Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. rzeczywiście miał wielkie szczęscie że tak szybo trafił do domu!! i że nie zastanawiałaś sie długo to wielkie brawa dla Ciebie!! bedzie tort ?? no bo impreza dla ciotek to samo przez sie rozumie!!:evil_lol:
  2. pewnie ,ze sie ucieszymy!! a czy te harce oznaczają ,że z Maniusiowymi łapkami duzo lepiej?? :razz: bo to przecież trzeba być silnym (małym) pieskiem,żeby Misiuni dać rade!!
  3. tylko,zeby Misiuni nie pocieszali jak sie wystraszy. hop siup i dalej odwrócić uwage ;) trzeba uprzedzić bo jak jest tam dziewczynka 10 lat to na pewno będzie chciała piesia pocieszac i tulić ;) tak sobie myslę, bo nasz cykorek długą drogę już przeszedł i nie ma czasu na strachy:cool3: powodzenia w nowym domu!!
  4. hyhy Liry wyganiać się nie da!! to jest niemozliwe... ostatnio prawie całe dnie na dworze, albo jedziemy za miasto albo na długi spacer z "kolegami" albo pobiegać wokół toru agillity,żeby sę oswoiła. no na prawdę duzo gania...a potem wracamy do domu popije, pośpi z 15 minut i heja za piłeczke i szaleć... ale może to wynika z jej towarzyskiego charakteru;) bo sama w domu zostaje grzecznie i śpi sobie w tym czasie. przestała juz wygryzać dziury w narzucie i swoim kocyku, zaryzykuję więc chyba i kupie nowe. moze jej ząbki sie nie zainteresuja:evil_lol:
  5. no przecież Lirusia nie może na stole siedzieć :mad: :cool3: co też Ciotkom do głowy przychodzi;) dogadywanie idzie coraz lepiej. nie obewa****ą się jeszcze bo kocina panikara i nie da podejść. a Lirka luzziiik;) No ale Ineczka czasem śpi z nami a najlepsze jak rano przychodzi do łóżka Lira (bo przychodzi rano mnie budzić ale potem jeszcze spimy troche razem:evil_lol: ) no to śpimy w 4. ottwieram oczy o widzę kot,śpie dalej znów otwieram o pies :evil_lol: bardzo to miłe!! Lircia dzisiaj ganiała sama bez proszenia przez tunel:lol: wiem,że to może nic trudnego ale ona zrobiła to sama i to przez najdłuższy tunel świata (bo widziany ozami uczuciowej "mamuchy" która nieobiektywna jest bardzo:lol: no i takie ot miodzio-słodzio!! jakie plany na wakacje??
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/8/fb13755ea4514159.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/8/45650ade04aee5cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/5/8da9052ad9719731.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/5/796fa267afe525e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/3/0a4bf1d3721bc6bc.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/8/a0c6062ac2318df7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/8/47ffcf068f97fd5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/5/e0c64d026569a52c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/5/6bd45bd2c529e821.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/3/1dd2b2cba2ae159c.jpg[/IMG][/URL]
  8. uuu jakby ktoś Azusia dusił :crazyeye: :lol: trzymam kciuki za egzamin
  9. przepiękne zdjęcia z towarzystwem :loveu: dobrze że Kreoś choć do suniek jest szarmancki i czuły :cool3: ale ale, czy Foxi aby nie zazdrosna:evil_lol:
  10. bez aparatu nad rzeke??:mad: uch!! kiedy idziecie znów?? będę cierpliwie czekać:loveu:
  11. Ciocie kochne!!! dziekujemy za wytrwałość! dogo nam padło ostatnio i szans na zdjecia nie było:mad: poza tym spedzamy całe dnie na dworze prawie. no oczywiście czasem trzeba coś załatwić, czasem popracować ale jak tylko nie trzeba gnamy daleko. Lirka jest hasaczem pierwszej klasy. nabiera sportowej sylwetki i choć nie wiem jak to jest jeszcze możliwe, pięknieje w oczach!! zaprzyjażniła się już z końmi, krowami cielakami,osiołkami, kotami... tylko z ludźmi w dalszym ciagu nie ale tu wiadomo praca najdłuzsza ;) zaczęło się dla nas lato ze wszystkimi przyjemnosciami i jakoś mało przy komputerze chce się siedzieć :cool3: ale zaraz będą zdjęcia na prawde :lol:
  12. oj ale po uchu nam się dostało ;) pewnie ,ze zaglądamy!! jak tylko mamy net albo jak już go mamy to nam dogo nie padnie :angryy: z tym oddechem to też miałam obawy .Serce za każdym razem kazałam wetowi osłucjiwać. tak mi się wydawało ze coś nie tak. ale ona po prostu kondycje miała zerową. a teraz nasze psiaki są mocniejsze;) czasami pewni za bardzo :evil_lol:
  13. hyhy "Misiunia", "moja Misiunia" hyhy :evil_lol: .........:p
  14. kilka wybielonych fotek Białaska :-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/5/78e8cd47521f8b2c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/5/6334fbda8a76ff9a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/5/2b02b16b7ec3baa1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/5/867f0712c16e957f.jpg[/IMG][/URL] do domku szybciutko!!
