Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. piękna plamko-łapa Ingrid czeka na domek!!
  2. Oto piękny wielki owczarek uratowany przed uśpieniem.przebywa w przytulisku w Jędrzejowie Tores (pies uratowany od uśpienia) - przemiła psina, łasił się, piszczał, generalnie chciał mi wejść na głowę. A widział mnie raptem 2 raz na oczy. Tores jest pieknym psem, samym wyglądem robi godne wrażenie - nikt powołany nie wlezie na podwórko :lol: . Mam nadzieję, że ktoś go wypatrzy. oto link do Wątku zbiorczego Kieleckich psów: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=33042&page=330
  3. małe zainteresowanie... ale początek na pewno będzie niedługo bo z bazrków jak na razie jest 72 zł (jeżeli dobrze policzyłam a dogo tak muli,że jeszcze nie sprawdzałam. pierwsze pierwsza wpłata na pewno poszła, zaraz będzie następna bo stopnowo bazarki dobiegają końca (jest zawsze tydzień od pierwszej oferty).no nie jest to dużo ale zawsze coś na dobry początek. PROSIMY O POMOC FINANSOWA NA LECZENIE RAN TEJ PANNY GAGATKI!! przyda się każdy grosz!!
  4. Chawunia na pierwszą. w wielkiej potrzebie domkowej!!!!
  5. hyhy Ciotka ma halny we włosach :lol: ale wyjazd bardzo cioteczce słuzy jak widać.. i tem gagatkowi też :evil_lol: a ta lampka tam na zdjęciu , ta srebrna to solarna??
  6. zaczyna się droga pod górę. Chawa przechowywana przez wszelkie możliwe osoby mogące pomóc. każdy dzień kolejny jest wielką niewiadomą. [B]JEJ BARDZO POTRZEBNY DOM!!!!!!!!!!!!![/B]
  7. Lirutek z okazji sezonowej przypadłości dostał nowe, przebojowe super-sexi szorty :evil_lol: i chodzi w nich jakby przeszła ciężką operacje... powolutku, łapa po łapie ze wzrokiem niepewnym i wbitym przważnie w podłoge :razz: ale ponieważ tak a nie inczej się sprawy mają musi w tych szortach łazic. Niedyspozycje ruchową Liry zaraz wykorzystał kot :cool3: Ineczka jak nigdy dotąd podchodzi do Liry łasi sie ,ociera, przechodzi między łapami, pod brzuchem, tuli się do szyjki, przytula ogon a Lircia skołowana stoi i jj na to wszystko pozwala :loveu: I nie uwierzycie cioteczki!!! akurat dzis pozyczyłam aparat siostrze i nic z tych scen nie zobaczycie :diabloti:
  8. jEST!!!! oto dowód - na tym zdjeciu Kamelek na prawde wygląda jak collie!!!!!:lol: ale numer, co to się kryje w małym ciałku. śliczne zdjecie tak poza tym
  9. Chawuniu do góry po dom biegnij!!!!!!
  10. ach Ci ludzie :roll: najpierw długo nic a potem na jednego szturmem.... moze będziemy przemalowywać :evil_lol: a Ingrid pokazać śpiąca zwiniętą :diabloti: kolorki e same przecież ;)
  11. :lol::lol::lol:zdjecie w oczku rewelacja... zwłaszcza w kontraście ze zdejęciem plażowym.... co wolno wojewodzie......:evil_lol: no a opowieści jakieś będą??
  12. ten pan szczęśliwie juz w domu.... ale te dwie suńki z hurtowni koniecznie trzeba wydać nowym wspaniałym domkom!! tylko jak te domki wołać...
  13. [SIZE=3][B][COLOR=Red]DZISIAJ JEST JUŻ CZWARTEK CHAWA WRACA Z DT..... WRACA?? nie ma dokąd ...:angryy: BARDZO POTRZEBNY DT CHOCIAŻ!!![/COLOR][/B][/SIZE]
  14. jaka skoczna pannica :evil_lol: a te piękne plamki na ciele to jak jakiś kuguar, albo lampart...słaba jestem w te "koty" :lol:
  15. chyba biorą udział w maratonie... bo zdjeć nie ma :mad::razz:
  16. super!!! to przepiękne sunie :loveu: szczęscie ,że nie trzeba ich rozdzielać . bardzo bardzo dużo dobrego ;)
  17. hej cioteczki. zwariowane ostatnie dni więc wcale nie chciało mi się tu pisać. ZNowu wszyscy dookoła choruja i już nie mam siły pisać co komu dolega. fakt sam ,że dolega doprowadza do obłędu... chciałabym jak osioł w Shreku zrobić jatke, skopać poręcz itd :evil_lol: fotek nie mam nowych bo jak idziemy na spacer to krótko i blisko a na bieganiu z kolegami nie miałam aparatu. może jutro coś się uda :razz:
  18. :multi: :multi: :multi: cześć cioteczko! jak sie wyśpisz ( 2 godziny wystarczą??:cool3: ) to wracaj i wstawiaj zdjecia!! na pewno krajobrazy nieziemskie. no i dobrze,że już jesteś :lol:
  19. że jemu się w oczach nie dwoi :evil_lol: powrót na pewno dla Kamcia miły!! nie musi nosić kagańca :lol: a jak po powrocie sie czujesz?? odpoczełaś troche ??
  20. o Andzia na świetowanie setnej stony ma internet!!:multi: :multi: Toguś jak zwykle z kamolem.. może by tak go nauczyć w boole grać :evil_lol: chociaż groziłoby dyskwaliikacją za zjadanie sprzętu :diabloti: fajnie,ze jesteście!! jak goście?? jak konie??
  21. Chawunie bardzo potrzebuje domu i serca!!
  22. długo nie ma wieści od Potter... mam nadzieje,że wszystko dobrze
  23. czy wiadomo który szczeniak i czy w ogóle jutro jedzie? (dogo niemiłosirnie muli albo nie działa wcale!!)
×
×
  • Create New...