-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
ciekawe czy przecietny właściciel kur mieszkający na wsi zna swoje kury z imienia...?? żyć z kurą 15 lat i nawet się nie przedstawić...;) a co do Maniusia to kiedy będzie miał jakiś przeglag?? czy to zrastanie idzie do przodu?? moze pomedytujcie, wyciszcie się i zajżyjcie do wnętrza :evil_lol: zamiast jakieś hasania mieć w głowie:lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
wygolonego nie widze.. ale za to minke Azusia mówiącą :"dlaczego wczoraj nie rozszarpałem aparatu??!! zapomniałem a teraz mnie dręczy":evil_lol: trzymam kciuki za badania!! i za sesje taż. ob się zakończyła pomyślnie i szybko!!:p -
trzymamy kciuki mooocno.. ale przerwiemy na chwile by zeżreć galaretke bośmy sobie dzis zrobili. wiśniową :evil_lol:
-
:p przyszli hyhy:multi: andzia69 czy Ty jedziesz taaam na cały sezon?? chyba macie tam internet, bo ja nie wiem co to się stanie jak będą Cię odwiedzać sami dogomaniacy uzależnieni. odwyk moze okazać się trudny :evil_lol: no ale trzymam kciuki żeby było obłożenie pełne i to samymi ciekawymi ludźmi!! dzięki za kciuki dla kociska i psiska. no szalone te baby. na dodatek kazda z wielkim ładunkiem energetycznym. Inka szuka guza i nie może się wyszaleć a Lirka po kilku godzinach ganiania odsypia... pół godzinki i wstaje świeżutka jakby tydzień nie ganiała :crazyeye: :evil_lol: no i jak tu spokojnie zapoznawać?? uch no liczę na spadek ciśnienia i migreny u panienek... :evil_lol: kiedy się kończą te szalone sesje?? Dobciu kochana mając takie tereny i "sąsiedztwo" jest się już jak na wakacjach :lol: a ja bym chciała nad wode znów...:cool1: Izunia mówiła coś o genach... udaję że nic nie rozumiem, co by nie było że nieobiektywna :evil_lol: :diabloti: [SIZE=1]brawo!! Misiowy klan górą!!:lol: [/SIZE]
-
a gdzie na pierwszym filmiku jest Inka?? bo widziałam Bri Bri, dużo zieleni i tajfunik jakiś lokalny... ale Inki nie :evil_lol:
-
przepiękne zdjęcia!! dziei za króliki, nie wiedziałam ,ze tak długo żyją. bo 12-14 lat to długo. a ciekawe ile zyją kury?? wie ktoś?? tak mi się skojażyło bo dziadek miał dużo różnych zwierzaków ale na cele konsumpcyjne niestety. i kaczki francuskie i kury i króliki no i do tego wszystkiego 2 wspaniałe psy. dawno to było. ale najlepsze były to czasy... no takie to refleksje wieczorne. nie miałam na myśli oczywiście sprawy konsumpcji tylko czasów z dziadkiem;) pozdrawiamy gorąco
-
Co tu się dzieje?? halo wsiakło towarzystwo z okazji sesji?? Eria buszuje w Warszawie to wiem, a Dobcia sesjuje na całego. a reszta?? ech no tak czasami jest ;) ale wpadajcie Cioteczki!! Psio-kocia rodzinka żyje sobie jak znienawidzony zięć z tesciową :lol: ale poniewaz oboje kochają jedna osobe to muszą się zaakceptować:evil_lol: Lirka baluje z bandą , która nawet czasami się powiększa. tak jak dziś ,,, stadko już 7psiowe:loveu: Lirka przeobraża się we wspaniałego psa mówcie co chcecie!!:p no a co u Was?? trzymamy kciuki za wszystkie poczynania!! niedługo wakacje.. moze komuś uda się na urlop skoczyć;) wielkie buźki
-
hej Ciotki hejjjj. zmieniłam tytuł bo się zdezaktualizował troszku...:lol: tak tak kocia dostojność zwinność, gracja to taki kontrast z gapiowatością i ciekawością wyrażoną w śmieszny sposób przez psa to cudny kontrast!!:loveu: gapiowatość śpi a gracja harcuje:evil_lol:
-
natelewizornik ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/160/14c2a9b13cf784fd.jpg[/IMG][/URL] malinowy portrecik :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/160/51bb10f4543ea741.jpg[/IMG][/URL] i pierwsze wspólne zdjecia!! hotest - latest!!:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/160/dfb47eef030f766d.jpg[/IMG][/URL] luzuje kota jak może. tutaj bawi się piłka i wcale nie zwraca uwagi na czarnego fuka;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/160/4c0d4486163c76ff.jpg[/IMG][/URL] tutaj nie widać ale Lirka skacze do zabawki,która TZ bawił się z fukiem:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/160/829f41df0c28b73f.jpg[/IMG][/URL] jak jeszcze czarny fuk przestanie fukać to będzie super!!:loveu:
-
witamy!! przepraszamy,ze tak dugo sie nie meldowaliśmy ale zagonienie wielkie!! wybaczą nam to czarne nosy mam nadzieje ;) a czy one też z kąpieli korzystają??:cool3:
-
do sklepiku chyba po wode :cool3: albo inny specyfik potrzebny dnia następnego... trzeba sobie ulżyć po stresach zaliczeniowych!!:lol: czekam na zdjęcia oczywisćie!!