  15. oj mamy zaległości dużo!! juz nadrabiam ;) koniska najpiękniejsze na świecie!! cudne, takie pociągowe to i poczciwe dusze mają:loveu: Trzeba z Dobciem bawić się gdy jest obok, przyzwyczai sie do nich. Lirka konie pokochała od pierwszego wejzenia. teraz poznaje nową miłość - Krowy. wczoraj została "umyta" przez jedną, która ją lizała jak cukierek!! :lol: ale Dobcio to dystyngowana gorzka czekolada a nie landrynka :cool3:
  16. przepiękne!! Ineczka raz jest maluśkim szczeniaczkiem raz dużym harcikiem na tych zdjęciach :crazyeye: :lol: a my mamy taki czerwony z łapką [URL]http://www.reddingo.pl/[/URL] chociaż on dla malutkiej Bri byłby za cieżki. a jak brzmi urzędowe imie Bri?? bo na identyfikatorze chyba inne jest napisane??;)
  17. zapominamy o niedobrym Panu!! :evil_lol: zaraz będziemy trzeba naładować magazynek zdjeciami;)
  18. przesadzać ze zdjeciami Misiów?? NIE DA SIĘ!! a moze ona tak skacze z sympatii?? czy widać ze skacze zła?? Lirka jak skacze to radośnie... chociaż nie zawsze jest miłe:roll:
  19. hej kochana :multi: ! wpadam na chwile głodna i zmeczona a tu truskawki, kebaby i inne rozkosze:roll: :-o lece napaść lodówke!! gratuluję podpatrzonych wyników!!
  20. trzymamy kciuki!! mocniasto!!
  21. powodzenia w nowym domku!! a jak sie ma siostra?? szczeniaków tyle czeka!! domki zaglądajcie, wybierajcie , kochajcie!!
  22. na Togusiow dolegliwości nic nie poradzę ale na kopanie dołków to moze przydałby sie sąsiadom do przekopywania pola:cool3: dzielna bestyja. może on zmyśla choroby. bo jakby był zdrowy całkiem to Andzia znalazłaby mu inny dom a tak , musiał wykombinować coś ,żeby zostać!;) Oj Toguś do zdrówka wracaj szybko!!
  23. gratuluje serdecznie!!:multi: trzeba iść za ciosem i jeśli pomysł na nową szkołe sie pojawił iść !! iść iść!! mobilizować sie i Kamcia do szkoły i siebie też!!:lol: oj jak mnie kusi ta praca. przydałoby się mase pieniędzy. ale na całe lato nie mogłabym, jak już to na miesiac:roll:
  24. Misiolinkowie!! cudowne zdjęcia znów!! wpadne w kompleksy!!:oops: :crazyeye: no oczywiście najpiękniejsze zdjecia przyjaciół i Misiolinki z furą piłek tenisowych rozwaliło mnie zupełnie!!:evil_lol: :loveu: :lol: :multi: przyszła do nas Wasza burza!! lało cały dzień ;) ale jaka ulga pozdrawiamy gorąco!!:loveu:
  25. jest jest ;) . nie wiem od czego zacząć!! ten brak netu mnie dobija!! jutro jadę na wycieczke a zwierzaki zostają z TZ em i może uda im się nad wode skoczyć. a ja ruszam na zagraniczne wojaże ale 1 dniowo :p zdjeć nie wstawię bo nie mam już dziś czasu:placz: jestem przelotem tylko. W zwierzakowie postępy. są juz nie tylko spotkania w korytażu ale i coraz dłuższe przebywanie blisko siebie. Czasem Inka śpi koło mnie na kanapie a Lirutek leży w nogach. Popatrzą na siebie i tyle. to duża zmiana i u Inki, bo do tej pory to ona prowokowała Lire. a teraz Inka wreszci zaczyna rozumieć ,że to dobry Lirutek i nic jej nie zrobi. więc jak są obok siebie to nie udaje kaktusa , nie syczy i nie macha pazurami na wszystkie strony. Jedzą sobie o tych samych porach. Lirka dzieki temu oducza się niejedzenia. Idzie do swoich misek , chrupie. nie chce już ale patrzy do góry na kota. ten chrupie no to i ona dalej też :lol: I takie to przyjemności:loveu: no a dzisiaj była też nieprzyjemność... brak słów! wychodziłam z Lirką na spacer i na dole ktoś stał przy domofonie. okazało się że to jakiś poczciwie wygladający starszy pan. Lirka ze strachu ( jak to ma w zwyczaju) rozplaszczyła się na schodach i nie chciała iść. Pan otworzył drzwi i czekał a ja powiedziałam ,żeby szedł bo my tak szybko nie pójdziemy ;) no a on na to ,ze on się boi koło psa . ja sie uśmiechnęłam i powiedziałam ,że to pies sie bardziej go boi. no jakoś wyszłyśmy a on zaczał gadać że jak to tak bez kagańca prowadzać ( pies na smyczy, łagodny, nawet nie burknął nic do faceta bo sie bał!!) no i ja się odwróciłam i mówię: "Proszę Pana, nie ma obowiązku zakładania kagańcom małym psom" (no Lirka średnia ale rozplaszczona ze strachu jest malutka jak york!) a on (ten poczciwy dziadek) na to : " Spier***laj świnio!!" no szczeka mi opadła do ziemi:angryy:
×
×
  • Create New...