Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. A jak się czuje wolontariuszka? Czy wyszła już ze szpitala?
  2. Nie przepraszaj Oleńko, pytałam z ciekawości i żebyś nie myślała, że nikt już o Vivuni nie pamięta :) Gdzie na miau znajdę wątek Twojego tymczaska, dobra kobieto? Pulpet, jak na pulpeta przystało, powinien być brązowy!:evil_lol:
  3. To może zawrzeć z właścicielami umowę - ja biorę na raz wszystkie kociaki, ale wy sterylizujecie kotkę. Zastanawiam się, czy coś takiego miałoby sens.
  4. Ciekawe, czy Pulpet bardzo urósł? I jak tam Vivulec?
  5. Tylko żeby zdążyć wyciąć pręguskę zanim znowu jej coś do głowy strzeli:roll: A rodzinka dzika czy sympatyczna?
  6. [quote name='oris']mysle ze jak nie bedzie chetnych to moze wymieknie z kasy i ja odda za bezcen [COLOR=black]trzeba mieć reke na pulsie [/COLOR] [COLOR=black][SIZE=3][FONT=Times New Roman]może jest jakies dojscie do tej kobity, osoby do której ma zaufanie, która mogłaby ja przekonać o oddaniu suki [/FONT][/SIZE] [/COLOR][/quote] Albo zrobimy taką akcję - skrzyknie się kilka dogomaniaczek, będziemy zasypywać panią telefonami z różnych numerów i udawać zainteresowanie adopcją. A podczas rozmowy będziemy kręcić nosami, że suka za stara, za brzydka, za droga, za dużo je, etc. i że wzięłabym, gdyby była tańsza. Aż w końcu po entym telefonie pani się podda i powie: "Bierzcie, oddam za darmo, a nawet dopłacę!". To taka utopijno-optymistyczna wersja:evil_lol:
  7. Poprawiłam. A dlaczego Alaska już nie biega luzem, czyżby uciekała?
  8. W Polsce wprowadzono zakaz kopiowania ogonów i uszu, od 2003(?) roku bodajże. Chyba, że względy zdrowotne nakazują inaczej.
  9. Co nowego u chartów? Czy psy, które wykorzystywano do polowań, nie będą niebezpieczne dla kotów, ptaków i innych małych stworzeń? Pytam z ciekawości.
  10. Wow, jaka cena, teraz to już nie uda się jej wyrwać:shake: Zuzię i Bonda oddała całkowicie za darmo, tak?
  11. Allegro dla niuni: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=378289276[/URL] Mam nadzieję, że zostanie ciachnięta przed pójściem do domku - bo pójdzie na pewno!:lol:
  12. Dopisuję się jako gość - podglądacz:cool3:
  13. No teraz to już zgłupiałam.... Pogrubienia moje: [quote] Prawie roczny piesek rasy Gryfonik Brabancki [SIZE=3][B]z rodowodem[/B][/SIZE], po doskonałych rodzicach. Gryfoniki są bardzo uczuciowe, oddane, żywiołowe i ciekawskie, odważne. Znakomity stróż. Wspaniała przytulanka dla dzieci. Łatwy i niedrogi w utrzymaniu. Piesek jest zaszczepiony, Odrobaczony. Posiada wszystkie szczepienia. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOWOZU. [COLOR=#ff1616][SIZE=3][B]UWAGA : Za ile wylicytujesz za tyle kupisz !!! Bez ceny minimalnej!!!.[/B][/SIZE] [/COLOR]Kontakt *******, Rasa dopuszczona do obroty w Polsce. Zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem.[/quote]A tu ten biedny psiak: [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:%20ShowBigPicture%28current_picture%29"] [IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/400x300/373/84/41/373844191[/IMG][/URL] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:%20ShowBigPicture%28current_picture%29"] [IMG]http://photos04.allegro.pl/photos/400x300/373/84/41/373844191_2[/IMG][/URL] Może mi ktoś powiedzieć jak to możliwe, by świadomy kochający hodowca założył taką aukcję?? Cena minimalna - 500zł.... Właśnie przeglądam stronę tej hodowli, w sumie 7 ras mają. Może gryfoniki się nie sprzedają? No, nie potrafię sobie tego racjonalnie wytłumaczyć.
  14. Jak dla Perełki - nie bardzo, ona zbyt wrażliwa. Ale domek trzeba wykorzystać, uważam. Chyba dobrze, że pies będzie miał kontakt z właścicielem, lepiej niżby miał zostawać w domu sam po 9 godzin. Cioteczki, na pewno jest gdzieś psiak, który będzie się idealnie nadawał dla tych państwa.
  15. Ritucha, skoro tam byłaś, widziałaś, to może nam powiesz, co z tym psem? Spędza mi on sen z powiek:( Udzielił mu ktoś pomocy? Jeśli go nie kojarzysz zwróć uwagę, proszę, przy kolejnej wizycie. [quote][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/5335/11blo2.jpg[/IMG] [/quote]
  16. Przypominam wszystkim Vivunię:cooldevi:
  17. Tosiu, to niekoniecznie musi być wina weta. Może sunia poczuła się wreszcie bezpieczna i czym prędzej oszczeniła się w nowym domu, często tak się zdarza. W połowie miesiąca wyślę choć 20zł.
  18. Czy Wojtuś ma allegro? Ten psiak jest... no po prostu...:oops:
  19. Albo ludzie boją się Ci narazić:evil_lol: Allegro to rzeczywiście potęga, one za ładne są żeby domu nie mieć.
  20. Wywerna, super!! O takim domku dla Fanci marzyliśmy:loveu:
  21. [quote name='ka*la']PROSZĘ O POMOC Chodzi mi o wskazanie miejsce gdzie mogę kupić szpica średniego bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji[/quote] Chyba powinnaś zadzwonić do jakiegoś związku zrzeszającego hodowców szpiców i tam zapytać. Możliwe, że będziesz musiała sprowadzać szczenię z zagranicy. Dlaczego akurat szpic? [quote name='prittstick08']np tu [URL]http://www.kontrapunkt.waw.pl/pomeraniany_standard.html[/URL] wpisałam w googlach szpic niemiecki hodowla(bo to chyba to samo z tego co mi google powiedziały)[/quote] Oni hodują szpice małe i miniaturowe, nie średnie. Fajne te szczeniorki:)
  22. To chyba jakiś zastój w związku z tym, że dwa wydałaś na raz. Równowaga musi być;) Są prześliczne i na pewno ktoś jeszcze zadzwoni, kciuki trzymam. Obie to kociczki?
  23. Trzymałam się dzielnie, ale jak zobaczyłam to ostatnie zdjęcie - umarłam. To jakaś letnia rezydencja czy na stałe tam mieszkacie (w sygnaturce masz, Reno, wpisaną Łódź... w Łodzi są tak piękne zakątki??)? Aha, i czy ten teren jest ogrodzony, to koło lasu jakiegoś czy macie w pobliżu "cywilizację"? Ile ja bym musiała pracować żeby się takiego domku dorobić:roll: Ale pogdybać wolno... Zapisuję się na jakieś kursy i podnoszę kwalifikacje, nie ma co. Zamarzył mi się awansik;)
  24. Nie przesadzaj, nie taki stary ten TŻ, a najważniejsze, że ma wielkie serce;) W połowie miesiąca wpłacę coś dla suni, ale to będzie bardzo skromne coś:oops:
×
×
  • Create New...