-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
tak ,, najlepsze jak ten dziki lampart przeliczy się z promieniem skrętu i ciśnie się jak torpeda w moje nogi :roll: :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
a co to za zapora wodna?? Pańcia mu zbudowała z troski?? hmm... filmik boski. i jak podkurczał łapki wracając z wyłowioną butelką. on się chyba wody BRZYDZI :evil_lol: a co to Cioteczko gdzie masz ten filmik załadowany?? bo mi na you tube coś nie idzie......... -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
nowe szczeniaki już niedługo zobaczą świat a tu tyle jeszcze maluszków:roll: domki potrzebne bardzo -
przepiękny słodki cieżar :loveu: no i powiedzcie jak można chorować w szpitalu jak w domu przy takich radościach można wyzdrowieć w trymiga!! cieszymy sie z powrotu Moni i kciuki oczywiście za wyniki!!
-
na trzeciej jak ciasteczkowy potwór z Muppet Show:evil_lol:
-
myślę ,że ten opis zupełnie zmieni jego obraz. może by go przekleic na pierwszą stronę? Bazylku do góry!!
-
wczoraj się pogrilowało dzisiaj sie odsypia:cool3: dzień leniwy ale na szczęście wolny;) wczoraj Lirka ganiała jak dziki lampart po polach. ale pachniało i taki wiatr.. oby to wiatr w żagle
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
szczeniaki do góry!! -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
no jak tam ?? czekamy na filmiki! mam nadzieje,że krecicie :cool3: -
piękny kącik wspominkowy sie zrobił:loveu: Foxiak śliczne dzieciatko na tych zdjęciach. wiedziała,ze trzeba się uśmiechać bardzo jak się konkuruje z onkowatym:razz: a co do Shreka a raczej osła to co on tam wie o chochelkach i innych takich... trzeba mu było zmienić kwestie:lol:
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
za dobrze im bo zapomnieli:roll: -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
przecież masz w zasiegu ręki mini elektrownie wodną:evil_lol: -
poczujesz ciepło, tylko nie idź w stronę światła... :cool3: to też z któregoś Shreka:razz:
-
to zakrawa na walki psów!!:-o :diabloti: szatańskie zaloty wybrał Maniuś ale widać też,że na Misie taki zimny drań działa:evil_lol: :cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
przednia myśl!! nie przymuje sprzeciwu:cool1: :p -
bardzo, baedzo dziękujemy za kciuki:Rose:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
jak ten błękit podkreśla głębie jego oczu!! och i ach:lol: ale najlepsze jest zdjęcie z trzęsidupkiem i śmigiełkiem wodnym!!:evil_lol: :evil_lol: brawo!! -
no może lepiej nie opowiadaj.a na pewno nie jak się kończy :evil_lol: na dniach też lece go zobaczyć. zwłaszcza,ze mamy nowe kino niedaleko to bedzie podwójna przyjemność ;)
-
no z oczkami to ja nic nie chcę mówić na razie. mam nadzieje,ze tylko Was i siebie strasze:roll: dzisiaj przez tą łape nigdzie nie poszłyśmy , tzn do lekarza bo na spacer owszem. więc jutro może się uda ;) a dziś na spacerze, w parku do którego chodzimy, spotkało nas wielkie zdziwienie. W parku rozbiło się obozowisko cygańskie. chyba 6 namiotów. banda dzieciaków i stado kobiet... mają zamiar tam mieszkać :crazyeye: !! nie wiem jak długo im się to uda. mam nadzieję,że krótko. Lirka 2 dzień nie szczeka na ludzi.ciekawe czy to przełom czy zbliżająca się cieczka.jak dla mnie to taka zmiana jest super :razz: pozdrawiamy ciotki serdecznie i na wszelki wypadek może znów poprosimy o kciuki ;) odwdzięczymy się dobrymi wiadomościami na pewno!
-
dużo się nauczysz dzieki tym wycieczkom na motyle!:razz: a że czasem się zmoknie czy coś,.... taki los poszukiwacza;) a od jutra zaczynam uczyć Lirke przynoszenia obrozy:p
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/17/859b0d6030676e28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/17/0fa31db72044ada7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/17/3be6d8264213abe3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/17/ef145638dc563a48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/17/2ed788644238bf8c.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/17/92fe14b40fb46191.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj była tragedia rodzinna :roll: Lirka poparzyła łape!! normalnie zalałam sobie kawe , odstawiałam czajnik a ona bum łapami skoczyła na stolik (bo siedział na nim kot) i wsadziła jedną wprost do tej nieszczęsnej kawy:placz: ojojoj działo się a działo. takiej histerii narobiła, kreciła się dookoła w końcu czmychnęła na nasze łóżko (pewnie tam najbezpieczniej) płakała bardzo. przeczekałam chwile aż się uspokoi i poszłam przemywać, opatrywać chłodzić. na szczęscie nie było to poważne. trochę poxniej łapke podkulała ale teraz już o tym nie pamięta. oto łapka bidusia [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/17/b16d753253c4bc58.jpg[/IMG][/URL] a to rekonwalescentka po okładach chłodzacych ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/17/0462d9b9298797cb.jpg[/IMG][/URL] najlepsze w tym wszystkim było coś czego sie nigdy bym nie spodziewała. Dzieki tej tragedii nastąpił wielki wybuch miłości Inkowo-Lirkowej!! (oczywiście już wszystko wróciło do normy czyli dalej jest przekomarzanie) Inka słysząc lament biednej Liruni była tak wstrząśnięta,że jak poszłam z Lirką do pokoju opatrywac łape to Inka pchała się strasznie,żeby jak najbliżej Lirusi być i pocieszać!!:loveu: to po prostu jakiś cud! oczywiście uczucie to tak jak buchnęło tak znikło ale myślę,ze gdyby się choć trochę nie lubiły nie doszłoby do takiej sytuacji:p wkleję więc dziś trochę więcej Ineczki;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/17/0204454b170a9b4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/17/028df8c9b8c129b3.jpg[/IMG][/URL]
-
napisze oczywiście od razu jak coś się dowiem . obawiam sie,że to może potrwać dłużej i jakieś wyniki nie będą od razu. *zaba* badzo dziękuję za adres mailowy faceta. nie pisałam do niego bo po przemyśleniu wszystkigo jednak nie mogę teraz mnigdzie wyjechać. będę się bronić we wrześniu więc nie da rady. dopiero po obronie mogę myśleć o wyjazdach.
-
oo teraz to dopiero będzie postrrach okolicy . takie kolce :evil_lol: szkoda że nie można zobaczyć zdjeć Erii ganiającej z rondelkiem za Foxi :cool3: :evil_lol: ale wyobraźnia już pracuje:lol:
-
ludzie! cywilizacja do nas doszła.. zrobili nam kubły na kupy i woreczki też jeszcze są:cool3: Lirciątko jakieś jest nieswoje... ostatnio nie za bardzo chce na spacery iść. z wycieczkami nie ma problemu, bardzo chetnie jedzie ale na spacer tu w okolicy nie ma ochoty. na wieczornym spacerze kompletnie jak nie ona. osowiała i cichutka. spotkaliśmy znajome psy i nawet się nie ucieszyła.Ich właściciele też od razu się spytali co jej jest?? nawet nie naszczekała na nich jak zwykle. no byłby to objaw dobry ale u Lirki raczej podejrzany. co prawda była na długaśnym spacerze ze swoim stadkiem znajomych i była zmeczona ale nie wiem... no i jeszcze coś jest podejrzane z oczami Liry. nic nie mówię bo padnę na zawał z paniki ale jutro będę dzwonić do speca od oczu i umawiać się z Lirką na wizyte. teraz śpi sobie. kolacje też zjadła normalnie. oj kruszek taki a jakie serce! pozdrawiamy