Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. To wspaniale!!! Maniutek bez rękawic :multi: :multi: :multi: to poprosimy zdjęcie!! Czy Misia tez sę teraz tak strasznie sypie?? Z Lirki garściami leci i owiniam karme... ale moze tak ma być;)
  2. :mad: :mad: :mad: Eria łobuzie chcesz żeby mi malutkie, przepełnione wielką miłością serduszko eksplodowało ciemną, ciepłą nocą i nie zabiło ani razika więcej :-( .....:diabloti: a tak serio to też się zastanawiałam porównując zdjęcia maluchów Misiowych;) Florcia -w typie kolorków husky i jako jedyna stojące uszy i strasznie łobuzerski przebojowy charakter, może miała innego tate. tego się nie dowiemy raczej . A moze zrobimy pomiary Lirce i Misi? wage znamy ale jak z wysokością?? Lirke zmierze jutro bo teraz śpi po długaśnym spacerze ;) dawno nie pisałam o Ineczce:lol: po powrocie z wypadu jest wielka poprawa!! kot odpoczął, poczuł się w domu pewniej, wszystko dokładnie pozwiedzał i sie wynudził. Teraz widać krok po kroczku jak się zbliżają do siebie. to na prawde zaczyna wyglądać dobrze, może to początek przyjaźni?:razz: marzenia ech marzenia... gdybyście wiedziały jakie wielkie czasem się kłebią :evil_lol: ale prędzej czy poźniej się dowiecie:cool1: za rok!!
  3. czekam na szczęśliwy powrót i zdjęcia z tego powitania. bo teraz to na pewno będziesz leżeć Ty w Maniusiowym łóżeczku!!wymiziana i wycałowana przez stęsknione psiaki :loveu: a Izuniu, czytałaś co pisała Potter na ogólnym Kieleckim?? o zmianie u Mony -Liry córeczki Misiowej? przeczytaj i zwróć uwage. Na pewno nie ma Misia ale lepiej mieć reke na pulsie.
  4. hyhy na pewno chodziło Sadze o pięknie zaokrąglne kobiece bioderka podrkeślone złotym nalotem gwiezdym, kształtna szyjkę i przepięknie wygięty puchaty ogonek :loveu: Tylko pewnie Saga wstydliwa to nie śmiała tak wychwalać :evil_lol:
  5. chciałabym ten krzyk usłyszeć :evil_lol: ściskaj Azusia i szepnij mu w ucho jak wiele osób o nim myśli od razu weźmie się w garść;)
  6. zdjecia świetne!! ale Eria nas już rozpieszcza! nie dość ,że taki zdjęcia śliczne każdego dnia robi to jeszcze z wyprzedzeniem jak program tv. o 11 nadana zostanie obrazkowa relacja z porannego spaceru... :evil_lol: :buzi: :Rose:
  7. szkoda,że już koniec Żywieckich zdjeć, te łąki zawsze mile nastrajają. ale może będziesz na wystawie w Legnicy z flacikami i Bystrą ?? bo może też będziemy, pokażemy rasowcom gdzie moga się schować :lol: :roll:
  8. szarpidrut ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/28/a03590cff3c38feb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/28/27d7ed0f2dc43634.jpg[/IMG][/URL] a to jest fajne bo te uszy tak z wiatrem,kazde w inną strone :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/28/4719aafda7e689b4.jpg[/IMG][/URL] jutro postaram się nowy filmik nakręcić skoro już sie udał go wgrać;)
  9. ojojo ile gości :multi: bardzo bardzo bardzo dziękujemy!! Lira na pewno też się cieszy z tylu miłych słów:oops: nie wiem jak to jest możliwe ale przez ten wyjazd jeszcze bardziej zbliżyłam się do Lirki ;) no a że wesoła... ona zawsze taka jak nie ma w okolicy tłumów :razz: niektórzy znają ją tyko jako przestraszonego pręgusa z ogonem wiecznie schowanym pod brzuchem. Jak idziemy z tymi nieświadomymi na spacer i wyciagniemy piłeczke to nie mogą uwierzyć "że ten pies się tak zmienia" :cool3: no i wiadomo ,są gorsze i lepsze dni. ale na wyjeździe było jej bardzo bardzo dobrze ;) tylko moja mama rozpuściła ją niemożliwie smakołykami, mięskami itd i teraz gałgan nie chce jeść :mad: mam nadzieje,że wszyscy filmik widzieli :razz: to teraz jeszcze troche zdjęć woda szeroka... Pańci nie widać -może uda się wejść [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/28/7989f61eef3da7d4.jpg[/IMG][/URL] przylazła i już woła,ze nie wolno. ale nuda [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/28/42875c2ba8383d6c.jpg[/IMG][/URL] a tu inny spacer zukochanym patyczkiem ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/28/bb7f634640db3e0a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] pozazdrosciłam Bystrej zdjecia w kwiatkach ;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/28/24fc77c23a32fda8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/28/884033646fa162bf.jpg[/IMG][/URL]
  10. kałużnik błotny [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/27/b24a3c9686d5cd56.jpg[/IMG][/URL] szaleństwo z butelką :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/27/4ce918477dc28cb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/27/50903854ea79c777.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/28/b1e148334805f5bb.jpg[/IMG][/URL]
  11. wesołość w kwiatkach [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/28/71b7d40562e0c6b5.jpg[/IMG][/URL] zatrzymałam się przy roslinkach, a ten łotrzyk hop (widać ogon jeszcze :evil_lol: ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/27/84c74b01c2bc0f74.jpg[/IMG][/URL] a po drugiej stronie to już było tylko tak :p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/27/48b9b86a300ddbeb.jpg[/IMG][/URL] było zimno,musiała wysłuchać kazania i iść szybko do domu do ręcznika i kocyków:roll: ;) Następnego dnia ... dostojnie i spokojnie (taaa :diabloti: ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/27/0b44c3fa2da19ce9.jpg[/IMG][/URL] szwędaczek :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/27/98dac16deec3b312.jpg[/IMG][/URL]
  12. czy Foxi taka plamista na codzień czy to błotko kosmetyczne??:evil_lol: No a Kreon kręcimorda to już przegięcie :diabloti: mokro mi aż na ekranie:lol:
  13. no właśnie :mad: a pufy kociowych policzków z wąsiskami bezbłędne!:evil_lol:
  14. liczniki już mam zrobione :multi: ustaliłam daty urodzin:cool3: : Lirunia - 5 listopad 2006 Ineczka -5 maj 2006 (znalazłam taką licznikownie ;) [URL]http://www.tickerfactory.com/ezticker/ticker_designer.php[/URL] ) witamy cioteczki kochane:multi: zaraz ładowanie zdjęć cierpliwosci :diabloti:
  15. na początek,na dzień dobry - filmik z Lirusiowych szaleństw :-) (mam nadzieje ,że tym razem się udało!) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=IwNld52JRNY[/URL]
  16. a gdzie można znaleźć takie piękne liczniki wieku jak macie na pierwszej stronie ? :razz: Bystra ukwiecona - rewelacja :loveu:
  17. jutro już dzisiaj...:evil_lol:
  18. podrzucam wysokooo;)
  19. a zapomniałam napisać, 11 monęły już 3 miesiące Lirciowatosci tu :multi: oo a Sagusia ma internet!! super ;-)
  20. nadrabiałyśmy przed wyjazdem i po przyjeżdzie ale widzę,że nie tylko my mamy zaległości bo tu lecą Bystro-Dobciowe zdjecia ;) przepiękne zresztą:lol: i cieszę się że wybrałaś weterynarie;)
  21. do usłuszenia! dobrej zabawy na zlocie :lol: a teraz przekopię zaległosci;)
  22. :lol: Dobcio wita wesołymi minami!! ostatnia z serii super:loveu: na wujeździe naszym też padało ale wraz z powrotem do miasta rozpoczął się upał diabelski! jak u Was?;)
  23. hyhyhy !! Świetne :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin: Maniuś mistrzem poezji śpiewanej!! wrr wrr.... no a walka:crazyeye: prosze o zdjęcie Maniusia... bo nie było widać na filmie zakończenia:razz: gratulujemy dwumiesiecznicy:multi: wracaj szybko!
  24. chyba pojechali :placz: ale pozdrawiamy gorąco! miłego urlopu:lol:
  25. szczeniorki do góry!! coraz więcej i a coraz piękniejsze!
×
×
  • Create New...