-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
moze "Samson" w towarzyszach wybrzydza i nie spotkał jeszcze swojego :cool3: z ustawianiem nie miałam nic wspólnego bo robiły to 2 osoby a przede wszystkim jedna której zachwyty przekaże :lol: następnym razem ustawimy piramide :diabloti: witamy nowy dzień :loveu:
-
eee, ja to jestem ciekawa jak wyglada jej pani po całym dniu zamartwiania!:evil_lol: czy może podobnie do tej damy? [IMG]http://www.mariuszweber.pl/gallery2/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=297&g2_serialNumber=2[/IMG]
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Ewelinko super fotki! nawet nie widziałam tych ostatnich wcześniej :lol: -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Betel, Tój jest 100 razy ładniejszy! ale musiałam zrobić taki mały bo by mi się nie zmieścił do podpisu :evil_lol: dodam oba do pierwszego postu, żeby ludzie wstawiali sobie (jak zechcą);) -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
koleżanka z Krakowa porozsyłała po znajomych zapytanie o dt. najlepiej oczywiście,żeby znalazł się dobry dom stały!! -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9569504#post9569504"][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/0a3da52d1224dcca.jpg[/IMG][/URL] banerek o Betel, wspaniale,że znalazłaś zdjecia :-) -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
[CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/2881/071203kalma11xh1.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=black][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=black][FONT=Verdana][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8973/071203kalma21qj8.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=black][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [/CENTER] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][CENTER][COLOR=red][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=#00b147][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/5443/pb281750mf7.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7617/pb281756ow9.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B] [/CENTER] [/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][B][SIZE=4][/SIZE][/B][/FONT][/COLOR] [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/5285/071129kalma1gq9.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100] [/CENTER] [CENTER][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][B][IMG]http://img406.imageshack.us/img406/4741/pb281746wp6.jpg[/IMG] [COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3][SIZE=4][COLOR=#00b100][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/5937/pb281740my9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/CENTER] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=6][COLOR=#00b100][COLOR=black][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
Kalma przez chwile miała szczęście. Pojechała zaledwie wczoraj do nowego domu do Krakowa. Niestety dom okazał się nieodpowiedni i Kalma ma wrócić do Kielc. Powrót nie jest najprostszy gdyż do tej pory sunia przebywała na dt u ponad 70 letniej pani u której jest 8 innych psów. Na "miejsce" Kalmy przyjdzie sunia po sterylce. [B][U]Dlatego bardzo przydałby się tymczas w Krakowie chociaż na jakiś czas.[/U][/B] sunia musi mieć zrobione badania w Krakowie. Czy ktoś jest w stanie pomóc? -
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]KALMA PRZEBYWA NA DT W KRAKOWIE[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=red]__________________________________________[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=red]Kalma[/COLOR][/SIZE][/B] - to sunia z Kielc. Od dłuższego czasu czeka na dom. kilka słów o niej: [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Kalma[/COLOR][/SIZE][/B] - sunieczka jest młodziutka, może mieć ok. 1,5 roku. Jest wielkości jamniczka. Typowo kanapowo-łóżkowa przytulanka. Po podobno rocznym pobycie w schronie (czyli musiała tam być prawie od szczeniaka) została zabrana do domu tymczasowego, gdzie nauczyła się żyć w normalnych, mieszkaniowych warunkach. We wszystkich zachowaniach stara się naśladować inne psiaki, z którymi obecnie mieszka. Chodzi już na smyczy, szybko nauczyła się załatwiać na dworze. To bardzo mądra, cierpliwa i pojętna sunia. Można ją polecić do rodziny z dziećmi i innymi zwierzętami. Jest [B]wysterylizowana[/B].[/CENTER] [CENTER]bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem i poczucia,że jest się dla swojego człowieka najważniejszym.[/CENTER] [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=#800080]Tel. w sprawie adopcji - 0609 890 204[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#800080]e-mail: [/COLOR][EMAIL="[email protected]"][COLOR=purple][email protected][/COLOR][/EMAIL][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3685/071129kalma1tz9.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [CENTER][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/2701/73338800ge6.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img401.imageshack.us/img401/5349/dsc03644aw6if1.