Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. A zresztą tamten wątek ma raptem 3 posty. Chyba lepiej będzie wkleić tam link do tego i zamknąć.
  2. O Boże, Zmysł!:placz: Po prostu tragedia! Poprzeglądam ogłoszenia w necie o zaginionych pieskach.
  3. Co z Diuną? Czy to ta zaginiona sunia od queen, wie ktoś?
  4. Cudny psiak, uwielbiam takie wilczaste kundelki. Czy Benny ma się lepiej?
  5. Dziewczyny, spójrzcie, jest nowo otwarty hotelik u Wiosny: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111378 Koszt miesięczny za dużego psa (nie pamiętam jaka jest Kolejarka) to 400zł, za dzień 15zł. Do wyboru są boksy małe i duże oraz budy z linkami. Psy co dzień będą puszczane na wybieg oraz partiami chodziły na spacery na pobliskie łąki. W tym momencie wszystko już zdaje się, pozajmowane, ale to świeży wątek, może jak się szybko zapiszemy to nie będzie trzeba długo czekać. Tylko potrzebne są deklaracje pieniężne, no i Wasza decyzja. Ja, jak już pisałam oferuję 40zł. Wiosna pochodzi z okolic Kluczborka, zaraz spojrzę na mapę.
  6. [IMG]http://lh5.ggpht.com/Bolutojo/SFdYBCmZWvI/AAAAAAAAHR4/c6bqK4k82QU/DSCF9896%20%282%29.jpg[/IMG] Bomba :lol:
  7. [quote name='Selenga']Sistra-wet ma takiego męża jakiego ma, na to nikt nie ma wpływu. Na wątku Heby (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112119) Lemoniada pytała o kontakt do hoteliku, w którym jest teraz Heba, dziewczyny nie znały kontaktu i skierowały ją do beci, która kontaktowała się z hotelikiem. Nie wiem czy Lemoniada się tym zajęła, ale napisałam do Rawy i grażyny9915 na wszelki wypadek. Na razie nie wiem co dalej. Ja szukam namiarów na hotele, decyzja i organizacja to już nie ja:oops: I jakby co - deklaruję na hotelik 40zł miesięcznie, może uda się czasem więcej.
  8. [quote name='Isadora7']Dzięki serdeczne. Wbrew posorom dla mnie to już więcej ruchów zakłądając że mam "na stolnicy" do zrobienia 7 aukcji allegro (łącznie z tekstami), a wątków które subskrybuję jest ponad 180. Skupiłam sie ostatnio głównie na "produkcji" aukcji dlatego jestem wdzięczna za każda taką pomoc bo mi to bardzo ułatwia i przyspiesza. Dzięki jeszcze raz. Jesteś wielka. :Rose::Rose::Rose:[/quote] Wielka to jesteś TY, obserwuję Twoje poczynania na dogo Isadorko:) Powodzenia:loveu:
  9. [quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]Mam prośbę. Czy ktoś może wskazać gdzie jest tekst który zrobiła [B]majqa[/B] do ogłoszeń Fruzi. Sorry ale nie dam rady trzepać wątku, a [B]majqa [/B]nie ma go u siebie już na kompie.[/SIZE][/FONT][/quote] Skorzystałam z opcji "przeszukaj wątek" i znalazłam. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=10124092&postcount=720[/URL]
  10. Uśmiechom dogomaniackim oprzeć się nie sposób, tyle że ja nie mam aparatu:lol: Postaram się skombinować, tylko muszę wiedzieć gdzie dokładnie Borysek teraz mieszka, no i czy jego nowi państwo wyrażają zgodę;)
  11. Ooo, to my sąsiady teraz z Boryskiem:loveu:
  12. Bardzo proszę, Beciu. Jeśli nawet nie ten, to inny. Podeślę dziewczynom z Tych bo to do nich należy decyzja. Może gdzieś na dogo jest wątek o polecanych hotelikach, spróbuję odszukać.
  13. [quote name='Agnie Koty']Dzisiaj postanowiłam rano /jestem w trakcie/ że są to ostatnie kociki na tymczasie! [/quote] Tak, w tym tygodniu na pewno:evil_lol:
  14. [quote name='Agnie Koty'][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5222/dscn0450qm8.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Czyżby miał lekko przedłużoną sierść? Kciuki za zdrowie pięknego diabełka :)
  15. W jaki sposób dziewucha schwytała dorosłego kruka? :-? On się nie bronił? Nie należy popuszczać w takich sytuacjach, jeszcze nie miałam podobnej, ale też bym łomotała ile wlezie... Do takiego smarka nie trafi tłumaczenie, że pieska to boli i tak robić nie wolno, tu trzeba porządnego strachu o własną skórę:angryy: Psinko
  16. A ten furminator to u tego samego sprzedawcy?
  17. Jakie słoneczko śliczne:loveu: Już nie jest takim szkielecikiem jak na tych pierwszych zdjęciach. A co ona ma na pyszczku, taklie dziwne?
  18. [quote name='halcia']Im sie nioe chce popatrzyc czy pies i suka nie sa razem,a znany "skoczek" na cieczki dalej nie wykastrowany.[/quote] Ile trzeba na tą kastrację? Czy wet jest na miejscu żeby wykonać zabieg, czy musiałybyście go zawieźć? (tzn. psa, nie weta) Że też pracownik nie zaniósł szczeniąt do uśpienia, osoba, która najlepiej powinna wiedzieć ile przy tym pracy i wysiłku:shake: Jutro już będzie za późno.
  19. Przepraszam za OT... Czytam w tytule, że Hebunia trafiła do hoteliku - czy są tam jeszcze wolne miejsca i jaka jest stawka dobowa? Bardzo pilnie potrzebny jest tymczas dla Kolejarki (mam bannerek w podpisie), sunia trafiła do schroniska po śmierci pana, popada w depresję, ma chore stawy, dziewczyny piszą, że jest bardzo bliska odejścia :( Hotelik to jedyny ratunek, ale nie znamy żadnego.
  20. Dziękuję, Oktawio!:loveu: Biorę się za penetrowanie linków;)
  21. [quote name='Cekinka13*']Jezzzzu!!!! :angryy: :angryy: :angryy: :crazyeye: :crazyeye: toż to jakaś paranoja!!! Koniecznie proszę zgłosić aukcję do usunięcia![/quote] Dlaczego? Przecież piszą, że do oddania za darmo. Lepiej, żeby do schroniska oddali? Nawiasem mówiąc "profesjonalnych i odpowiedzialnych rąk" jest zatrzęsienie i wszystkie aż się biją o przywilej opieki nad agresywnym psem z problemami:roll:
  22. O rany, o rany, o rany! Kciuki trzymam! A dla pana ochroniarza też coś znajdźcie, co, cioteczki? Z tego co piszecie wygląda na dobry domek, a tyle tych bid, że na pewno jakiejś będą odpowiadać warunki:oops:
  23. [quote name='oktawia6']nie Lemoniadko mam też Sikorię w typie Sznaucer Średniego i wiejskiego dużego kundla-który mieni się imieniem Jacuś vel Jack-i mają pelerynki na deszcz:eviltong:[/quote] I co, psy zadowolone, chętniej spacerują? Też nad tym myślałam, ale kupować w ciemno przez internet jakoś się boję, a znowu przymierzyć w sklepie Mocuś sobie nie da. Oktawio, jeśli możesz to ja bym bardzo prosiła o zdjęcia i namiary, gdzie można dostać taką pelerynkę:)
×
×
  • Create New...