Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. bransoletka wyszła pięknie!
  2. 5,8,22,34 moje typy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: a Birma ma coś z Żubra :diabloti:
  3. czyli masz bardzo dużo do nadrobienia :evil_lol: i poprawienia:cool3:
  4. sznaucer miniatura :diabloti::diabloti::diabloti: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P2210056.jpg[/url]
  5. Nowe sesje zdjęciowe świetne! i Tola i Fila wyglądają na nich bardzo korzystnie :lol:
  6. no właśnie. Chciałam nadrobić zaległości a ich nie ma...:razz: wracaj!
  7. no i tak powinno być.... żeby sobie bezpiecznie z psim towarzyszem w domu siedziała... strach patrzeć na tą małą.... na razie ;)
  8. ten jęzor żyje własnym życiem! :diabloti::loveu:
  9. psice oczekujące [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4660kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4662kopia.jpg[/IMG] dla TZta sama jazda jest za małym wyzwaniem... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4608kopia.jpg[/IMG] trzeba jeszcze powywijać... [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4622kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4632kopia.jpg[/IMG] ;)
  10. ;) Od-Nówkowie zimą :diabloti: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/k9.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/k8.jpg[/IMG] tz pozbył się balastu [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/k15.jpg[/IMG] a potem sam się w niego zamienił [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4721kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4562kopia.jpg[/IMG]
  11. i wstępny banerek dla gospodyni ;) [URL=http://www.dogomania.pl/forum/f85/100-milosci-na-5-liter-tasza-jej-nowa-rodzina-132121/index2.html][IMG]http://images46.fotosik.pl/69/d081b177424af8a9.jpg[/IMG][/URL]
  12. tasza1 wyraziła wielką chęć opowiadania dalszych losów Taszki stąd i nowy wątek Taszeńki :lol: założyłam ja ale prowadzić będą dziewczyny same ;) zapraszam w imieniu gospodyni [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/100-milosci-na-5-liter-tasza-jej-nowa-rodzina-132121/#post11842098[/url]
  13. [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/9283/dsc06372bk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img47.imageshack.us/img47/5606/dsc06375er6.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/316/dsc06376rk1.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3919/dsc06380dz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/3133/dsc06381xc8.jpg[/IMG]
  14. a tu Taszka z Sarenką, teraz Fiolką - obie sunie zamieszkały we Wrocławiu. Może się jeszcze spotkają? :lol: [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6408/dsc05610tl9.jpg[/IMG] [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6954/dsc09432kz2.jpg[/IMG] a taka była strachliwa malutka... [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/722/dsc00749rc6.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8274/dsc00751dd1.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4469/dsc00760uh3.jpg[/IMG]
  15. kilka zdjęć z blisko rocznego oczekiwania na dom jeszcze w Kielcach [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6431/dsc05116sh6.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/3514/dsc05132wj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/8348/dsc05594ft2.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/6932/dsc05617ba0.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/9056/dsc05625oj2.jpg[/IMG]
  16. [CENTER][B]wątek zakładam na prośbę tasza1, która już dalej będzie go prowadziła i opisywała losy Taszy ;)[/B] na początek historia Taszy w kilku słowach: Tasza - była bezdomną sunią, którą wyrzucono ją w okolicach kieleckiego schroniska. Koczowała na pobliskich opuszczonych działkach. Została stamtąd zabrana i wysterylizowana. Trafiła na posterylkowy tymczas domowy do Pani Ani, która przechowuje kieleckie bidy zaledwie na kilka dni... te dni przemieniły się w miesiące, bo tyle czekała sunieczka na swój nowy dom. pewnego dnia, gdy już powoli tracono,ze ktoś się Taszką zainteresuje zadzwonił telefon.... i byli to Oni-Taszkowi ludzie :multi::loveu::multi: tutaj pierwsze zdjęcia Taszki, gdy trafiła pod opiekę Erki [IMG]http://images02.olx.pl/ui/1/32/69/7962369_2.jpg[/IMG] [IMG]http://images02.olx.pl/ui/1/32/69/7962369_1.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8799/080221tasza1gy8.jpg[/IMG] teraz Taszka jest szczęśliwa i okazuje to na każdy możliwy psi sposób! oto jak tasza1 pisze o Taszy ;) [B]29 listopada 2008 r. dzięki wielkiemu sercu ciotek z Kielc przyjechała do nas Tasza. dorosła suczka - mieszaniec, która wiele w życiu przeszła... długo też czekała na swój nowy dom. mamy nadzieję, że będzie z nami szczęśliwa - dla nas jest źródłem radości, ciepła, wierności i olbrzymiej psiej miłości.[/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/65/a721a0d24cbdd439med.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  17. dla tych co nie mogę cierpliwie poczekać na zachętę 3 ;) później będzie więcej ja stępująca [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4531kopia.jpg[/IMG] najlepszy narciarz w stawce! mój TZ :loveu: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4591kopia.jpg[/IMG] najbardziej spektakularne upadki witane były tak :lol: [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_4876kopia.jpg[/IMG] jutro wstawię więcej
  18. Kika ta sunia chyba będzie miała dom. oczywiście nic nie wiadomo bo Ancyk nie odpisuje. a ja sobie koresponduje z 2 chętnym domem na nią ale już zaproponowałam też inne psy i wstępnie spodobała się Figa i Myszka
  19. na razie tak szybko odpisuję bo padam z nóg! [SIZE=3]dzisiaj dzień był szczególny!! w ramach akcji nie straszna nam zima w kilka osób zorganizowaliśmy skiring[/SIZE]-czyli narciarz ciągnięty za koniem :multi::multi::multi: była prześwietna zabawa!!! i będą zdjęcia :multi: tylko jak to na szewca przystało nie mam swoich ale koleżanka kilka zrobiła więc jak tylko dostanę zaprezentuję :diabloti: a teraz idę rozmasować nogi:lol:
  20. pasa się nie podejmę to od razu mówię. Na prawdę dał w kość maszynie. a do czego Ty go w ogóle chcesz? do biegania z psem czy jak? bo taki do canicrossu jest dużo prostszy (ja mam do skijoringu - większy, grubszy więcej lin,paków i innych takich...) to mogłabym przemyśleć sprawę.
  21. :calus: nos do góry ;) mam nadzieję,że nam jeszcze opowiesz jak poszło przekazanie. trzymam za Was kciuki!
  22. [B]betel[/B] - jakieś ferie były po drodze może dlatego? a może zima daje ludziom w kość i nie mają ochoty na udzielanie się. Ja sama mam u Ciebie wielkie zaległości!! i ze wstydem omijam jak nie mam czasu bo chciałabym każdemu zdjęciu poświęcić tyle czasu na ile zasługuje. Ale się poprawię. najwyżej po jednym będę oglądać :evil_lol: [B]bonsai_88[/B] - właśnie szyłam na szybko but dla Lirki :cool3: (bo sobie sierota łape rozwaliła i kuleje :shake:). A tak serio to szyję na własne potrzeby te szelki, obroże pas liny itd. Moja maszyna nie wydoliłaby, bo to delikatny japończyk a nie niezniszczalny Łucznik ;) Jak zależy CI na cenie to bardzo tanie zaciskowe ma Wiosna z dogo czyli firma 3-rd pole. chyba za cenę ok 8-9 zł. ja bym wydała tyle na tramwaje jadąc po okucia i taśmy więc nie pomogę z uszyciem
  23. włącz jej radyjko, posadź obok Dirki i w nogi :evil_lol:
  24. [QUOTE]i czym zalana?:crazyeye:[/QUOTE] nie wiem co to było, ale pierońsko mocne :diabloti: dziś głowa ma postać brukselki...:p może dt napisze coś z sensem? jak Misio się miewa? kiedy nastąpi powrót do domu?
×
×
  • Create New...