-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
Cudowny,młody *ZORRO* mix Mastifa Tybetańskiego -MA DOM!!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
I dzięki takim chwilom nie tracę nadziei, że to co robimy ma sens i kiedyś przyniesie efekty na szeroką skalę :lol: -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Lemoniada replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Podesłałam właśnie moją skromną dolę Alfikowi :) -
:-? A kierowca co? Chyba nie uciekł? Nie poczuwa się żeby coś pomóc?
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnie Koty']Biało szare to kocurek, szara to koteczka. [/quote] Znaczy się - Dominik i Dominika:evil_lol: [URL="http://img527.imageshack.us/my.php?image=razemx.jpg"][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3955/razemx.jpg[/IMG][/URL] Jakie mają rzęsy:loveu: -
Wysłałam do Maszaberli pytanie, czy nie mogłaby pokazać suni w swoim programie, ale będzie to możliwe najwcześniej we wrześniu. Gamoń - co Ty na to? Do września jeszcze mnóstwo czasu i mam nadzieję, że Sumpi znajdzie do tego czasu domek, ale myślę, że warto zaklepać sobie kolejkę na wszelki wypadek.
-
Przypominam Sumpi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/9676/lusiasumpi1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7656/lusiasumpi2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4880/lusiasumpi3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1174/lusiasumpi4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6577/lusiasumpi5.jpg[/IMG][/URL]
-
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Lemoniada replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie, ta historia nie może się tak zakończyć:placz: -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
Lemoniada replied to fona's topic in Już w nowym domu
Ojej, dwa Szopeny:lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
To ja trzymam kciuki za wsio:lol: Jak klatka, łapiecie coś? -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
O, a jaki jest nick tej osoby, która chce zaadoptować sunię? :) Wysterylizuje ją, prawda? -
Sabunia wygląda jak jamnik z głową amstaffa. Coś takiego!
-
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Zrozumiałe, bo też nieskromnie mówiąc jest co podziwiać;) Ale to tak już jest na tym świecie, że każde jedno zwierzę jest skończonym cudem :) Szkoda, że niektórzy ludzie tego nie dostrzegają.. -
[quote name='hop!'] [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/6716/30689855.jpg[/IMG] [/quote]Smacznego:loveu:
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
A jak sunia owczarka? Znalazłaś właścicieli, Agnie? -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Moje stwory (w liczbie trzech kotów, psa i czterech myszoskoczków) nie mają swojej galerii, niestety. Jakoś nie mam czasu na prowadzenie wątku:oops: Za to tu można podziwiać moje smoki: [URL]http://dragcave.net/user/Lemoniada[/URL] :evil_lol: Można też klikać w jaja i te małe, dzięki temu urosną;) -
[MLB] Alfik - Mały, śliczny, dobrze wychowany kudłacz:)
Lemoniada replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
A ja wpłacałam? Bo nie pamiętam:oops: -
Jeden pies martwy, drugi odebrany wariatce już w nowym domu..
Lemoniada replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Oj widać, widać:lol: Ona mi przypomina szpica zmieszanego z papillonem. -
[quote name='jolai alf']A ja ponad wszystko kocham [B]charty afgańskie[/B] [/quote] Ja też, to moje marzenie które nigdy się nie spełni:oops:
-
Przychylam się do zdania gagaty - przede wszystkim trzeba ciachnąć sunie w wysokiej ciąży, potem stopniowo kolejne. Jak wygląda wasz fundusz sterylkowy na dzień dzisiejszy? Czy umówiłyście się już z jakimś wetem, że zrobi po kosztach? Jak to dobrze, że państwo się do Was zgłosili, naprawdę :( Postaram się pomóc.