-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Dobrze chociaż, że zadzwoniła, a nie wzięła się od razu za realizację swoich gróźb :( Jaka ta mamusia jest? Miła, oswojona? Z domkiem dla niej już może się zejść... -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Zamurowało mnie i nie wiem kompletnie, co napisać:roll: -
Jednak czy nie lepiej znaleźć Belluni inny domek? Jest co prawda stara i chora, ale cuda się zdarzają, trzeba chociaż spróbować. Nigdy nie wiadomo ile jeszcze zwierząt znajdzie Monika, a dogomania nie będzie w stanie pomagać jej przez cały czas, aż do śmierci... Ma z pewnością złote serce, a jej zwierzęta mają jak w Raju, ale wiecie jak to jest z finansami. Co myślicie?
-
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']E tam, Lemoniada, majac takiego kota to nie wiesz, co to jest mieć ... kota :cool3: [/quote] Więc też mówię, iż dochodze do wniosku, że Kropka nie jest kotem a aniołem:lol: Co to znaczy mieć kota dowiedziałam się przy rozbrykanym tymczasie. Te dzikie biegi po mnie o 3 w nocy, brrr... -
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001'] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1dcb42dc1d03201a.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/244/1dcb42dc1d03201amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6415d65770269beb.html"][IMG]http://images27.fotosik.pl/242/6415d65770269bebmed.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Te fotki podobają mi się najbardziej, zdolna sunia. I jakby jej cętek przybyło:crazyeye: Taki tor do psiego agility jest ogólnodostępny czy trzeba kupić wejsciówkę? -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Czytam was i dochodzę do wniosku, że mieszkam pod jednym dachem z aniołem:roll: Moja kotka nie obgryza roślin, nie biega w nocy, nie niszczy, nie drapie, nie szaleje, baaardzo dawno temu stłukła swój ostatni wazonik. Jedyny z nią problem to ten, że jest niejadek i wybredzioch, coś co dziś jej smakowało jutro już się znudzi i muszę stawać na głowie. Jak ja ją kocham:loveu: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Smaka narobi, a pewnie nie poczęstuje:shake: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Lemoniada replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']ha ha ja zawsze moim tymczasowiczom kupuje penisy one to uwielbiają:oops:[/quote] Kto, tymczasowicze czy penisy?:roll: -
[quote name='SZPiLKA23'] [IMG]http://img67.imageshack.us/img67/2226/p7050010rw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img293.imageshack.us/img293/5643/p7050015wj3.jpg[/IMG][/quote] O rety, ten Pampers jest świetny!:loveu: [quote] Nie wiem jaki pies jest ojcem tych szczeniakow ale roznorodnosc jest ogromna :D[/quote] Może było kilku ojców? Rozpusta:evil_lol:
-
Może ktoś go przekarmił?
-
Pobojowisko! Jak Ty nadążasz ze sprzątaniem?
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Taka to pożyje! Na wakacjach siedzi, objada się naleśnikami w knajpce i jeszcze domki do niej wydzwaniają od rana:lol: Agnie, Ty się pod szczęśliwą kocią gwiazdą urodziłaś;) -
[quote name='AniaB']Hund, czy ta Pani moze ja odpłatnie przetrzymywać dłuzej? i jakiego rzędu są to koszty?[/quote] No, właśnie?
-
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111759&highlight=%C5%82omiankach[/url] Effi jest w czwartym poście. -
ByŁa ŻywĄ PochodniĄ-maŁa Sunia Z Torunia znalazła domek!!!!!!!!
Lemoniada replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Effi z Elbląga znajduje się teraz w przytulisku w Łomiankach i ma się znakomicie. Tylko domku wciąż brak. Zaraz wkleję link do wątku. PS. Dziewczyny, słyszałyście już o oblanym denaturatem i żywcem spalonym szczeniaku husky z okolic Lublina?:( -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Figa_Bez_Maku, jesteś bezbłędna:lol: -
Smutne jest, że filmik krążył w mms-ach tak długo, zanim ktoś wreszcie zdecydował się wybrać z tym na policję. Współodpowiedzialność? Nie wiem jak można nie zareagować w takiej sytuacji.
-
Ewatonieja parę postów wyżej pisała, o wysłaniu z delegacją jakiegoś dogomaniaka na salę rozpraw. Nie znam się na prawie, nie wiem, czy to jest możliwe i jakie korzyści mogłyby z tego wyniknąć:oops: Ale przynajmniej wiedzielibyśmy, co w trawie piszczy. Czy ktoś bardziej obeznany z prawem mógłby się wypowiedzieć?