Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Piękny wiosenny staruszek :) Co on jeszcze robi w schronisku?
  2. Jaki on śliczny:loveu: Renatka to ma dobrą rękę do tymczasów:lol:
  3. Nic nie zwracajcie, moja deklaracja przechodzi na Piłkarza :) Co prawda Kajunia miała być ostatnią deklaracją, ale skoro nawet raz nie zdążyłam na nią wpłacić...;)
  4. Ma dom?:-? A ja właśnie na hotelik wpłaciłam, obecna-nieprzytomna:lol:
  5. Gdzie jest wątek Kajuni, bo przegapiłam?
  6. A jak tam pani Belli? Radzi sobie jakoś z całym tym psim nieszczęściem?
  7. Jaka ona uśmiechnięta i pogodna! Zupełnie inny pies:lol:
  8. Wpiszcie tą panią na Czarne Kwiatki, co ona sobie myśli? Wydane pieniądze na transport, stracony czas - a co najgorsze zawiedzione zaufanie wolontariuszy i złamane serduszko Suzi :( Nie cierpię takich ludzi, którzy poddają się po pierwszym dniu.
  9. Ryszard wyprzystojniał:cool3:
  10. Piękna ta nowa koleżanka. Wysterylizowana, prawda? Nie będzie z tego małych?
  11. Kajtusiu słodziaku, co u Ciebie? Może odzywał sie ktoś w sprawie adopcji?
  12. [quote name='brazowa1']Dogo mi mozg wypralo i gdy patrze na suke,to mysle tylko o tym,jak pozbyc sie jej macicy :oops:[/quote] :evil_lol: I tak trzymać!
  13. Jaka Lora jest śliczna:oops: Mój psi ideał.
  14. Ja tam chodzę z psem na dłuższe spacery więc będę mieć oczy otwarte. Nie takie miało być zakończenie tej historii:-(
  15. Do schroniska jeździ ASzyszka z TŻtem, zapytam jej jak sytuacja. Ale... suni nie widać, ostatnio jedzenie zastałam lekko nadpsute. Chyba poszła gdzie indziej szukać schronienia, mam nadzieję, że nic jej się nie stało.
  16. [quote name='truskawa144'] Mam tylko delikatne wątpliwości co do podawania psu kaszy, ryż jest lepszy. Kaszy radziłabym unikać.[/quote] Mnie przeraził chleb z mlekiem, tudzież wędlina. Podane w malutkich porcjach raz na jakiś czas nie powinny psu zaszkodzić, ale to absolutnie nie jest odpowiednie jedzenie dla psa. Zdjęcia są przewspaniałe, szczególnie to pierwsze:loveu:
  17. A nawet dwie:lol: Przepiękna kota, Zosiu.
  18. [quote name='malagos']Ale jak sobie gdzieś poszła, to i klatka nie pomoże... Widać, że szczenięta ja trzymały w tej ruderze, teraz poszla dalej :cool1:[/quote] Dokładnie tego się obawiałyśmy i tak się chyba stało :( Mam wrażenie, że ona wędruje gdzieś po okolicy, a do tej rudery zagląda już tylko co jakiś czas, jeśli nigdzie indziej nie znajdzie niczego do zjedzenia.
  19. Zostały rozwieszone, a kilka dni później zdarte przez niewidzialną rękę:roll: Odzewu brak.
  20. Przepiękny dom... W życiu mnie nie będzie na taki stać:oops:
  21. Chodzę tam, ale suni już od dłuższego czasu nie widziałam. Jedzenie znika, ale równie dobrze mogą zjadać je lisy:shake: Ktoś wyjął z zawiasów drzwi od tego budynku i gdzieś je zabrał, nie wiem w jakim celu. Smutno, nie spodziewałam się, że to będzie aż taka dzikuska:(
  22. O rany, zakochałam się:oops: To obok Wojtusia z Łomianek najsłodszy piesek na całym dogo!
  23. Wojciech jest naj:loveu: Kuki, Tola i Tajga też mi się bardzo podobają :) Komu pięknego pieska?
  24. Bidula, choroba lokomocyjna to musi być coś strasznego, szczęście, że ja nie mam:shake: Bardzo się cieszę, ze sterylka się udała, teraz sunia będzie mogła w pełni cieszyć się życiem:lol:
×
×
  • Create New...