Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Trochę mnie nie było na dogo, doczytuję wątki. Co się stało z Karolinką w bamboszach? :(
  2. Doczytałam co u Pikiego i zaglądam do Łatka. Cudny ten chłopak, nie da się ukryć :) Renatko, powodzenia! Pod Twoim okiem na pewno szybko nabierze ogłady :)
  3. [quote name='brazowa1']a tego sprzedamy jak goldena za 350 :eviltong::eviltong::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/192/53ad421d7131fa37med.jpg[/IMG][/URL] [/quote]Ja tam bym sprzedała jako podhalana za 500 :eviltong: Cudne szczeniory!
  4. To musisz im nadać jakieś grzybne imiona, w stylu Kozak i Surojadka, albo Tęgoskór i Purchawka;) Ta sunia jest przecudna... Taką ma wilczą urodę.
  5. [quote name='monika083']zaraz wysle jego fotki i opis kolezance-szuka wlasnie kotka bialego w czarne ciapki,tylkoze ona mieszka sama i pracuje -czasami nie ma jej 10 godzin (jezdzi do pracy z jednego konca wrocka na drugi ),myslicie ,ze on by sie nadawal? Dziewczyna bardzo odpowiedzialna ,juz zaopatrzyla sie w koszyk do przewozenia zwierzaka ,kocyki itp. Jestem pewna ,ze kotek mialby u niej dobrze ,tylko czy on moglby tyle sam w domu byc?? Nie znam sie za bardzo na kotach ... ona bardzo chcialaby psa ale jednak pies sam w domu tyle godzin to odpada.[/quote] Jest sposób, żeby kot siedząc sam się nie nudził - wzięcie drugiego kota:cool3: Namawiaj koleżankę!:evil_lol:
  6. Deri tyle lat już czeka, to niesprawiedliwe:-(
  7. I co, był już jakiś odzew? Ktoś pokochał Brutuska?
  8. [quote name='asiunia'][B]Afgan,wilczarz,saluki,azawakh[/B] i gladiator znad Neckaru czyli rottweiler:p[/quote] Dobrze gada, polać jej wódki:evil_lol:
  9. No proszę! Moje gratulacje :) Mały koci dalmatek też na pewno trafi w dobre ręce :thumbs:
  10. Kajtek jeszcze nie w domu? Coś takiego:shake:
  11. Piękne marzenie :) I chyba nie takie znowu mało realne?;)
  12. Jak żyje mały dalmatek? Zgrzeczniał choć trochę?
  13. Piękna młoda dama;) To jeszcze szczeniak, na pewno uśmiechnie się do niej szczęście!
  14. Przepiękny! Koci arystokrata szuka domku!
  15. [quote name='hop!'] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/3049/dziadziopi.jpg[/IMG][/quote] O, a taką fryzurę mam rano jak wstaję z łóżka:evil_lol: Rzeczywiście, cudny ten Irlandia...
  16. Oj, jak im zazdroszczę. Sama bym z chęcia wskoczyła do wody, albo popływała na metarcu:oops:
  17. Coś ruszyło? Przecież ta sunia to piękność, nie wierzę, że nikt nie jest zainteresowany adopcją:shake:
  18. Cudne są - wszystkie cztery! Mój ulubiony typ charakteru - spokojny, cichy i grzeczny, a i z wyglądu bardzo w moim guście :) Szkoda, że nie mogę...
  19. Jak się czuje Mocuś? Pewnie już odmłodniał w domu o 10 lat?:lol:
  20. Nie dramatyzuję, po prostu jestem pełna podziwu dla Ciebie i Twojej konsekwencji:lol: Mam nadzieję, że ja też kiedyś będę tak mogła.
  21. Podesłałam dziś Pikiemu pieniążka za lipiec :)
  22. [quote name='hop!'] Jo jest cudowna i śmieszna. Wyjątkowa we wszystkim co robi... :evil_lol: [B]Nika to leniwy i zazdrosny przytulak[/B], a Lu - wesoły i śmieszny łakomczuch. :eviltong:[/quote] Już wiem, dlaczego tak lubię Nikę - jest zupełnie taka jak ja:lol:
  23. [quote name='Canaveral-staff'] [URL="http://img402.imageshack.us/i/imag1391.jpg/"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/7718/imag1391.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Aaa, cudo przecudne!:loveu: Co prawda, jak już pisałam, dla mnie numer jeden są charty afgańskie, ale przepadam za chartami w ogóle, a za długowłosymi w szczególe - borzoje zajmują zatem wysokie miejsce w rankingu :) Kocham tą ich niezależną kocią naturę, grację, smukłość, długi pysk i nogi, sprężysty bieg. Szkoda, że nigdy nie będę miała takiego psa, ale cóż, życie. Canaceral-Staff, masz przepięknego pupila:loveu:
×
×
  • Create New...