-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Ale przecież Deri miała jechać do Niemiec :( Dlaczego to nie wypaliło? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'] 2. Nosek Eskimosek os...mi cała łazienkę, to było niesamowite. Nadal z niego leci ale dupina nieco mniej czerwona, czopek wsadziłam i smarowałam linomagiem. [B]Straty: szrama na mojej szyi i rękach.[/B] [/quote] Straty? chyba zyski:evil_lol: A co do pingwinki - dobrze, że udało się ją odebrać. Niebiański koci anioł czuwał! Mam nadzieję, że ten babus nie będzie więcej ulegał swoim kaprysom. -
Uśmiechnięty od ucha do ucha :lol: Tylko domku brak...
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Przepiękne zdjęcia jesiennej Mili:loveu: Jak ona się zmieniła! Ciałka jej przybyło i jest jeszcze bardziej puchata niż była. Słodkie cudo, jak to dobrze, że tamb i Ty pojawiłyście się na jej drodze. -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
No własnie... Ci wrażliwi zawsze są zazwierzęceni po uszy i nie wcisną ani pół ogona:shake: Jedyna szansa że cośz zmieni się na lepsze to udane adopcje i sterylki. -
Schronisko we Wrześni pod Poznaniem... Podejrzana sprawa...
Lemoniada replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Co się stało z zakrwawionym onkiem, którego zdjęcia były na początku wątku? Czy ktoś coś wie? [quote name='"Weronia"'] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/2002/09cv9.jpg[/IMG] Pies w ciemności, z potworną, nieleczoną na pysku raną [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/2821/10sq7.jpg[/IMG] [/quote] -
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Podnoszę, wyciągnijcie stamtąd Deri:( -
Przyznam się, że nie odnowiłam ostatnio Baszkinowi allegro z braku funduszy:oops: Może ktoś zrobi nowe? I Tosiu, jakieś aktualniejsze fotki by się pewnie przydały.
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Aha, czyli będziesz mieszkać w komunie, :evil_lol:[/quote] Dlaczego w komunie? Zastanawiam się co my będziemy jeść? Ja suche kajzerki, Kleofas najtańszą karmę z Biedronki, a skoczkom to chyba trawy narwę:evil_lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty'] Lemoniadko, jak tam Twoja przeprowadzka do stolicy? I co Kleofasem?[/quote] Dziś nocowałam, fajny pokój. Prawdopodobnie przeprowadzamy się całą szóstką (tzn. ja, Kleofas i cztery myszoskoczki) od 15 listopada. Taki jest plan, a jak będzie - życie pokaże:evil_lol: -
O, trzy na raz, jeszcze lepiej. Będzie hop! miała z nami wesoło[IMG]http://forum.miau.pl/images/smiles/icon_mrgreen.gif[/IMG]
-
[quote name='oktawia6']postępująca degradacja osobowości:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-nie strasz hop! bo aż sama nabieram ochoty by do Ciebie wpaśc:cool3: następna Lemooniada-taką reklamą tylko więcej tłumów do Ciebie wpadnie:megagrin:[/quote] NIE MA MOWY. Obie na raz!:evil_lol: [SIZE=1]A hop! wywiało z wątku[/SIZE]:diabloti:
-
[quote name='oktawia6']postępująca degradacja osobowości:evil_lol::evil_lol::evil_lol:-nie strasz hop! bo aż sama nabieram ochoty by do Ciebie wpaśc:cool3: następna Lemooniada-taką reklamą tylko więcej tłumów do Ciebie wpadnie:megagrin:[/quote] NIE MA MOWY. Obie na raz!:evil_lol:
-
Dziewczyny, powodzenia, mimo wszystko nie traćcie czujności. Nie tak dawno jedna z forumowiczek z miau wyadoptowała trzy kociaki do domu, gdzie był już kot i tolerujący go pies. Przez pierwsze dwa dni wszystko zdawało się być w porządku, a potem tragedia, pies zagryzł jednego malucha. Pewnie nie muszę Wam tego mówić, ale ostrożności nigdy za wiele.
-
Ignaś, pies któremu dzieci szykowały grób. Zostaje w DT
Lemoniada replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
Ignasiu, odezwij się:shake: -
Kot jak złoto, ba, jak cała żyła złota! Reszta stada też przepiękna, brawo Zosiu.
-
Oj tam, hop!, już nie kokietuj:cool3: Widziałam Cię na fotkach tyłem i prezentowałaś się naprawdę ładnie!
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Prawda. Taki jeden zakuty łeb wystarczy, żeby zniweczyć pracę sporej grupy zorganizowanych osób:shake: Ech, nic to, trzeba dalej robić swoje... Czy pożarcie dużej muchy jest szkodliwe dla kota? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Nie mieli wyjścia:evil_lol: Ładnie by dom bez kobiety wyglądał:diabloti: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Ja mam jeszcze pompony Kleofasa:evil_lol: Fajne one, aż żal ucinać. Z tym krachem to prawda, oby zła passa szybko minęła... Idę na spacer z psem, lubię tak łazić z nim po polach i medytować, może coś konstruktywnego wymyślę.