Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. ok wyśle im maila i zobaczymy.dam znać. a jak ludzie mają do oddania to często ziemie taką z wykopu spod fundamentów. żwiru to nie za bardzo... no i raczej też ilości "wywrotkowe" czyli Andziu 10x25kg wystarczy?? bo to jest bardzo mało wbrew temu co się wydaje... jeste też jeszcze inna możliwość.. ale na razie trzeba tak spróbować. a jak słoma?? macie słome do bud??
  2. do góry śliczna sunia!! tak długo czeka!!!!!!!!!
  3. bannerek rewelacja.. będzie jakaś karteczka dla ciotek na święta z duecikiem??:cool3:
  4. niby tak ale jeszcze gorzej od szelek wygladała moja kurtka i spodnie... i buty,,,itd:mad: bo Lira z radości raz w kałuże raz na głowe....:lol: ech ! pieknie...
  5. [URL]http://images32.fotosik.pl/67/99d99a5b7907a414.jpg[/URL] jamniczek z zadługimi łapami :evil_lol: gonić choróbsko!! wiosna wraca!!;)
  6. [SIZE=1]ooojjj:oops::oops::oops:[/SIZE] Eruś na oczko wszystkiego najlepszego!! najlepszego aparatum, zdjeć, psów, miłości i spełnienia marzeń innych!! mocno mocno przytulam :loveu: [SIZE=1].... i przepraszam za spóźnienie:oops:[/SIZE]
  7. ooo jaka czerwień!! dawno u Was nie byłam:shake: tak to Lira szalejąca z workiem!! :evil_lol: szelki no comment :mad:
  8. dziewczyny! trzeba zadzwonić do firm od kamienia i kruszywa np.: [COLOR=#424242][FONT=Verdana]Ks. Ściegiennego 177, 25-116 Kielce[/FONT][/COLOR] [COLOR=#424242][FONT=Verdana]0048. 41 3622530[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][/COLOR] [URL="http://www.kosd.kielce.pl/ofer.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.kosd.kielce.pl/ofer.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][/FONT] [COLOR=#333333][FONT=Verdana]"Kopaliny Mineralne" Spółdzielnia Pracy 25-004 Kielce, Paderewskiego 31 - woj. świętokrzyskie tel. [URL="callto:+48413454823"][COLOR=#0a50a1]041 345 48 23[/COLOR][/URL], fax. 041 345 48 23[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Verdana]i dowiedzieć i piasek ,żwir (najlepiej płukany rzeczny. grys bedzie ostry dla łap) moze coś bedą mogli w ramach darowizny zbliża się koniec roku, czasem trzeba coś odpisać.....)[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Verdana]w razie jakbybyły problemy to dajcie znać[/FONT][/COLOR]
  9. wcale się nie dziwie!! kto by chciał na dotawce spać :evil_lol: do czasu aż nie będziesz musiała spać z kolanami pod brodą a tą brodą wciśnięta w żeberka kaloryfera wszystko jest ok.... jeżeli już tak śpisz niestety na wszystko już za późno!:diabloti:
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/68/60ad37d58db270ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/120/e8158d0cdb77f028.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/992bc12fde95fede.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/22fc96076259950c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/121/14b9c300a0f543f9.jpg[/IMG][/URL]
  11. smok błotny :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/120/58dd3d416562329e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/68/811a506e8eae31b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/68/e7fa05648548a2b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/012fbb90a948c8df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/90c810518b232cbe.jpg[/IMG][/URL]
  12. Od-Nowa da radę da radę da!! bo kochany prodziekaniczek zgodził się żeby ciotka oddała prace do świąt a tym samym załapie się na obrone w połowie stycznia:multi::multi::multi::multi::multi: razem z inną sierotką losu....:cool3: ze szczęścia pod sufit skacze i zabieram się do pracy!!:razz: zaraz wstawie zdjęcia i wracam do funkcjonowania w trybie nocnym. zatem na kawe zapraszam ok 3:evil_lol:
  13. no dobrze trzeba odrzucić smutki i litry.... :evil_lol: i pchać wózeczek od nowa. Prace robie dalej i przed swietami ją oddam tak czy owak. trudno, człowiek nie maszyna... ale wielka szkoda. Bardzo dziękuję za dobre słowa!! bo wesoło nie było. Byłam dzis z Lirą na długaśnym spacerze za miastem. Lira dostała szału kałuzowego i w związku z tym obie wróciłyśmy brudne mokre i szczesliwe :cool3: udało mi się zrobić kilka zdjęć ale wstawie je poźniej troche. tego mi brakowało powiem Wam. w czwartek Lirkowa sterylka, do której szykuję się jak na wojne!! no ale co.... ech.. Będzie dobrze!;) ściskamy nosy!
  14. z Figą ok. nie chce mi się pisać bo tylko becze cały dzień.... nie wyrobiłam się z pracą :shake: :cry::cry::cry: ale zeby nie było smętnie to chlup za 100 stronke :chlup: e za mało...:drinka::drinka::drinka: dalej za mało :drinka::drinka::drinka::drinka::drinka::drinka:
  15. :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Bajeczko trzymam kciukiiiii!!!
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/118/aa8e6e1e9631efa9.jpg[/IMG][/URL] może i Izunia zmieni :loveu::evil_lol: pozdrawiam przelotem;)
  17. :cool1:dorabianym czy nie,za to z głową na karku!;) tych programów które podałaś wcale nie znam i nie mam ale w grudniu na pewno sie tym zainteresuje;) a Figielek kiepsko!! chyba cos gadzina zezarła, szmatke jakąś albo woreczek ale to wcale nie jest pewne . bo mogą to być tez objawy inne. powiekszenie ężłów itd. nie wiadomo. po serii zastrzyków i krpolówie szaleje jak dzika i wrócił jej apetyt ale niestety do jutra głodówa! po tych lekach powinno być ok. Jeżeli nic sie nie zmieni to jutro maszerujemy na kroplówe i zdjecie z kontrastem... najgorszą wersją może być operacja. ale prosze trzymać kciuki,żeby wszystko przeszlo do jutra!:shake:
  18. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8981/img4298111tp3.jpg[/IMG] no zupełnie jak siostry wyglądają!! albo jak z tego samego gangu długouchych!:lol:
  19. Ha! a nowy tymczasik dziś pojechał do noweg domu!!:loveu: wlazła do koszyka i nie chciała wyjść! wiedziała,że to jej nowi-domkowi przyszli :lol: będzie miała bardzo fajną panią i towarzysza kociej doli - kocura Mietka :diabloti: Izuniu!! warto było tracić cały dzień!!:multi:
  20. Betelku, ja nie kocham photoshopa!! na corelu pracuje o 5 lat cały czas, a wiesz jak on męczy :shake: dlatego photoshopowe obrazki są nie lada urozmaiceniem :lol: a Czy Ty przypadkiem nie jestes informatykiem?? bo chetnie bym Cie pomęczyła kiedyś w temacie robienia stronek...:evil_lol: a humor dopisuje bo przez weekend bardzo dużo zrobiłam:multi: a u nas dzień szlony. Figul chora. wymiotuje itp itd. ma dzis głodówke, jutro na kroplówki gnamy.
  21. fot nie będzie bo nie ma na to czasu :eviltong: ale musze napisać coś innego. Robienie banerków zwierzakom przyczyniło się do tego ,że teraz zrobienie wizualek do pracy jest świetną zabawą i przyjemnością:multi: gsybym sama miała się uczyć photoshopa dla siebie to pewnie nigdy by się to nie stało. a tak dzieki zwierzakom będę miała przepiękną prace!!!!!!!!!!!!!!! czy ktoś mówił,że dobro wraca?... taaaaa:loveu: dziekuję!!
  22. kwiatki podleję, kurze zetrę i pomacham na dzień dobry :cool1: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  23. podrzuce pięknooką ;)
  24. wstawać!! już raneczek!!:cool3: kaweczka i do przodu!! :evil_lol:
  25. witam czarną mordę :diabloti: piękne te sznaucerzyska z długimi ogonami. to taki pies jak się rysowało w dzieciństwie. kwadratowa mordka, długi ogon i klapnięte uszy. śliczności:loveu:
×
×
  • Create New...