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/6189/dsc03619ea2.jpg[/IMG][/CENTER] [CENTER]banery do pobrania:[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=106439"][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7792/dsc01678hh3oc5.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9569504#post9569504"][IMG]http://images30.fotosik.pl/166/0a3da52d1224dcca.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]a tak w skrócie wygląda historia ostatniego weekendu Kalmy:[/CENTER] [quote]o Kalmę pani dzwoniła kilkakrotnie do erki.[/quote] [quote] [CENTER]24. erka napisała:[/CENTER] [CENTER]:Kalmusia już w nowym domku, myśle,że wszystko będzie ok:loveu:.[/CENTER] [CENTER]Biduleniek trochę była przestraszona, chciała ze mną wychodzić z mieszkania, ale dzwoniłam teraz wieczorem i już pomalutku sie przyzwyczaja.[/CENTER] [CENTER]I co zabawne, jak byłam jeszcze w mieszkaniu tych państwa z Kalmą , zadzwoniła pani z Łodzi i pytała o nią. A wcześniej przez kilka miesięcy oprócz obecnych właścicieli nikt sie nia więcej nie interesował."[/CENTER] [CENTER]wczoraj rano erka napisała:[/CENTER] [CENTER]"Znowu martwię sie o Kalmusię, ja chyba zwariuję przez nią:cool1:. [/CENTER] [CENTER]Wczoraj jeszcze wieczorem o 22 rozmawiałam z panią i wszystko było ok., właśnie wróciła z sunią z ostatniego spaceru, na którym wysiusiała sie i zrobiła qpe , co nas ucieszyło/ ale mamy powody do radości:evil_lol:/ , bo na wcześniejszych dwóch spacerach nawet się nie wysiusiała, chyba ze stresu.[/CENTER] [CENTER]A o 24.30 dostałam sms od pani,że Kalma ma biegunkę i ona siedzi przy niej , nie idzie spać i nie wie, co robić. [/CENTER] [CENTER]Być może niepotrzebnie dałam jej zaraz po przyjeździe tabletke na odrobaczanie, ale własnie minęło już ponad 2 tygodnie od poprzedniego i musiałam to zrobić. Ale pewnie nałozyło to się ze stresem. [CENTER]Jeżeli to jednak nie jest wynik odrobaczania, tylko powróciła biegunka? Kalma jest dopiero co po kuracji antybiotykiem, właśnie z powodu biegunki, cały czas bierze probiotyki osłonowo. Martwię się, jeżeli to nie będzie problem przejściowy, to czy ta pani sobie z tym poradzi."[/CENTER] [/CENTER] [CENTER]a juz wieczorem tak:[/CENTER] [CENTER]"Jednak musze bardziej ufać swojej intuicji:cool1:. Ta pani chętna na Kalmę zgłosiła sie już bardzo dawno, ale ja cały czas nie miałam przekonania do tego domu, mimo tego,że obiektywnie nie było żadnych przesłanek ku temu. Odwlekałam , mówiąc ,że Kalma źle sie czuje, co trochę było zgodne z prawdą, że nie ma transportu, cały czas mając nadzieję,że jeszcze ktos inny się zgłosi. [/CENTER] [CENTER]Niestety nie zgłosił się nikt. Sprawa adopcji Kalmy stała sie paląca, bo do p.Ani przybywało coraz więcej suń, kolejne sterylki czekały, wszyscy naciskali,że skoro jest dom, to dlaczego jej nie zawieźć. [/CENTER] [CENTER]Pojechałam wczoraj sama, nie chciałam korzystać z innych możliwości transportu, bo chciałam sprawdzić ten dom. [/CENTER] [CENTER]Mimo lekkich obaw stwierdziłam,że może nie będzie najgorzej. Okazało się inaczej, przed chwilą pani zadzwoniła,że raczej chcą oddać Kalmę . Głownym powodem jest to,że syn wyszedł z sunia i ona zawarczała na innego psa i on już nie będzie z nią wychodził. [CENTER]Nie moge tu na forum wnikać w szczegóły tej sprawy, pani nie powiedziała mi przez telefon o pewnych problemach , które moga wyniknąć, a ja będąc na miejscu nie mogłam dyskwalifikować kogos właśnie z tego powodu.[/CENTER] [/CENTER] [CENTER][COLOR=red]Czyli mam zabrać Kalmę , najlepiej jak najszybciej.[/COLOR]"[/CENTER] [/quote] [CENTER]to tyle, co erka napisała o całej sytuacji....:-([/CENTER]
-
taka umięśniona, owłosiona i grubokoścista??!! nie :evil_lol:
-
bardzo dziękuję :loveu: morda cudna!! a szczerze mówiąc to na pierwszym zdjeciu nie poznałam,że to Kreon się drze. myślałam,że to Figa... za bardzo podobni są :cool3:
-
Kreoś zupełnie upodobnił sie do ciasteczkowego potwora na tych fotkach! czy można prosić o sam piękny kadr ryja drącego z 4 fotki? :loveu:
-
no niestety najbardziej niesubordynowanymi były boki czyli labek i Lira :diabloti: więc nie ma co gratulować tylko pracować :lol: no ale rzeczywiscie trudna to sztuka. taki żywioł choć na chwile zostawić w bezruchu :diabloti:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
świetne zdjecia . wiosna w pełni. Ktoś nam serwuje zeszłoroczne zdjecia :evil_lol: -
ciężko idąca próba zrobienia grupowego zdjęcia :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/156/a4baec9fdb05e394.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/bd9692a7b1177358.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/ab58759fe5d83fff.jpg[/IMG][/URL] jakoś się udało :lol: ale jednej mordki nie widać [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/c52323baf29761f2.jpg[/IMG][/URL]
-
gdzie pochowali się towarzysze? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/657a5830e28a9ac6.jpg[/IMG][/URL] trzeba ich wytropić... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/d7079fcc676eb757.jpg[/IMG][/URL] "cisza na morzu, bałwan śpi....":diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/1a3a1f3e01d90743.jpg[/IMG][/URL] o a tu macie! powymarzane stokroteczki :shake: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/677c288c945f7094.jpg[/IMG][/URL]
-
