-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
dobrze. to czekam na jutro.... ;)
-
ale niespodzianka :loveu: bidna mała no... czy moge zadzwonić jutro do tej lecznicy czy nie za bardzo?... znalazłam sobie już numer...
-
no to dziś nie zasne... ona jest w Gaju czy w Poznaniu??
-
to niemożliwe taka niemoc. pojechałabym do niej natychmiast... gdyby to tylko miało coś zmienić. [SIZE=1]dla mnie, jest moja... [/SIZE]
-
mam nadzieje,że wet ma głowe na karku. czy mozna jej podać (chyba nazwa) zylexis, to podobno w takich cieżkich stanach wyciąga. bardzo szybko podnosi odporność... Helga mam nadzieje napisze coś więcej... co dostała .. jak jeszcze można pomóc...
-
taaak, podejżewam,że Inka używa niecenzuralnych słów :evil_lol: bo Lira to aniołek i pewnie poczuła sie dotknięta. A ona nawet czasem Leży na spacerach... obgryzając patyczki :evil_lol: *zabko* przytulamy mocno ;) rozłąki są bolesne. Trzymajcie kciuki za Słomke (której zdjecia wstawiałam kilka stron wcześniej. Jest bardzo chora... walczy o życie. A jest dla mnie bardzo bardzo ważna...
-
czekam ...
-
czekamy i chuchamy w dłonie. musi się udać. wiem,że to się tak łatwo pisze ale musi....
-
no i znowu trzeba się odezwać :eviltong: podgladam cichutko ;)
-
moje małe serduszko zdrowiej...
-
dzisiaj środa. czekamy niecierpliwie na wieści...
-
za 2 dni wiosna. co prawda wcale nie czuć tego ale niech troche się rozjaśni w środku. Foty jak to foty tutaj. zawsze piękne :eviltong: edit: to napisałam a u nas śnieżyca za oknem!!!!!!!
-
spóżniony poranny spacer ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/184/dd746a22b6e15b22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/317590a634515eb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/179/7b1dae9e91112f47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/179/c0f450abd530ead5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/c06d9ab14f272cd5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/af22353fc415072d.jpg[/IMG][/URL]
-
dobranoc [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/178/9799246c6f18ed1d.jpg[/IMG][/URL]
-
Mówiłam,że ma być spokój.. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/184/654ab3f2d0d79344.jpg[/IMG][/URL] no dobra, nic nie mówiłam... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/179/a242cf00fd5a56b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/184/cd95e1a0c447bbc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/178/d8e97d8f468c3e2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/184/84eeeb7a3bdaeb6e.jpg[/IMG][/URL]
-
kilka fot nocnych ;) Kluch -weekendowy gość [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/184/3c300fadea47c13f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/179/1dc62e1c90b961bf.jpg[/IMG][/URL] Moje leniuchy loża dla vipów :razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/41d0a2c5c0f572a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/178/2906a86743eb7941.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/178/5db8593e588b102e.jpg[/IMG][/URL]
-
