-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
też wsiąkłam na całego w robienie strony :diabloti: szkielet mam gotowy... teraz najtrudniejsze zadanie.... wysmarowanie tekstów :placz: co tam tło , jak słów potem brak:evil_lol:
-
a nie prawda! bo berneńczykom też :eviltong: tylko na berneńke nie wygląda.... ale kto wie, co będzie jak wydobrzeje :diabloti:
-
zalinkowane na nowo banerki ,proszę podmienić jeżeli ktoś miał w podpisie a teraz ma biały kwadrat ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/rudka-lenka-od-erki-juz-bezpieczne-czekaja-na-ds-w-hotelu-u-murki-126717/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/65/132329ec1e5de14c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudowne-psiaki-dwojka-przyjaciol-bera-dingo-potrzebuja-wsponego-domu-z-ogrodkiem-127038/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/2c69fabdf23f6f6c.jpg[/IMG][/URL]
-
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Od-Nowa replied to betel's topic in Już w nowym domu
zalinkowany na nowo banerek , proszę podmienić z poprzednim (tamten został zablokowany przez przekroczenie transferu na fotosiku) [URL=http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudowne-psiaki-dwojka-przyjaciol-bera-dingo-potrzebuja-wsponego-domu-z-ogrodkiem-127038/][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/2c69fabdf23f6f6c.jpg[/IMG][/URL] -
zalinkowane na nowo banerki. jak ktoś miał w podpisie któryś z nich, proszę podmienić [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kielce-alarm-prosimy-o-pomoc-finansowa-karme-dla-naszych-psow-info-str-1-a-112282/"][IMG]http://images42.fotosik.pl/66/8f2896c559bd37cd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/rudka-lenka-od-erki-juz-bezpieczne-czekaja-na-ds-w-hotelu-u-murki-126717/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/65/132329ec1e5de14c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/cudowne-psiaki-dwojka-przyjaciol-bera-dingo-potrzebuja-wsponego-domu-z-ogrodkiem-127038/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/66/2c69fabdf23f6f6c.jpg[/IMG][/URL]
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
też kocham takie psy i mam jednego z nich :p a tu wklejam na nowo zalinkowany banerek bo poprzedni zostałzablokowany przez przekroczenie transferu :mad: [URL=http://www.dogomania.pl/forum/f28/rudka-lenka-od-erki-juz-bezpieczne-czekaja-na-ds-w-hotelu-u-murki-126717/][IMG]http://images40.fotosik.pl/65/132329ec1e5de14c.jpg[/IMG][/URL] -
to nie biegówki tylko normalne buty i narty zjazdowe ;) biegówki zapadłyby się w puchu jak nic
-
poodpisuję na zaległości [B]Rudzia-Bianca[/B] - jak mogłaś nie poznać Sarenki :mad::mad::mad: jedyna taka piegowata maleńka księżniczka. Nie da się jej zapomnieć :diabloti: to tylko taki chwilowy amok prawda?:cool3: Ma teraz na imię Fiolka i wspaniały nowy dom! Cudownie ją zobaczyć w takich okolicznościach. [B]Weszka[/B] - grzywek był większy od tej sierotki??:crazyeye::crazyeye::crazyeye: ona wygląda na takiego 40cm psa a to widocznie pchła :shake: [B] bonsai88[/B] - psy były piszcząco, nudząco marudzące :shake: z nimi gorzej niż z dziećmi: tul mnie!, rzucaj coś!,głaskaj!, bądź! nigdzie nie biegaj i broń boże nie oddalaj się na tych zakichanych nartach :evil_lol: [B]ewelinka_m [/B]- prawda,że to niezwykle romantyczne? :loveu::loveu::cool3::lol: Małyszą specjalnie otwierają dopiero po przeczesaniu miasta - by upewnić się,że nie ma w nim Mataninatora!:diabloti: [B]*zaba*, NUTELLASTELLA, groszek83, weszka[/B] - żadne słowa nie oddadzą tego co się wtedy czuje! bezcenne przeżycie :lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
nie zgadzam się i nie pogodzę z tym :diabloti: -
Kacper (Miodowy Miś) - wrócił do poprzednich właścicieli
Od-Nowa replied to MilenaDz's topic in Już w nowym domu
Oby nasz Miś był szczęśliwy i nie-szwędający-się :razz: magda b - bardzo dziękujemy za serce dla Misia :loveu: tytuł można zmienić i chyba poprosić o przeniesienie do działu już w nowym (starym )domu. czy jeszcze jakiś psiak wpadł Wam w oko?? bo jutro-już jutro ;) -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
no jak to nie?? Prezes ! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[QUOTE]na cmentarzu dziś widziałam kwiczoły, kosy a na osiedlu są już szpaki[/QUOTE] to są zimy oznaki?? będę przeganiać!!:diabloti: ta zima najpiękniejsza ze wszystkich zim :loveu: -
Szczenięta z Kielc - proszą o domy. NOWE - PILNIE DT! - str. 1
Od-Nowa replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
ale na tym pierwszym zdjęciu w śniegu można by pomyśleć,że to leoś w zaspie :diabloti: -
100% miłości na 5 liter? - TASZA i jej nowa rodzina :-)
Od-Nowa replied to Od-Nowa's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję,że syn cześciej pozwoli korzystać z komputera :cool3: i będą dłuższe opowieści! Zdjęcia Taszy i nie tylko jeszcze chomikuję bo nie było wątku. Jak znajdę jutro chwilę coś powstawiam ;) "winner" najpiękniejsza :loveu::loveu::loveu::loveu: -
jak będziesz miała chwilę to poproszę o widoki zimy w Tatrach:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Od-Nowa replied to arima's topic in Foto Blogi
może zamarzli tam? albo Pysie przywaliły dwa czarne niedźwiedzie :diabloti: -
Mała Bera wreszcie ma swój własny dom i kochających opiekunów
Od-Nowa replied to betel's topic in Już w nowym domu
małżeństwo szuka ciepłego lokum ! -
TOGO z Ligoty - już nie szuka domu - ZOSTAJE NA STAŁE W DT!!!!!!
Od-Nowa replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
dziobak :diabloti: [url]http://img242.imageshack.us/img242/7707/zdjcie002.jpg[/url] Mania jest moją ulubienicą :loveu: -
Biszkopt zniósł jajo!! i jak widać coś się z niego wykluło bo skorupki pęknięte.....tylko co? :diabloti:
-
Może byc wszedzie-ruda Rudka zaginęła z DS_pomożcie w poszukiwaniach!!
Od-Nowa replied to kika22's topic in Już w nowym domu
o Lence najlepszy opis jest na poprzedniej stronie. a o Rudce musi kolejny raz popłynąć z Murkowego serca -
Bianeczka wie co dobre!! może za kilka zim się przekonasz :evil_lol: chyba,że wybrniesz wypuszczaniem jej zimą tylko do ogródka :razz: