-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[quote name='mysza 1']Mieliśmy już taki "cud" Emi i Wiśnia poszli razem do domku :) Bardzo fajnie trafili. Niestety Emi [*] nie cieszyła się nim długo :( Nie wiem czy znasz te moje psiaki. W każdym razie, śmieszna ta Siseto, wszystko sobie chowa na potem, a inni jej zjadają :)[/QUOTE] Nie, Emi i Wiśni nie kojarzę chyba? Sisi jest bardzo rozsądna, tylko inne psy niewychowane ;)
-
[quote name='hop!']Kiku z elegancją nie ma nic wspólnego. ;) To paskuda na krzywych łapach kopiąca doły i wpychająca się wszędzie. Nie ma żadnych oporów. :lol: Kiku powinna już przeistoczyć się w psiaka krótkowłosego (w tamtym roku tak było), a tu dalej jest rozczochrańcem. Nie wiem, co się dzieje... Czupiradełko w awatarze to Joczuszko. Nie poznałaś? :lol:[/QUOTE] Kobieta zmienną jest, widocznie postanowiła zapuścić włosy ;) Pewnie, że poznałam, tak ją tylko pieszczotliwie nazwałam :)
-
Kiku nie wyszła tu zbyt elegancko, chyba nie konsultowałaś z nią tego zdjęcia ;) Jakie fajne to czupiradełko na avatarze! :)
-
Znalazłam Małą Płoszycielkę Soni ;) Jaka ona śliczna i zabawna! Trzymam kciuki za domek :)
-
Fortuna z Korabiewic w hotelu u ajlii, pilnie potrzebuje domu
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Chce mieć człowieka na wyłączność, rozumiem ją... Na pewno trafią się ludzie, którzy zamierzają mieć jedynaczkę :) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Dlaczego martwi? Jak na takiego staruszka nie jest z nim źle. Dzisiaj umarł Szarutek - dziadzio Myszy... Przykra jest starość i przemijanie. [/QUOTE] Pewnie, że nie jest źle :) Pamiętam go ze zdjęć, które wklejałaś parę lat temu, takiego jedwabistego i radosnego... Nie lubię przemijania... Pimpołek jest boski :) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia :) Tylko Gabiszonek martwi... -
Psy z polskiej wsi - jak im pomóc? CZĘŚĆ 2 (druga wieś)
Lemoniada replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Gdzie trafią te biedaki? Kaczki i perliczki też zostaną odebrane? -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Wymusiłaś wsparcie. ;) Pimpuszek miewa się dobrze, a nawet bardzo dobrze. :lol:[/QUOTE] Zaraz tam wymusiłam, zapytałam grzecznie ;) -
Pako odszedł na zawsze :((( Żegnaj... [*]
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Po tylu ogłoszeniach musi ktoś wreszcie zadzwonić :) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Obiecałam to zaglądam :) Jak się miewa Pimpuszek? -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
Lemoniada replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
Powściekać się też musisz, człowiek nie powinien tłumić w sobie złych emocji, będzie Ci lżej :) Uszy do góry, Roni musi znaleźć domek! -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
Lemoniada replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='gusia0106'] Ale myślę sobie, że zasłużyli na czarne kwiatki. Żaden dogomaniacki pies nie powinien do nich trafić.[/QUOTE] Zgłoście ich tam, koniecznie. Żeby nie zmarnowali życia kolejnemu psu z forum... -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='hop!']Lemoniada obiecała, że zajrzy. To wystarczy. ;)[/QUOTE] O masz. Nie wesprzesz mnie? ;) -
Roman z Chrzanowa brzmi dumnie! Zwłaszcza taki co ma dom :)
Lemoniada replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Nie bój się Lemoniada, Gusia powiedziała panu ;) to i tamto ;)[/QUOTE] A, no chyba, że tak ;) Tylko czy cokolwiek do niego dotarło..? -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Lemoniada replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
Masz to jak w banku :) Miłego wypoczynku!