-
Betel, można filmiki wrzucić na [URL="http://www.youtube.com"]www.youtube.com[/URL] (co prawda nie udało mi się...:roll: ) trzeba się zarejestrować itd. a potem można tu wkleić link i sprawić wielką ucieche ciotkom :evil_lol: Inka na tle puprury wygląda pięknie!!
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
szczeniaki wędrują po domy na góre!! domki domki, gdzieście są!! można tu znależć psiego czarodzieja ,co życie odmienia;) one bardzo potrzebują pomocy!:-( -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
:cool3: hyhy jakie podstępne knucia!! niedojadek na pewno po szaleństwach taki głodomor. nie ma Pańci to można z jednago skalniaczka zrobić 4!! na pewno po takiej ciężkiej pracy w ogrodzie bardziej chce sie jeść:lol: -
o jaki miły dzionek, chłodno i nawet szanse spore na deszcz:multi: wreszcie oddech. w psio-kotowym stadzie postępy powoli nadchodzą. ale jeszcze duga droga do sukcesu :razz: Lirkownik dopiero do klubu się zapisze wiec na razie nie ma nam co iść ;) a zapisze sie jak se zapłaci :evil_lol: no ale na razie zapoznaje się z terenem, i tymi dziwnymi rzeczami które są porozstawiane. bo na razie sie ich boi. ale widze że ten strach szybko mija :p no i w ogóle to bardzo madra i kochana z niej bestia:loveu: co do agillity to my tak jakoś powoli... tzn chciałabym,żeby umiała ale starty na zawodach wcale a wcale kuszą. no moze flyball ??... ona pięknie łapie piłki!! w domu robi jej ćwiczenia różne, chodzimy na ściane odbijać i Lirut wyłapuje w 100%. no zobaczymy. ona ma dopiero 8 miesiecy przecież.co bardziej polubi sama pokaże. ot i takie wieści. a Ineczka chyba strasznie pokochała TZ :cool3: jak tylko się pojawi to zaraz do niego goni. chociaż do mnie też ale mniej chętnie. chyba wie,że jak pojawiam się ja to i ta "kudłata" bo Lirka przecież za mną drepta krok w krok. nawet do tego stopnia,że jak czasem za mną nie pójdzie to jestem bardzo zdziwiona co się z Lirką stało!!:lol: ale jak zamykam się z Inką w pokoju jest inaczej. wariuje bawi się przytula. no bardzo widać tego spragniona. a tu "Kudłata" zawsze pierwsza przy pańci :oops: no jak chcą obie być blisko to niestety muszą się dogadać bo się nie rozdwoje :lol: zaraz może jakieś zdjęcie jeszcze wygrzebię. A ciotki kochane widzę,że mimo upału i sesji dzielnie odwiedzają!!:loveu: wyruszamy więc z re-wizytą:p
-
a pewnie że Lirka, a kto?? :loveu: :evil_lol: to z pierwszego fajnego długiego spaceru nad rzeką. chyba drugiego dnia jak przyjechała:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: moje serduszko kochane tak urosło od tamtego czasu!! a jakie fajne się robi ojojojojoojojojojojojj:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: a z kumplami jedziemy we wtorek :evil_lol: :multi:
-
jesteśmy ;) od dzisiaj nie mam stałego łącza co sie nie zmieni za bardzo w najbliższym czasie. jestem wiec z doskoku tylko, zwłaszcza,że już wszystkie prace na komputerze zakończyłam:multi: będziemy więc mniej obecni trochę bo wreszcie można pomyśleć o sprawach realnych bardziej... Dziewczynki kochane języka nie znalazły wspólnego ale szukają go stale. a jak nie szukają języka to Inka szuka guza :evil_lol: bo prowokuje Lirke jak może! A Lirutek anioł :loveu: spotykają się coraz częściej na szlaku komunikacyjnym pokój-kuchnia-pokój i wtedy Inka udaje kaktusa :diabloti: ale nie jest źle. oto ozdoba na komputer wersja "black plask" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/158/00102c5da6f3c151.jpg[/IMG][/URL] a tak wczoraj mierzyły się wzrokiem przez dłuższy czas :cool3: "Paweł na górze" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/158/ad40dc0af26acc5b.jpg[/IMG][/URL] "a Gaweł na dole" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/158/9073c67c7515088d.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj dzień dla urody: Inka została wyszczotkowana, wygrzebykowata, make up zrobiony a Lirka szczotkowanko i pierwsze mycie zębów :cool3: ale było wesoło!! mamy takie szczotki na palec Wczoraj jak pisałam wybierałyśmy się na słońcem zalaną zielonkowatość w celu wybiegania. zrobiło się z tego pare ładnych godzinek :lol: po powrocie Lirka zasnęła jak kamień i Inka miała używanko a ja... zasnęłam nad głupimi prezentacjami przy kompie... to miało być na dzisiejsze ostatnie w życiu kolokwium.... a jednak ostatnie to ono bedzie we wtorek moze:roll: :mad: no i co jeszcze?? ech nic. szał zaliczeń. mam już podpisaną karte obiegową a nie mam jeszcze zaliczeń :lol: i jest tak gorąco że bardziej być nie może!! no to foty-time!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/86/327b5a2d63291cc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/158/c5e65da4534ffec4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/158/d0265befc70ecb9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/158/25490a364131e65b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images11.fotosik.pl/79/b53ae8b73bc5643e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/370/6340f758f197a5b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/371/5bce39e900dad29d.jpg[/IMG][/URL]
-
hyhy widze,że tam za taboretem siedzi cicho śliczna nowa piłeczka tenisowa :razz: no żeby się tak sama marnowała.... :cool3: dziękuję Ci bardzo za kłębuszek:loveu: odkrywam też urok chodzenia na "bardzo wyciagniętych łapach" jak pisała Szymborska...
