-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Bianka-3,5 miesięczne skrzydlate serduszko już w DOMU :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
ma 5 obserwatorów!!!! no nie wiem na co tu patrzeć! czekać!! brać do domu i kochać:loveu: -
SZIP-olbrzym łagodny jak baranek ma dom w Łowiczu!!- Sochaczew
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
czy wolontariusz nie z Azorka tylko samozwańczy sprawy Szipowej może zadzwonić :razz: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/d2610457a0c10837.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/428e186943887565.jpg[/IMG][/URL] Lirusia podsiadła pańciucha:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/afd2a8cf39a0be79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/dcd16bf0a4cf2bf0.jpg[/IMG][/URL] malusia Lirusia :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/93e70a59db1170e2.jpg[/IMG][/URL]
-
dalej chora dalej :shake: więc i sesje przedstawiają kompletne lenistwo...:cool3: Inka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/d680d0c2414f53af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/140/e6fe14c6c3a02c72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/598345f1b7dadae7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/140/3ac588c059e1207d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/684317807edfc7aa.jpg[/IMG][/URL]
-
Niewyobrażalne cierpienie-ślepy PON ma dom, tym razem na zawsze!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
Trini się nie odezwała. Widocznie kolega nie jechał dziś do Krakowa. Mówiła,że w tygodniu może się uda. Mają wyjazdy służbowe więc jest nadzieja. -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czy Maksio jutro jedzie na pewno? :razz: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Eliza, czy przypadkiem nie jedziesz jutro do Krakowa?? -
dziewczyny kochane nic nie ruszyłam! gorączka wróciała więc znowu dzień w łóżku :roll: nie wiem kiedy to się skończy!
-
Bianka-3,5 miesięczne skrzydlate serduszko już w DOMU :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
i na dobranoc do góry! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
no to i ja "se hopne" ludzie ludzie !! bieżcie psa do domu! kto Wam tyle ciapła da,radości,wewnętrznych odorków, z ucha smrodków :loveu: nikt! -
UWAGA OSTRY PIES :evil_lol:
-
ciesz się ciesz! [SIZE=1]może już Kreonik podusie grzeje :diabloti: [/SIZE] dzieki za rady! naszprycuje się lekami to mnie w pionie utrzymają przed kompem :cool3: dobranoc wszystkim a Erii w szczególności [SIZE=1]co by miała anielską cierpliwość jutro :evil_lol:[/SIZE]
-
oo dziekuję bardzo! Jutro zabieram sie do roboty! a jak to potem ze wstawieniem gdzieś na serwer?
-
hehe, dla mnie i dla TZ;)czasami trudno sobie wywalczyc kawałek przestrzeni :evil_lol: choroby ciąg dalszy a zatem WIELKA NUDA :roll: zdjęcia z łóżka, bo wiadomo.. pańcia choruje - stado jej pilnuje:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/8f9fdb7d34e19599.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/83a706d3253e8310.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/102/b7d3e5078f04e748.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/102/1a1d958b8cdd7665.jpg[/IMG][/URL] taaak, jeszcze obrona. będzie dobrze!! [SIZE=1](jak nie uciekniemy ze strachu :cool3:)[/SIZE] muszę się szybko nauczć robić strony internetowe, chociaż z szablonu. od czego najlepiej zaczać?
-
niech wetka prolemów nie wymyśla, przecież sama też na tym korzysta. tak to jakoś urządzone.
-
moze trzeba iść z papierami i dobra bombonierką :evil_lol:
-
Szczeniaczki Negry już mają domy, ona jeszcze czeka
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/102/387fce9a39f13fea.jpg[/IMG][/URL] piękna Negra i maluchy szukają domu!! komu komu... -
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ale mnie zaskoczył nowy tytuł! patrze sobie w panel użytkownika a tam jakiś temat , w którym nie pisałam.. a tu pod przykrywką nowości dwa staruchy siedzą :evil_lol: sciskamy serdecznie!! -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dori ma 3 obserwatorów :razz: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
czyli jak? Kalma ma dom?? -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
chyba jednak trzeba będzie skorzystać z pomocy Elizy. Potwornie się rozchorowałam a koleżanka miała jechac do mnie. W takim wypadku jechać nie może. Terminu obrony też jej nie wyznaczyli. Dopiero za tydzień będzie wiadomo. Więc przepraszam za zamieszanie.choroba nie sługa :shake: -
ufff. praca oddana. Obrona wyznaczona na 31 stycznia. Jest więc troche czasu na odpoczynek i przygotowania. Rozchorowałam sie na całego więc z okładem Lirkowym ide zakopać sie pod koc:loveu: stadko już czeka :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/100/33c157fb349cbe99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/137/c9292d71c222c8dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/100/083630b5a951bb2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/100/314f62ebaed89293.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/100/8727c701db2743e2.jpg[/IMG][/URL]
-
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Erko, być może będzie wiadomo już dzisiaj. Ona również czeka na wyznaczenie terminu obrony więc to uzależnione od wszecmocnego dziekana ;) oby przemówił :razz: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
w takim razie wystawie osobno dla Dori, może się ktoś znajdzie chetny i na nią, mogłaby załapać się na transport. A może nowo-domkowi mogliby pojechać do Opola? Albo może ktoś w najbliższych dniach wybiera sie do Krakowa? Wiem już ,że cioteczka Trini jedzie 12. ale może ktoś również wcześniej? Ma na dniach jechać koleżanka z Krakowa do Wrocławia ale pociągiem. mogłabym ją uszczęścliwić na siłe towarzyszem podróży :evil_lol: