-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
tu są kociakowe małe chwile... ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/51/6e1c875f54030274.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/50/9ddeb730a82e7c5b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/51/f9737c51edcedbf8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/50/ae927b4b6dd0b316.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/51/62b4774edef28688.jpg[/IMG][/URL]
-
poniewaz ostatnie dni były tak zakręcone, dziwne i zupełnie niewiadomo co się za chwile mogło wydarzyć;) ... nie pisałam! Ostatnio Lircia spedza czas w domu na podsypianiu. hormony buzuja w najlepsze i czasem zachowuje się jak na prochach :eviltong: ale ogólnie jest skołowana i taka przy tym bidna.... Będzie dzis dużo zdjec koteczka :razz: Lirusiowe długie dni... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/51/8ce46826292a8919.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/51/cf420864a57c402e.jpg[/IMG][/URL] Inka-cyklistka :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/51/bda553665124682b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/50/45a315c68d6ee801.jpg[/IMG][/URL] i kociakowe małe chwile
-
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje,ze już będzie tylkko dobrze, lepiej najlepiej jak się da u CHawci. tym samym wywalam w niepamięć banerek Chawciowy :multi: :eviltong: -
Piękny Bazyl potrzebuje prawdziwego kochającego domu!!
-
prążki, paseczki i plamki wszelakie a to wszystko na jednym pięknym ciele kryjącym jedno kochające serce!!!! takie rzeczy nie w Erze tylko TU!!!!!!!!:eviltong:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
miły to wieczór gdy same dobre wieści sie czyta!! oby tak dalej!! kciki za sunie z hurtowni zaciśnięte!! -
Leśna na góre!! pomoc finansowa potrzebna!!
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Cześć cioteczki, dogo tak się ślimaczy w ostatnim czasie,że wchodze tylko jak musze. wczoraj padło na amen ale poranek dla maniaków okazała się łaskawy ;) nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego więc zostawie to na poźniej ale obiecuje,że nadgonie. Widziałam perwszą część zdjęc z wyjazdu! przepiękne krajobrazy:loveu: jak się miewa Azuś? Ty cioteczko widze,że wesoło do przodu :cool1: o i cioteczka Wiq wróciła ;) -
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Wczoraj dogo padło kompletnie ale wieści dobre i tak znajdą droge :razz: Erka pisała,że Chawusia dzisiaj jedzie do nowego domu do Zabrza:multi: :multi: :multi: :multi: czekamy niecierpliwie na pierwsze wieści z domu:lol: -
ten link przenosi do działu bazarków a nie konkretnego bazarku Leśna do góry!!
-
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
hyhy nie ma to jak być rozgarniętym :evil_lol: juz zmieniłam tytuł ;) transport KIELCE_ZABRZE poszukiwany !! Zwrot kosztów transportu!! -
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Mrówa jest zdaje się z Poznania. to chyba troche bez sensu,zeby gnała z Poznania do Kielc i z powrotem... jeszcze jedna osoba oferowała też płatny.ma własny wątek też. ale to osoba z Wrocławia. czyli tez całą Polske wszerz i wzdłuż. Moge napisać pw ale koszty byłyby duże i zmęczenie wielkie tej osoby. Co myslicie?? a Tytułu wątku nie moge zmienic już. Chyba zmienili funkcje bo moge edytować pierwszy post ale nie tytuł. czy mam pisac do moda czy co??:roll: help help -
pomożemy pchać ten piękny zadek do góry :multi: na pierwszą gdzie bedzie lepiej ją widać!!
-
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
monotonne?? a Jej co się stało?? za długo nad morzem siedzi to może morze monoton-nieje :evil_lol: boskie zdjecia!! więcej ino!! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
a czy jest jakakolwiek szansa,że jednak ludzie z Tych chcieliby ponownie Pixi?? psiaki na dobranoc do góry! -
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
dzięki Boże za te wieści!!bardzo , bardzo się ciesze i becze jak bubr!! (miałam tu już dziś nie zagladać ale spać nie mogłam :razz: ) to niezwykłe,ze wreszcie jest dom. wymarzony cudowny jedyny z ogródkiem i psami na towarzyszy. i że to będzie już ostatnia podróż, jak chciałoby się jej to obiecać!! CHawus są twoje aniołki wreszcie !! wróciły z urlopów :lol: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [SIZE=4]no to szukamy transportu!! [B]KIELCE-ZABRZE[/B][/SIZE] -
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
może wiec trzeba szukać sponsora na domek z ogrodem ;) a wtedy jakąś dobrą rodzine na pewno się znajdzie!!:lol: -
A tymczasem podrzucamy Leśną, która czeka na pomoc finansową!!
-
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Chawa do góry na dobranoc. kolejna niepewna noc... :-( -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
setna strona minęła ;) piękne zdjecia zgredziwe i Andziowe, cokolwiek napiszesz zgryżliwego... ze to zgred,że zre kamyrdole,ze maszfryzure straszną, zęby i oczy wielkie ..... to ja widze cud miód słodziaczkowo zakochane ssaki dwa :loveu: :evil_lol: i fajniuchowo, fajowo,fajniutko (!!) ze znalazł u ciebie dom Ciotko niedobra :diabloti: -
Leśna Do Góry!! Prosi O Wsparcie Finansowe Na Leczenie Ran!!
-
to chyba nie internet tylko dogo! flaczy się już 3 dzień :roll: a Ingrid chyba złapała tempo szukania domu od dogo, bo też się ślimaczy :cool3: ale pogonimy panienke na góre!!:evil_lol:
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
piękna zadziora z małej Fago :evil_lol: i ten biały krawacik :loveu: miodzio!! Panny wyprane i gotowe czekają na dom!! -
CHAWA ma dom i 3 życie!!z Kielc przeniosła się do Zabrza!!
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Chawunia do góry!!!! DOM PILNIE POTRZEBNY!!! -
prążkowane szczęście czeka na dobry los!!