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
no jak tam u coli-Kamela?? jedzie do tej Polski czy nie?? czy coś przegapiłam??!!:roll: no powiedz, zmienia się coś ten Twój chłopak?? zaskakuje, denerwuje??:cool3: czy zrobił się anielsko grzeczny ??:evil_lol: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
do góry pokazywać się!! piekniejszych o tych już nie ma ;) -
a jak u Was z kudłaceniem?? Ineczka to chyba ma co zgubić :razz: tj. sierść bo wagowo zgrabna panienka ;)
-
dopłynęli?? :lol: ale dawno nie było zdjęć Misi :roll: nie mówiąc o tym ,że nie było wcale zdjęć królików!!:cool3:
-
witamy!! słoninki w kąt i czekamy na zdjęcie psiego towarzystwa!! ( a w końcu jak z tym szwem co go nie ma być widać??tak dobrze wypadł?? może wetka u której ćwiczyłaś ma inną technike??)
-
wstały?? nie wstały!! noc minęła a zwierzaki leniwe, zmęczone upałem dalej śpią!! i to nie byle jak tylko oba stwory spały pod naszym łóżkiem!! :evil_lol: oczywiście w jak najdalszych jego końcach no ale nawet najwieksze łóżko tak znowu duże nie jest :lol: oczywiście jak tylko chce pogłaskać Inke, Lira zaraz na straży siedzi obok! a Inkowy ogon robi sie tak szeroki jak ona cała:evil_lol: (cytat dotychczasowej opiekunki Inki) no ale to dopiero pierwszy dzień był!! ja sie w ich sprawy nie mieszam,niech sobie same załatwią. ja kocham je obie i juz!:p a u Inki lubie już najbardziej to,jak przychodzi do mnie gdy siedze przy stole... włazi na stół i ociera się czołem o moje czoło....ech...:loveu: Lirutek dziś do weta idzie znów a jak nie będzie przeciwwskazań to jedziemy popołudniu poganiać z psiskami :multi: jak się uda, będą zdjęcia!! no wstawać już ciotki!!:cool1:
-
towarzystwo w kupie. siedzimy sobie wszyscy w jednym pokoju. Inka i Lira nie przypadły sobie za bardzo do gustu. ale nie ma się czym zrażać. po różnych śmiesznych aktach poznawczych nastąpił pax.Lira nie zwraca uwagi na Inke i szaleje sobie w najlepsze z zabawkami a Ineczka rozciagnięta jak długa leży sobie na parapecie i teraz ucichła. bo wcześniej i pazury latały i fuki straszne.no i tak płynie wieczór. bardzo się cieszę,że Lira taka dzielna :p a Ince też chyba zrobiło się wstyd ,ze tak fukała i teraz wygląda coraz ciekawiej w strone rozbawionego towarzystwa. to,że nowy towarzysz śliczny to widać ale jest też bardzo kochany w środku. to bardzo przytulasty kot. Od pierwszej chwili Ineczka robi bardzo śmieszne miny!! robi na przemian żyrafią szyje albo jeża. zaczepia, ociera się. jest wszędzie, przepycha się to tu , to tam, mrucząc pod nosem. chyba dobre rzeczy mrucząc :razz: oczywiście wszystkie jej nowe zabawki bardzo podobają się Lirce :evil_lol: no to sobie pożyczyła....:diabloti: TZ zrobił też taką zabawkę na sznurku ale oczywiście nie trudno sie domyślić kto ją w paszczy miętoli!! no i tyle z dnia dzisiejszego!! a poza tym szał zaliczeń ale na szczęście już koniec siedzenia przy komputerze!! jeszcze jutroostatnie poprawki w różnych tam głupich ćwiczeniach, sprawozdaniach itd i koniec!! hihi uwolnię się wreszcie!! :multi: