-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Doczytałam co u Pikiego i zaglądam do Łatka. Cudny ten chłopak, nie da się ukryć :) Renatko, powodzenia! Pod Twoim okiem na pewno szybko nabierze ogłady :) -
Dąbrówkowe hipopotamki......Maja DOMY.Str 4-oto co z nich wyrosło:)
Lemoniada replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']a tego sprzedamy jak goldena za 350 :eviltong::eviltong::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/192/53ad421d7131fa37med.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Ja tam bym sprzedała jako podhalana za 500 :eviltong: Cudne szczeniory! -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
To musisz im nadać jakieś grzybne imiona, w stylu Kozak i Surojadka, albo Tęgoskór i Purchawka;) Ta sunia jest przecudna... Taką ma wilczą urodę. -
4 mies. "koci dalmatyńczyk". Ma swój ukochany dom. Grodzisk Maz.
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
[quote name='monika083']zaraz wysle jego fotki i opis kolezance-szuka wlasnie kotka bialego w czarne ciapki,tylkoze ona mieszka sama i pracuje -czasami nie ma jej 10 godzin (jezdzi do pracy z jednego konca wrocka na drugi ),myslicie ,ze on by sie nadawal? Dziewczyna bardzo odpowiedzialna ,juz zaopatrzyla sie w koszyk do przewozenia zwierzaka ,kocyki itp. Jestem pewna ,ze kotek mialby u niej dobrze ,tylko czy on moglby tyle sam w domu byc?? Nie znam sie za bardzo na kotach ... ona bardzo chcialaby psa ale jednak pies sam w domu tyle godzin to odpada.[/quote] Jest sposób, żeby kot siedząc sam się nie nudził - wzięcie drugiego kota:cool3: Namawiaj koleżankę!:evil_lol: -
Dobkowata DERI tak bardzo chce do człowieka, na 2 łapach prosi o DOM!
Lemoniada replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Deri tyle lat już czeka, to niesprawiedliwe:-( -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
I co, był już jakiś odzew? Ktoś pokochał Brutuska? -
[quote name='asiunia'][B]Afgan,wilczarz,saluki,azawakh[/B] i gladiator znad Neckaru czyli rottweiler:p[/quote] Dobrze gada, polać jej wódki:evil_lol:
-
6 mies. Mufinka znalazła dom. Grodzisk Maz.
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
No proszę! Moje gratulacje :) Mały koci dalmatek też na pewno trafi w dobre ręce :thumbs: -
6 mies. Mufinka znalazła dom. Grodzisk Maz.
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Piękne marzenie :) I chyba nie takie znowu mało realne?;) -
4 mies. "koci dalmatyńczyk". Ma swój ukochany dom. Grodzisk Maz.
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Jak żyje mały dalmatek? Zgrzeczniał choć trochę? -
6 mies. Mufinka znalazła dom. Grodzisk Maz.
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Piękna młoda dama;) To jeszcze szczeniak, na pewno uśmiechnie się do niej szczęście! -
4 mies. "koci dalmatyńczyk". Ma swój ukochany dom. Grodzisk Maz.
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Przepiękny! Koci arystokrata szuka domku! -
[quote name='hop!'] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3049/dziadziopi.jpg[/IMG][/quote] O, a taką fryzurę mam rano jak wstaję z łóżka:evil_lol: Rzeczywiście, cudny ten Irlandia...
-
Majka - Masza, jeszcze piękniejsza w domu u Reno2001
Lemoniada replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oj, jak im zazdroszczę. Sama bym z chęcia wskoczyła do wody, albo popływała na metarcu:oops: -
Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((
Lemoniada replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się czuje Mocuś? Pewnie już odmłodniał w domu o 10 lat?:lol: -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Nie dramatyzuję, po prostu jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej konsekwencji:lol: Mam nadzieję, że ja też kiedyś będę tak mogła. -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lemoniada replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Podesłałam dziś Pikiemu pieniążka za lipiec :) -
[quote name='hop!'] Jo jest cudowna i śmieszna. Wyjątkowa we wszystkim co robi... :evil_lol: [B]Nika to leniwy i zazdrosny przytulak[/B], a Lu - wesoły i śmieszny łakomczuch. :eviltong:[/quote] Już wiem, dlaczego tak lubię Nikę - jest zupełnie taka jak ja:lol:
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Agnie, Kocham Cię:loveu: -
[quote name='Canaveral-staff'] [URL="http://img402.imageshack.us/i/imag1391.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7718/imag1391.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Aaa, cudo przecudne!:loveu: Co prawda, jak już pisałam, dla mnie numer jeden są charty afgańskie, ale przepadam za chartami w ogóle, a za długowłosymi w szczególe - borzoje zajmują zatem wysokie miejsce w rankingu :) Kocham tą ich niezależną kocią naturę, grację, smukłość, długi pysk i nogi, sprężysty bieg. Szkoda, że nigdy nie będę miała takiego psa, ale cóż, życie. Canaceral-Staff, masz przepięknego pupila:loveu: