Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. I dzięki takim chwilom nie tracę nadziei, że to co robimy ma sens i kiedyś przyniesie efekty na szeroką skalę :lol:
  2. Podesłałam właśnie moją skromną dolę Alfikowi :)
  3. :-? A kierowca co? Chyba nie uciekł? Nie poczuwa się żeby coś pomóc?
  4. Z tego co gamoń pisała, a ja pamiętam - dziewczyna ma jeszcze kilka własnych psów, dużo pracuje i nie starcza jej czasu żeby ogarnąć to wszystko. Finansowo pewnie też średnio, ale tego to ja już nie wiem:shake:
  5. [quote name='Agnie Koty']Biało szare to kocurek, szara to koteczka. [/quote] Znaczy się - Dominik i Dominika:evil_lol: [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=razemx.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3955/razemx.jpg[/IMG][/URL] Jakie mają rzęsy:loveu:
  6. Wysłałam do Maszaberli pytanie, czy nie mogłaby pokazać suni w swoim programie, ale będzie to możliwe najwcześniej we wrześniu. Gamoń - co Ty na to? Do września jeszcze mnóstwo czasu i mam nadzieję, że Sumpi znajdzie do tego czasu domek, ale myślę, że warto zaklepać sobie kolejkę na wszelki wypadek.
  7. Przypominam Sumpi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9676/lusiasumpi1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7656/lusiasumpi2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4880/lusiasumpi3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1174/lusiasumpi4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6577/lusiasumpi5.jpg[/IMG][/URL]
  8. A może jakiś program telewizyjny? Któraś warszawianka chciała zaprosić do programu Kajtusia z Trójmiasta, ale to za daleko. Zaraz odnajdę wątek i sprawdzę.
  9. Nie, ta historia nie może się tak zakończyć:placz:
  10. Zazdroszczę wam, też chciałabym zobaczyć Kajtusia na żywo:oops:
  11. To ja trzymam kciuki za wsio:lol: Jak klatka, łapiecie coś?
  12. O, a jaki jest nick tej osoby, która chce zaadoptować sunię? :) Wysterylizuje ją, prawda?
  13. Sabunia wygląda jak jamnik z głową amstaffa. Coś takiego!
  14. Zrozumiałe, bo też nieskromnie mówiąc jest co podziwiać;) Ale to tak już jest na tym świecie, że każde jedno zwierzę jest skończonym cudem :) Szkoda, że niektórzy ludzie tego nie dostrzegają..
  15. [quote name='hop!'] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/6716/30689855.jpg[/IMG] [/quote]Smacznego:loveu:
  16. A jak sunia owczarka? Znalazłaś właścicieli, Agnie?
  17. Ogłoszenia wszystkie sunia chyba ma? A o tymczasy ciężko... Co można w tej sytuacji zrobić, jak pomóc? :(
  18. Moje stwory (w liczbie trzech kotów, psa i czterech myszoskoczków) nie mają swojej galerii, niestety. Jakoś nie mam czasu na prowadzenie wątku:oops: Za to tu można podziwiać moje smoki: [URL]http://dragcave.net/user/Lemoniada[/URL] :evil_lol: Można też klikać w jaja i te małe, dzięki temu urosną;)
  19. A ja wpłacałam? Bo nie pamiętam:oops:
  20. Oj widać, widać:lol: Ona mi przypomina szpica zmieszanego z papillonem.
  21. [quote name='jolai alf']A ja ponad wszystko kocham [B]charty afgańskie[/B] [/quote] Ja też, to moje marzenie które nigdy się nie spełni:oops:
  22. Sunia gdzieś wywędrowała. Jedzenie nie znikało, kilka razy znalazłam nadpsute. W schronisku niewiele lepiej:shake: Przypomnę ASzyszce o założeniu wątków psom.
  23. Przychylam się do zdania gagaty - przede wszystkim trzeba ciachnąć sunie w wysokiej ciąży, potem stopniowo kolejne. Jak wygląda wasz fundusz sterylkowy na dzień dzisiejszy? Czy umówiłyście się już z jakimś wetem, że zrobi po kosztach? Jak to dobrze, że państwo się do Was zgłosili, naprawdę :( Postaram się pomóc.
×
×
  • Create New...