patyczek w akcji [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/de3736ad2b459282.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/b6d7743788f08232.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/157/7ff9c56025121d57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/156/1d220f41865fe611.jpg[/IMG][/URL] jak nie patyki to pusta butelka też dobra ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/164/0e501656695a22ee.jpg[/IMG][/URL]
-
*zaba*, dziękuję ;) za duzo chorób w tym roku ( niecałe 2 miesiące roku..) Witam serdecznie nowych gości :multi: Ciotki rotek_ nie witam bo jest starym gościem a nie nowym :eviltong: a teraz troche fotek spacerowych jak sie bawić, to razem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/2307d65cbf88b33f.jpg[/IMG][/URL] a jak tropić [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/157/73566015cbdc2d77.jpg[/IMG][/URL] to grupowo :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/52f050e68643d082.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/48e42b7c33ddea22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/907b80b8291ab631.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/58513adbcbfa959d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/164/334c7dd66a9ccf66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/165/c0e0f2e7aac180c5.jpg[/IMG][/URL] wspaniale było ją znów zobaczyć, utulić, wytarmosić :loveu: to bardzo mądry i wspaniały pies. A do tego jeszcze bardzo bardzo szczęśliwy :multi:
-
a tu w całej okazałości :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/156/b89cd0db65564a56.jpg[/IMG][/URL] i zabawa:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/156/52fe6bb711e844c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/f468c8e786ad98d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/164/2a9b37fbc51e8113.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/e11edfaf57262e39.jpg[/IMG][/URL]
-
jak można sie drapać i jednocześnie wygryzać dywan?? o tak: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/b18dd724e38adaf3.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/156/f3cac28c0eaca8ce.jpg[/IMG][/URL] tak spedza większość czasu! na zabawach z córkami :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/165/6d835b1cb4e30347.jpg[/IMG][/URL] lub w objęciach nowej Pani [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/164/e0dd90e6e9cbacbc.jpg[/IMG][/URL] lub uciekając przed królikiem :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/165/67ef26a25ac7a093.jpg[/IMG][/URL]
-
dzis wstałam ale kiepsko jest. no ale najważniejsze- wiadomości z domu Bromby, teraz Dory. DOM. To najlepszy dom. Ludzie weseli, kochający, rozpuszczający ją jak dziadowski bicz :diabloti: ... uważni, czuli i przede wszystkim mają bzika na punkcie małej. Brombiszon jest bardzo kontaktowy, wesoły. Na nasz widok posiusiała się z wielkiej radości! co jej się czasem zdarza :lol: Bardzo garnęła się i domagała uwagi [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/156/a4644df4e61e4547.jpg[/IMG][/URL] jeszcze nie chodzi na spacery ale kilka razy była na dworze. W niedziele miało być pierwsze dłuższe wyjście po okresie kwarantanny. Ma mase zabawek i ciagłe towarzystwo! widać na zdjeciach Zdjęć robiłam dużo ale przez wzruszenie lub załzawione przez chorobę oczy, bolącą głowe i nos wlepiony w chusteczki większość zdjeć nie wyszła ale widać to co najważniejszcz - szczęśliwą Brombke :loveu: no więc teraz czas na zdjęcia :lol: Bromba udekorowana na nasz przyjazd farbą olejną uzyskaną na skutek targetowania świeżo pomalowanej ściany w korytarzu całym ciałem...:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/164/3a4859ba10b320cb.jpg[/IMG][/URL] tak bardzo urosła... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/156/4f63bbb39d6fb257.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/1a6a071e0c9383c3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/165/954c9b8094f7204e.jpg[/IMG][/URL]
-
znam historie obu zatem. Myślałam,ze o inne chodzi i ,że może zrzucić na płatny jakby były 4 :cool3: no ale sie nie rozdwoją. troche dziś wstałam ale nie jest za dobrze. może uda mi sie powstawiać zdjęcia ;)
-
wreszcie wróciła siostrzyczka :multi::multi::multi::multi::multi: Florka rzeczywiście bardzo sie zmieniła i jeszcze bardziej nie przypomina Liry z wyglądu!! Moja to chudziak przy Florce! waży 21 kg a w kłębie 57cm.Ile Florka? no i Florka wyglada na starszą :razz: co do tropienia to widać rodzinne!! nasz nochal nocą aportuje kasztany (zaznaczone,żeby nie było,że znosi inne :cool3:) no widzę pasje pływackie też tak samo! Będziecie już na stałe?? będą wieści o Florce? bo nie wiem na ile się rozkręcać z pytaniami :cool3: bardzo się cieszę,że jesteście! dla porównania panienki [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=992bc12fde95fede"][IMG]http://images30.fotosik.pl/121/992bc12fde95fedem.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img206.imageshack.us/my.php?image=florkawilkoc4.jpg"][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/328/florkawilkoc4.th.jpg[/IMG][/URL] a tu wątek Mamusi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65671[/URL] a nasz wątek to środkowy baner w podpisie