam się wykończyć ogłooszenia. jak będę robić następne skorzystam :cool3: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
teraz Renata z aussikowego przesłała mi link do strony o tańszych sterylkach/kastracjach dla bezdomniaków. Trzeba zadzwonić na podany nr tel i dowiedzieć się jak, gdzie i za ile. jest tam lista lecznic. [url]http://www.canis.org.pl/porady/wet.htm[/url] Clo odezwij się ....;) -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no nie kraczcie. na pewno wszystko jest dobrze! -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
zrobiłam Fuxikowi gumtree na Katowice [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Fuksik-mix-bernardyna-i-collie-szuka-domu-W0QQAdIdZ165115756[/url] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
takie na szybko... na prawdę nie mam sił dziś na sklecanie tekstów... ;) szczeniory z Tumlina [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-2-szczaniaki-8-tygodniowe-pilnie-potrzebny-dom-W0QQAdIdZ165112754[/URL] Mama szczeniorów [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mloda-suczka-szuka-schronienia-pilne-W0QQAdIdZ165113449[/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
uaktualniłam ogłoszenia dla wszystkich maluchów na Gumtree Warszawa dodatkowo jeszcze Barda, Górkę, Rudkę. zostały te z Tumlina do zrobienia... czy jest tekst jakiś?? i proszę o zmniejszone zdjęcia bo tych się nie upchnie -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zrobiłam Górce gumtree na Warszawę [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Gorka-czekoladowo-biala-sunia-szuka-domu-W0QQAdIdZ165100344[/url] [B]i mam wielką prośbę [/B]- czy można tekst do ogłoszeń wkleić do pierwszego postu,żeby każdy kto będzie chciał pomóc z ogłoszeniami nie musiał się przedzierać w poszukiwaniu tekstu ;-) -
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
zrobiłam Rudce gumtree na Warszawę i co kilka dni będę odnawiać [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Rudka-wyjatkowa-sunieczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ165101343[/url] Ewelinka poprawiła trochę tekst jej ogłoszenia [B]i mam wielką prośbę [/B]- czy można go wkleić do pierwszego postu,żeby każdy kto będzie chciał pomóc z ogłoszeniami nie musiał się przedzierać w poszukiwaniu tekstu ;) [QUOTE] Rudzia jest suczką średniej wielkości, sięga mniej więcej do kolana, wagowo ok. 18 kg. Jest młoda, ma teraz ok. 3,5 roku, jest wysterylizowana. Rudzia mieszka w domu tymczasowym w hoteliku dla psów i jest psem idealnym: jest bardzo grzeczna, spokojna, nic nie niszczy, nie szczeka, nie wyje, zachowuje czystość, super chodzi na smyczy. Rudka nie jest pieszczochem, tzn. sama nie dopomina się o pieszczoty, jest indywidualistką. Jest tylko nieco lękliwa, boi się nowych sytuacji, ale jest spokojna, opanowana, wystarczy cierpliwość i spokój, aby nawiązać się z nią kontakt. Jest również bardzo łagodna i lubi towarzystwo innych psów. Prosimy daj Rudce szansę, aby mogła też i Tobie udowodnić jakim jest cudownym psem. W sprawie przemyślanej adopcji prosimy o kontakt 503 683 050 [email][email protected][/email] [/QUOTE] -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dzieki Puchu za wieści ;) ta tańsza kastracja o której pisałam - na sggw to przy wadze 20 kg - 250 zł. Bard jest mniejszy (ile??) to byłoby pewnie jeszcze taniej. z tym,że zabieg możliwy najszybciej po wtorku.