Rudzia-Bianca, dziekujemy. to nie koniec ale marchewka niezła,żeby dalej próbować :cool3: co do dysków to możesz je kupić np tu: [URL]http://www.woof.com.pl/sklep.html[/URL] to jest niby strona wrocławskiego klubu ale ten "sklep" na ich stronie ma siedzibe w Katowicach. no a co do tego na co zwracać uwage to na podstawie tego czego się naczytałam w różnych miejscach to w duzym skrócie: - na początek najlepiej jakiś mięciutki,żeby psa nie zniechęcić ;) więc polecany: [B][I]Hyperflite SofFlite Disc. [/I][/B]Może też spytaj czy nie lepszy dla Bianeczki taki w wersji dla szczeniaka bo przecież ona nieduża i pyszczek mały. najbardziej podobne właściwości ma podobno: [I][B]Frost Bite[/B][/I] ale do tego jeszcze można nim rzucać zimą bo nie pęka jak inne. Jak pies lubi się szarpać i zgryzać a jego właściciel ma pełną kieszeń to świetny jest [SIZE=2][I][B]Hyperflite Jawz Disc.[/B][/I]Jest on najbardziej wytrzymały ale kosztuje ok 60zł. Jak pies już załapie troche jak obchodzić się z dyskiem to dobry jest standardowy [B][I]Competition Standard.[/I][/B] Potem jest dużo innych które np szybciej latają, równiej itd ale to już wiedza tajemna wyższego stopnia i do czasu aż będziemy takich używały jeszcze minie troche czasu.[/SIZE] I nie zdziw się,że wybranego przez Siebie dysku nie uda Ci się nigdzie kupić!:evil_lol: zdobycie dysków to jak prawdziwe polowanie ... tu jeszcze link, opisy dysków> [URL]http://www.dogfrisbee.fora.pl/sprzet,5/talerze-jakie-i-dla-jakiego-psa,58.html[/URL]
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
zmieniłam :diabloti: teraz ma na pewno więcej spacerków i więcej zajęć więc możliwe ,że schudła. Ale ruch to tylko dobrze jej zrobi. jak na wiosne zyska talie osy nic się nie stanie:lol: -
wygląda jak postać z kreskówki. piękna drobinka ;)
-
outsider[quote] mam jednak złą wiadomość - niestety nie uda nam się spotkać w przyszły weekend :placz: jakimś cudem znalazł się transport i niezbędne finanse i jedziemy na Puchar Europy do Singen :cool3: w Niemczech. Myślę, że można by było się umówić na tydzień później czyli 5-6 kwietnia, ewentualnie nawet w jakiś dzień w tygodniu po moim przyjeździe (puchar trwa od 27 do 30 marca) Pozdrawiam serdecznie. [/quote] przede wszystkim gratuluje wyjazdu na Puchar. Cholerka w Waszym duecie jest odwrotnie - Pani wysportowana, sunia słonik :cool3::evil_lol: a co do wiadomości to najważniejsze,że są dalsze opcje spotkania. nie ma co płakać ;)tydzień poczekamy :lol: nawet ten późniejszy weekend bardziej pasuje bo weekend po świetach tz ma zawalony i nie miałby czasu udzielać się towarzysko :eviltong: więc nawet lepiej. i w tygodniu też może być ;) trzymamy zatem kciuki za zawody. Chciałabym to kiedyś zobaczyć :cool3: boks tajski to nie przelewki :diabloti: Andziu,69 yerba-tka nie smakowała. sam zapach (tj gorzki smrodek) nie przypasował hrabiance :cool3: kawe z mlekiem natomiast preferują koty! staram się nie dopuszczać ryjów do kawopoju :p
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
dobre dobre! chyba zmienie tytuł :cool3: -
Rudziu nie bij :oops: dalej nic nie wiem w związku z leczeniem. on tu jest dwa razy w tygodniu i nie mogę do niego dotrzeć, a przez telefon nie chce załatwiać. jak chcesz bić to powiedz, przygotuje psa obronnego :cool3:
-
boję się tu zaglądać teraz. Strasznie mocno trzymam kciuki za małą. Zrobie wszystko,żeby trafił jej się dobry dom. Byleby tylko to wiedziała i wyzdrowiała
-
KaLma-kielecka łaciata gazela^^ -znalazła nowy dom!:-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
jak ona się uśmiecha:multi: warto było czekać i nam i Kalmie na takie szczęście. a niedługo będą jej pierwsze święta w nowym domu :loveu: -
no ładnie, jeszcze wyjdzie na to że wymyśliłam sobie jej strachy :eviltong: :mad: kto Lire poznał osobiście ten wie jaki to cud się zdarzył :lol: a co do dobrych ludzi, to tylko tacy nas otaczają :p zaraz będzie sesja łóżkowa ale bez Kminkówny Wiq, ćwiczymy na terenie ZK na Niskich Łąkach ;) następne za 2 tygodnie dopiero, bo jakieś święta się wcisnęły w międzyczasie :mad: