-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
no pewnie,że w lepsze miejsca! można jakoś na plecaku kamerkę postawić ;) ciarki mi przechodzą jak patrze na te zdjęcia!! już widzę Liruta na siatce :crazyeye::shake:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za dziewuszkę!! to już tak niewiele do domuuuu a potem już tylko miód do końca świata :lol: -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Kilkoro moich znajomych jedzie tez na wystawę i bedą przejeżdżać przez Katowice, wiec na pewno pomogliby w dowozie. [/QUOTE] a nie znasz może kogoś kto z Wrocławia jedzie? i zabrałby jedną głupią babę do auta?:diabloti: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
będzie dobrze, będzie dobrze, będzie dobrze :p [QUOTE]Prosze tylko o link do wątku psiaka na którego to ma być . [/QUOTE] ja też ;) -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
beznadzieja... teraz będzie jeszcze trudniej :shake: -
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
oby wszystko się poukładało. powolutku. trzymam kciuki za Bardiniego z całych sił!! informuj jak tylko będziesz miała chwilę i wieści od Państwa ;) chyba ze zdejmowaniem ogłoszeń się jeszcze wstrzymamy co? co do tej kwoty za transport suni, nie jestem w stanie nic dorzucić bo od poniedziałku przechodzę w stan bezrobocia :shake: mogę jedynie wygrzebać coś na bazarek i w ten sposób pomóc ;) -
DZIEŃ SOLENIZANTKI :-) [IMG]http://wd4.photoblog.pl/p1/34/51/20936503.jpg[/IMG] w imieniu solenizantki bardzo dziękuję!! leżała obok mnie i razem czytałyśmy życzenia :p minę bardzo zadowoloną miała, zwłaszcza w trakcie przekazywania tulasków i głasków :diabloti::diabloti::diabloti: oby takich lat było milion i jeszcze więcej. to by wystarczyło za wszystko inne :loveu: szkoda,że urodzinowego spaceru nie było szalonego... no ale jak łapkę wykurujemy - to odbijemy sobie zaległości ;)
-
a czy ktoś z Wrocławia lub okolic będzie jechał i miałby miejsce dla 1 osoby w aucie?? :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobuszko a ja Kraków jesienią? -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
cudna piegowata mordka :loveu::loveu::loveu: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Od-Nowa replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
*zaba* wszystkiego co najlepsze w tym dniu i w milionie kolejnych, wspólnie spędzonych! :loveu::loveu::loveu: buźka dla Kamcia! :lol: -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
i tak dobrze jak jest, przecież ona praktycznie wcale ludzi nie znała. była zdziczała i dziczała dzień po dniu... to cud,że jest "tylko" tak jak jest. teraz ma Murków wkoło to będzie jej wesoło :lol: i szybko ruszy do przodu ;) -
moje serce dziś ma 3 urodziny :iloveyou::iloveyou::iloveyou: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/275/e6f0238374e2b58d.jpg[/IMG][/URL]
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
erko, koleżanka być może załatwi worek karmy. chyba najbardziej potrzebujące Tumlinki i psy u P.Kazi? Czy można wysłać na Twój adres domowy?? -
:2gunfire: a masz za Aiszke :diabloti:
-
bardzo żałuję,że pogoda taka.. bo co jak co ale flaty w obiektyw łapać uwielbiam :loveu: spacer baaardzo udany! dobrze,że namówiłyście mnie :lol: mam nadzieję,że następnym razem to mi coś pokażesz dla Tajdzi!! szkoda,że dwóch nie mogę zabrać... byłoby i frisbee i tropo-aporty :lol: no i chciałam powiedzieć,że Ada to najbardziej niedoceniony pies świata!! kolejną pozycję zajmuje Aisza!! pełen podliz wyszedł... ale szczery :cool3:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
o mamo cuda się zdarzają!!!! wspanialeeee :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
bo,żeby nakręcić trzeba się namęczyć :diabloti: skoki i inne ewolucje to nic przy pięknie zrobionych podstawach z motywacji :p:evil_lol: w nakręcaniu na łup bardzo pomagają szarpaczki na naszym nowym bazarku :-)
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
dziewczyny szukajmy jeszcze! jak już płatny to albo mniejszym autem albo bardziej ekonomiczniejszym. skoro koszty mogą być połowę mniejsze to warto szukać. wystawa w Kielcach za niecałe 2 tygodnie!! i pytanie podstawowe tak czy owak przy tym transporcie: kto może z Rudką pojechać???????? -
moja kochana dziewczynka!! na uniwersytet idzie :diabloti::lol: update suczynowy - bomba :evil_lol: kawał byka!!
-
Bard -w typie BC juz w nowym domu! dziękujemy!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no pewnie,że lepiej wybierać :lol: -
założyłam psiowy bazarek wreszcie ;) ale jeszcze nie koniec fantów! zapraszam na nowy bazarek - na Kielce oczywiście! tym razem coś dla podopiecznych :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/"]ROGZ, HILTON, FRISBEE, SZARPAKI, FLUSIE itd.-na PSY Z KIELC! do 13.11.2009[/URL]
-
chciałaś,żeby CIę poinformować :cool3: zapraszam na nowy bazarek - na Kielce oczywiście! tym razem coś dla podopiecznych :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/"]ROGZ, HILTON, FRISBEE, SZARPAKI, FLUSIE itd.-na PSY Z KIELC! do 13.11.2009[/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ja również zapraszam na nowy bazarek tym razem coś dla podopiecznych :p [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/rogz-hilton-frisbee-szarpaki-flusie-itd-na-psy-z-kielc-do-13-11-2009-a-172836/"]ROGZ, HILTON, FRISBEE, SZARPAKI, FLUSIE itd.-na PSY Z KIELC! do 13.11.2009[/URL]