Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. kiedy jej się to znudzi - genialne!!:diabloti::diabloti::diabloti:
  2. wpisałam mu 8 miesięcy :diabloti: jutro zadzwonię do jednego Pana, do którego Erka dała mi kiedyś numer. Koleżanki proponowały Panu psy ale na nic się nie zdecydował. Może właśnie na tego śliczniocha... :cool3:
  3. wzięłabym ją od razu.. ale TZ mnie wystawi za drzwi bez mrugnięcia okiem :diabloti: od razu by się rozkręciła :lol: napisałam do kilku znajomych w sprawie dt dla małej... szukam dalej
  4. allegro dla Taro :p [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=811345043]TARO -młody, piękny,nieduży piesek szuka domu!! (811345043) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  5. nazywam go[U][B][COLOR=Black] [SIZE=4]Taro[/SIZE][/COLOR][/B][/U] (Taruś) i od razu allegro sklecę. namiary na erkę dam chwilowo. jak coś ustalicie to zmienię. Magdo łapaj gooooo [URL="http://img254.imageshack.us/i/tn2w.jpg/"][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/1020/tn2w.jpg[/IMG][/URL]
  6. wysmażyłam Tumliniakom allegro jak ktoś potrzebuje tekstu do ogłoszeń proszę się częstować ;) [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=811292269]3 szczeniaczki i ich mama SZUKAJĄ DOBRYCH DOMÓW! (811292269) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  7. Aguś opowiedz jak było!!! może jakieś zdjęcia macie??:cool3::cool3:
  8. spotkałam niedawno Szejle :lol: u Sarenki tylko bale i przyjemności. Nie ma czasu na pozowanie do zdjęć :loveu::lol:
  9. kurcze to tragedia!! Tumliniaki kochane... popytam w sprawie dt ... takie cudeńka... [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/9290/psiakizreksia2078.jpg[/IMG]
  10. [B]Rudzinko[/B], tym psim albumikiem to podbiłaś moje serce już zupełnie!! fantastyczny jest!! :lol::loveu:
  11. napisałam zapytanie na wątku o behawiorystach. może ktoś tam odpisze i poleci jakąś osobę...
  12. Czy możecie polecić behawiorystę z Bydgoszczy?? pilne...
  13. podesłałam wątek Eruane. to jedyne co mogę zrobić to jeżeli chodzi o porady na odległość, bo wiadomo jak zawsze lepiej kogoś na miejscu
  14. czekamy na zdjęcia ślicznoty! jak będą jakieś lepsze to zrobię banerek
  15. no byłoby, było :lol: tylko,że najbardziej pasuje mi ten wyjazd tydzień później (21-22) po wystawie ale wtedy to już na pewno nikt się nie wybierze. akurat 14 mamy takie jedno szkolenie na którym bardzo chciałabym być we Wrocławiu. ale szukam dalej ;)
  16. Fiks, dzięki za te zdjęcia!!:lol: nic tylko skakać z radości :multi::multi::multi::multi:
  17. no ale jak pierwsza reakcja Rudzi na tych Państwa i Państwa na Rudzię???
  18. jemu potrzeba tygodnia na uspokojenie przynajmniej. mam nadzieję,że wszystko dobrze
  19. będę wdzięczna ;) Ewelinka obiecała mnie przechować w razie czego :lol: chcemy porobić sesje zdjęciowe wszystkim możliwym Kieleckim psom do adopcji :p a na bilet kasy brak ;)
  20. a ja jednak nie jadę do Poznania :roll:
  21. ja się zrobię monotematyczna zupełnie!! ale te Pieprzniczki są piękne :loveu::loveu::loveu:
  22. oby bezpiecznie dotarli na miejsce :lol: Mureczko, zrobiłaś dla niej co tylko mogłaś. nawet jak tej radości w oczkach jeszcze nie było - to w środku na pewno. Miłość nowodomkowych na pewno dotrze i do oczek. Mam nadzieję,że wszystko się pięknie ułoży. Rudka to ostatni z psów "od erki z zakładu". minął rok od tamtego okropnego wypadku... Ileż było emocji z Berą śmierć Dingusia Udana adopcja Lenki i Toli i cały tłum ludzi co pomógł i pomagał cały ten rok! Oby to był najlepszy finał tej sprawy!! ;)
  23. przez to malowanie stanęłam z ogłoszeniami:oops: [B]BARDZO PROSIMY O POMOC OGŁOSZENIOWĄ !!!!!!!![/B] [B]czy ktoś może napisać ładny tekst do ogłoszeń??[/B] to też duża pomoc bo człowiek nawet jak ma chwilę na ogłoszenie nie wie co napisać ;)
  24. to Gajana czy Stawka w końcu? :lol:
×
×
  • Create New...