-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
Czarno, buro i wcale nie ponuro ;) - Mutinho i Birma, galeryjka.
Od-Nowa replied to brjagata's topic in Foto Blogi
o nie!! a gdzie pomarańczka??!! ;-):eviltong: jakie Birmut ma muskuły!!:crazyeye::evil_lol: -
przeważnie jak Tajga z Lirą się ścigają to Lira pięknie hooop nad żywopłotem a Tajdzia dołem na tarana przez krzaki a tu proszę sama z siebie zaszalała i skok piękny!! :-) :-) cieszę się tym bardziej, że akurat aparat była nakierowany tam gdzie powinien :-) obróżka Lirutkowa nie nowa. to jest nasz drugi zestaw obróżek, tylko rzadko noszony. Lira w mieście nie może w nim iść, bo jak się przestraszy to głowę wyciągnie nawet z mocno zapiętej. wiec do miasta ma tą drugą - trochę zaciskową. ale na spacery jak najbardziej się nadają. Obie panny takie mają tylko Tajga z innym kolorem skórki od spodu i innej na końcówkach. Robione na zamówienie w mojej ukochanej firmie Woza ;-) :-) poszukam jakiegoś starego zdjęcia z nimi. najpiękniejsze obróżki świata:p:evil_lol: edit: znalazłam [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/9/3b5e1455d6ebe9ac.jpg[/IMG][/URL]
-
następnego już w tym roku nie planuję. ten ostatni,żeby wszystko zdążyło przed świętami dojść. wysłałam z ostatniego bazarku tydzień temu i jeszcze nie wszystkie podochodziły... :roll: poczta,poczta:mad: jak będziesz się chciała TZ pozbyć to możemy go spieniężyć na bazarku :diabloti:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
ona musi wychodzić teraz, poznawać świat żeby potem nie było kłopotów ;-) socjalizacja w mieście bardzo jej się przyda. czy tego chce czy nie...:evil_lol: opowieści wspaniałe! :-) -
dziękuję choćby za chęci ;-) korzystam z mozilli już długoooo i rzeczywiście wszystko szybciej chodzi :-)
-
po miesięcznej przymusowej przerwie od frisbee mamy wreszcie zdrowe łapki :multi::multi::multi: [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/8081/img8577.jpg[/IMG] tylko w głowach ciągle maj :cool3: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/876/img8628aa.jpg[/IMG] i kolejna kandydatka na wkkw:diabloti: [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/4461/img8607.jpg[/IMG] ciekawe jak inne mają techniki lotu :razz:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
odnowiłam allegro łobuzom, zdjęcia podmieniłam bo tyle ładnych nowych jest. [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=828307946[/url] a co z Puchatkiem?? -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
witamy i Weronike :lol: dzięki za wieści :buzi::iloveyou: to ja dręczę mailowo :diabloti: ale już nie będę musiała :p -
wcześniej miały takie zdjęcie - nie wiem kto je robił... [IMG]http://www.strazdlazwierzat.wroclaw.pl/skoty_ad.jpg[/IMG] a jednak lans na różowej podusi - to jest to co takim bałwankom bardzo pomaga :-)
-
ariss , tak się jakoś zrobiło ;-) 98% fantów mam psich! poza nimi jeszcze coś dla właścicielki pieska czyli piękną turkusową biżuterię :-) tak więc nie tylko psiowe. jakby Ci coś wpadło to poproszę zdjęcie na maila [email][email protected][/email] Bazarek będę uzupełniać wieczorem bo o 20 jadę po ostatnią turę fantów ;-)
-
ariss, wygrzebałaś coś może w zasobach bazarkowych? zaczęłam tworzyć bazarek. wielkie otwarcie dziś ok 23 jak dam radę wszystko ogarnąć :-) jak nic nie znalazłaś to trudno, nie miej wyrzutów.
-
i Tumlince coś fajnego wynajdziemy :-)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zazdroszczę Wam takiego gościa :-) Linka i jej uszy są fantastyczne :-) :-) :-) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
mam pierwsze wieści od Tumcia i Weroniki - pozwiedzał podwórko i mieszkanie, po czym poszedł na drzemkę ... na podusiach ;-) obudził się na jedzonko i spacer i znowu w kimę. Ponoć trochę osowiały jest. ale pewnie mu też w domu jest za ciepło. po takim przestawieniu często się to zdarza. Zdjęcia będą na dniach :-) -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
nie mam odzewu w sprawie zdjęć! szkoda :-( bardzo by pomogły chłopakowi... trzeba tą ciszę ogłoszeniową przegonić!! Jaaga a Wy mieszkacie w centrum gdzieś czy na obrzeżach Katowic? -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
o ludzie kochani jakie piękne filmy!! i jaka radosna jest!! dodam te filmiki do ogłoszenia na allegro :-) :-) :-) -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Od-Nowa replied to malagos's topic in Już w nowym domu
malagos, przelałam już wpłatę z bazarku do Erki więc 50 zł Erka przeleje Tobie ;-) -
no popatrz, a jest do tego jeden przycisk:razz: i nie trzeba nic pisać:evil_lol: -glob z położoną 8
-
daję Wam szanse na znalezienie sponsorów :-);-)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Linka: ślicznotka :-) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/230/04d0973a89c123c3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/230/9233817c0816f6cc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/226/50621e0d9fcb4641.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/142/d51fe05d4acf905f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/226/143b1099f5df8b7c.jpg[/IMG][/URL] -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
zdjęcia autorstwa Zata - przeklejam z wątku głównego Tumlinka: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images38.fotosik.pl/226/721189e2a3dd6c33.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/230/29aeff748fabd6a3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/226/88b04d500d797ac8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images37.fotosik.pl/225/3eb55f0fc756f659.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/117/0421cf1764d6d651.jpg[/IMG][/URL] -
o śliczne zdjęcia. szkoda,że nie ma takiego fotografa na codzień ;-) przekleję zdjecia na wątek Tumliniaków
-
jeszcze jutro wieczorem odbieram następną paczkę fantów :-) najwyżej dodam do istniejącego bazarku ale będzie sie działo ;-);-)
-
nie moje. Rinuś nie umiała linkować . koty widziałaś?? u Michaliny sa na tymczasie. byłam ostatnio im zdjecia robić do akcji marketingowej :-) a tak w ogóle chyba zacznę już dziś zakładać ten bazarek, bo mam tyle fantów,że chyba nie wyrobię :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Andziu możesz zmienić tytuł!! :-):-):-) na przykład na taki: Akcja Tumlin - Szczeniaki i suczka z szopy szukają pilnie domów stałych!!prosimy o pomoc w ogłoszeniach!!