Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. trzymsć trzymać do jutra :eviltong: a mi sie już nic nie chce :cool1: sic!
  2. e a mam nawet pomysł na transport :diabloti: ale na razie nic nie powiem
  3. o to pewnie z moich ogłoszeń, bo porobiłam dużo na Wrocław :evil_lol: a miały duuużo bardzo dużooo odwiedzin i kilku obserwujacych!
  4. na pewno gdzieś jest, tylko jeszcze o małej nie wie
  5. a pewnie,że szurnięta :cool3: chodzi , gada do psa, klika, ten sam zgłupiał i ósemki kręci wariaci!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: bardzo proszę więcej filmików!! ciekawe jak można uczyć ósemki psa co ma w nocie smakołyki. przecież jak będę piłeczką naprowadzać to nie załapie ,że akurat robi jakąś figure, tylko,że goni...:roll:
  6. wspaniały wielkopies :loveu: tu troche jak misio Baloo :cool3:
  7. no świetnie!!:crazyeye::multi: filmiki super!! szkoda,że nie widać na filmiku z 8 co robisz z rękami. WIĘCEJ WIECEJ!! długo to robicie?? a zdjecie w kurteczce będzie??:cool3:
  8. biedna.. niech nie zniknie z mordki twn uśmiech :-(
  9. kotek przepiękny, zróbcie mu ogłoszenie na allegro. to najskuteczniejsze w szukaniu domku!;)
  10. będzie jeszcze z niego kanapowiec :diabloti:
  11. na ostatnim to jakby qupala do wody robił :diabloti: a tak poza tym to piękne zdjecia i jaka ostrość! musze ponadrabiać troche bo wiedze zdjeć nowych sporo;)
  12. o tak! pływanko, beztroska i szum fal. wakacje marzą się marzą!! choćby w aquaparku:cool3:
  13. Ciotki nie piszą , to pewno kciuki trzymają :evil_lol: bardzo dobrze!!
  14. maleńka do góry!! ma już 3 obserwtorów na allegro!!:cool3:
  15. jakie wspaniałe wieści :loveu::loveu::loveu: oj,żeby już zawsze był szczęśliwy!!:loveu::loveu::loveu:
  16. no właśnie coś za słabo dziewczyny trzymały...:-( po wielu trudach i bojach praca oddana ale nie ma się z czego cieczyć bo mam do poprawy część opisową... szkoda gadać co i jak bo musiałabym użyć wielu nieprzyzwoitych epitetów :angryy: nie przeznaczonych dla wrażliwych uszu... na jeden sobie pozwolę, wybaczcie... w każdym razie jedna suka (nie z psowatych bynajmniej...:razz:) wyraźnie się na mnie uwzięła i stąd te problemy... więc jeszcze nie ma sie co cieszyc. Będzie się można cieszyć w poniedziałek. bo na poniedziałek mam poprawić kilka rzeczy i podmienić w pracy. WIęc prosze do poniedziałku chodzić z zaciśniętymi kciukami bez wzgledu na okoliczności:lol:
  17. Betelku gdzie zaginęłaś po sylwestrze?? Mam nadzieję ,że choróbsko już poszło i biegasz teraz z suniami ;)
  18. dzielna Bianeczka!! Petardy jj nie straszne to i Tato nie będzie:razz: wszystkiego dobrego w nowym roku!! więcej takich pięknych spacerów przez śniegi!
  19. Bianeczka czeka na domek! Kto przygarnie skrzydlate cudo?
  20. jeszcze tylo kilka godzin a tyle do zrobienia....... gdzie te kciuki?????:roll:
  21. Wstali?? na porannym spacerze byli?? :razz: czy dalej słyszą szum fal :evil_lol:
  22. [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/1838/s6300452mnd5.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/6901/s6300457mjh7.jpg[/IMG]
  23. [CENTER][B][SIZE=3]BIANKA[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/39/s6300462mzw0.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]śliczna 3,5 miesięczna wilczkowata sunia porzucona w pudle kartonowym pod marketem!! Docelowo będzie średniej wielkości. Ma pięknie umaszczoną sierść. Białe kłaki na grzbiecie są jak skrzydełka :lol:[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]obecnie przebywa w domu tymczasowym.[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]Została odpchlona i odrobaczona a teraz chce być kochana:loveu:[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]KTO POKOCHA TEN SKARB??[/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3]kontakt w sprawie adopcji:[/SIZE][/B] [SIZE=3][B]tel. [/B][SIZE=2][B]0660 440 525[/B] [/SIZE][/SIZE] [SIZE=3][SIZE=2]lub pisząc na adres: [/SIZE][EMAIL="[email protected]"][SIZE=2][email protected][/SIZE][/EMAIL][/SIZE][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5422/s6300451mch2.jpg[/IMG][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3872/s6300461mlm2.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2820/s6300450mly4.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5108/s6300458mfh6.jpg[/IMG][/CENTER]
  24. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w morde!! jutro zaczynam szyć:diabloti:
  25. jeny to ostatnie to jest aż straszne!! help help bąbelki sie kończą!! pomocyyyyy:evil_lol:
×
×
  • Create New...