-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Słomeczka walczy o życie... wierzę że uda się zwalczyć chorobe. kciuki zaciśnięte tak czy owak...
-
jutro do nas przyjdź po prostu. przytulam mocno. jutro dzień trudny ale nie trudniejszy niż ostatnie...:calus:dzielna bądź Aneczko
-
wtedy to nam szczęki opadną :lol:
-
oj jaka bidula [URL]http://img373.imageshack.us/img373/4216/img5565un8.jpg[/URL] a co z jej pyskiem? dlaczego był łysy? nie zauważyłam nawet wcześniej niedoskonałości urody ;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/182/99c3198948fe394c.jpg[/IMG][/URL] I tak to było. soczysty całus na pożegnanie :evil_lol::loveu::loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/177/fff4f31d5fdf1de0.jpg[/IMG][/URL] to milowy krok do przodu. i nawet jeśli nastąpi 100 do tyłu to wiemy,ze to co wydawało się niemożliwe jest możliwe :lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/178/f321550450f9b80e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/182/e3f371fc0829161c.jpg[/IMG][/URL] Lirka testuje yerba mate ziołową :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/182/885a2fe8bc9ca435.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/01cd51a6751e8ff1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/182/792cd41ebeb38daa.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie wszystkie są ładne ale to nie o to wcale chodzi, najważniejsze to to,że Lira pokazała jak bardzo zaufała obcemu człowiekowi ( już nie obcemu :cool3: ) Lircia zamęczała Ciotke!! :evil_lol: teraz baw się ze mną piłeczką [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/5d05949c6c12ebb9.jpg[/IMG][/URL] teraz głaskaj mnie po brzuszku :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/178/8cd843925b1c6f1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/182/6957e566c5968caa.jpg[/IMG][/URL] pełna zdrada!! :mad::p [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/177/f195ce215ea3663e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/177/3e1cd39237a8a49a.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/177/ee9b797e6ebdf0e4.jpg[/IMG][/URL] tak się jej spodobało,że zupełnie nie chciała iść do domu :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/178/d1f4d5978b6b3eb7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/182/4f27587fce22a408.jpg[/IMG][/URL] zaraz będą fotki z sesji łóżkowej z Kminkiem :-)
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/06b9f122ab2a4ca0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/177/cf615473fed68633.jpg[/IMG][/URL] potem na koniec troche zabawy piłeczką dla relaksu ;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/182/4b36da1bf8f17731.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/8f8857c40537de8c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/182/a4f5a9fcdad607ce.jpg[/IMG][/URL] c.d.n.
-
Kminek i kotek Kluch pojechali już do domu. trio LIF bardzo smutne i szuka po kątach gości. Zobaczycie sami jak Lira pokochała nową Ciotke, to na prawde niesamowite i nie zdarzyło się nigdy wcześniej przez ten rok jak jest z nami. Chociaż i my już mądrzejsze i wiemy co trzeba zrobić żeby stres zminimalizować, ale tak czy owak to był jakiś cud :loveu: Zaraz zabieram się za wstawianie zdjęć a będzie ich dużo. Na początek troche z naszego pierwszego treningu. Nie za dużo bo Lira to cel nieuchwytny :evil_lol: następne zajęcia dopiero za 2 tygodnie :placz: Do tego czasu mamy dużo ćwiczenia ;) no to foty, głowa boli to pisać się nie chce :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/accb651e55f40a59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/304701991e66d9f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/182/20e5ca371195618d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/182/0cdea2b293cc8433.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/182/b2d099b8c30a604b.jpg[/IMG][/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
he, a może pokazałaś jej zdjęcie Dobcia... i wspomniałaś,że będzie bardzo zawiedzinony :mad::diabloti: -
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
czekamy czekamy :lol: -
co się dzieje????!!!!!!!!!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
no piękne foty. podziwiam,że takie maluchy lecą tak wysoko ustawione przeszkody. myślałam,że dla nich się niskie stawia. [URL]http://images30.fotosik.pl/178/25d46835f1dc57ab.jpg[/URL] a tu jeśli mnie oczy nie mylą, na drugim planie stoi forumowa Puchu z sunią Arią ;) -
wspaniała... oczka zafaflane i już iskierka nie ta.. domku chodź chodź!!
-
[URL]http://images25.fotosik.pl/176/34620c1b6ade8aac.jpg[/URL] :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: odpadam, wymiękam, co tylko chcecie!! :evil_lol: Gassi nie panuje nad szczęką :lol:
-
[URL]http://images34.fotosik.pl/180/6c118742d910a54b.jpg[/URL] taki duży , taki mały może język być :lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
niedługo święta. pamiętając Dobcia przebranie bożonarodzeniowe nie wiem czego mamy się spodziewać teraz.... oczami wyobraźni widzę małego żółtego kurciaćka :cool3::diabloti: -
Aneczka strasznie mi przykro
-
to chyba nie jest pozycja na plaka tylko na Togo, bo on tak śmiesznie sie kładzie i wyglada jak kurczak :evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
dobranoc . Dziękujemy za zdjęcia. a do Mamy dzwonić nie musisz. Mamy zostają w sercu i wszystko słyszą i wiedzą najlepiej :calus: -
cześć Cioteczki. dopiero wróciłyśmy z miasta ;) jest u nas cioteczka z miau Queen Ink i dzień bardzo napięty :cool3: ale udało sie dotrzeć na zajęcia (bo też pomyślałyśmy o poważniejszych zajeciach) Lirkowe frisbee i troche zdjęć udało się nacykać. Jutro Queen Ink (zwana po mojo-domowemu Kminkiem) zgra i wkleimy co nieco :lol: dzisiaj moga być zdjecia z nocnego miasta. Chceta? a na treningu było mega-super-zajeb.... * :diabloti: szatańsko nam się podoba!!!!!!!!!! i przy najbliższej większej forsie zamawiam conajmniej 10 talerzy bo jednym naszym to "se moge zupe zaserwować". Całe szczęście tam w klubie mają talerzy od groma wiec jutro nie bedę mogła pisać przez zakwasy. Bo niełatwo zgadnąć kto się bardziej zmęczył i wysiadał kondycyjnie... :evil_lol: moi, oui :p a z Kminkiem przyjechał taki oto gniewny gość ;-) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/176/fd7b9728d085431b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/177/a2ae2844a37bc128.jpg[/IMG][/URL]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
nie zauważyłam tamtego postu...:oops: obejżałam sobie stronke. miło poczytać o domu tak pełnym zwierzaków, choćby nawet tylko przejściowo. takiej mega ropuchy, jaką masz na zdjeciu, nie odważyłabym się dotknąć...;) podobieństwo do Cumpa rzeczywiście duże. I jeśli nawet zewnętrznie widać znaczne różnice to zdaje się iskierka w sercu ta sama :p no i stojące uszyska to nasze marzenie ;) pozdrawiamy nocną porą -
będą w weekend fotki ;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
nie doczytałam bo zaczęłam od końca ;) czekam na obiecane zdjęcia