Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Ale super! Strego, gratuluję zyskania wspaniałego przyjaciela :)
  2. Biedny... Ja tam bym go przygarnęła bez wybrzydzania ;) Nie mam najmniejszego pojęcia. Najmniejszego:shake: Jest bardzo urodziwy, ujmujący, grzeczny, spokojny, zrównoważony. Ideał psa. Czego ludzie mogą jeszcze chcieć?
  3. Za każdym razem, gdy widzę zdjęcia z różowym dywanikiem, zielenieję z zazdrości ;) Pako-uszak wyglądał zawsze bosko, ale odkąd schudł jest jeszcze lepiej :)
  4. Smutno... Były takie szczęśliwe i kochane u Ciebie, a teraz ich już nie ma... :(
  5. [quote name='siekowa']Brutus w azylu jest od 2006 roku :-( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/22243-Psy-z-Grochowa-jutro-do-weta[/URL][/QUOTE] Naprawdę? A na pierwszej stronie wątku, założonego w 2007r. napisane jest, że siedzi w Azylu już od czterech lat - widocznie pierwszy post był później edytowany i to mnie zmyliło, myślałam, że już 10 lat siedzi... Nie znałam dotąd historii Brutuska, przeczytałam wątek psów z Olszynki i jeszcze bardziej mi go żal :( Teraz ma na pewno lepiej, niż miał tam, ale co schronisko, to nie własny domek... Wszystkim psiakom udało się pomóc i tylko Biedny Brutus został, a przecież jest taki piękny...
  6. Wygląda na najszczęśliwszego na świecie :)
  7. Co Wy mówicie, jakie paskudki?? Pestka i Murka są śliczne :) Nela i Barsa też, ale nie aż tak - jak to rasowce, wiadomo ;)
  8. Piękne, słoneczne zdjęcie :) A tu konkurs w sam raz dla Fortuny ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242439-Miss-i-Mister-g%C5%82upiej-miny-!!!!-Zg%C5%82o%C5%9B-swojego-psiaka-i-zgarnij-kas%C4%99-!-Do-30-04-!?p=20748435#post20748435[/url]
  9. Mam nowy bannerek dla Brutuska, zrobiła go fochu :loveu: Konieczna jest aktualizacja, bo Brutek w schronisku siedzi już nie 5, a 10(!!!) lat :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/68186-5-lat-bezdomności-wystarczy!-Brutus-szuka-pilnie-domowego-tymczasu"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8103/brutusuj.jpg[/IMG][/URL]
  10. Jak zrobiłaś zdjęcie z tak wysoka? ;) Tylne łapy Pako niezmiennie mnie śmieszą :)
  11. Czy szykują się jakieś nowe adopcje? Milka i Czarnuszka się zasiedziały, a są tak ładne, że powinny już dawno pójść :)
  12. [quote name='Agata69'] Niespodziewanie Szopen wyglada całkiem nieźle, nie jest to grubas i juz nie bedzie, ale jaet na razie ok.[/QUOTE] No proszę, to bardzo optymistyczna wiadomość :) Jednak wiosną więcej się chce, to i chęć do życia wraca. Wspaniale, Agata, że ich nie opuszczasz :)
  13. [quote name='hop!'] A tak na serio, to nie planuję adopcji żadnego psa. ŻADNEGO. :) [/QUOTE] Szkoda, ale rozumiem to, trzeba mierzyć siły na zamiary :) A Foksik jest tak ślicznym psem, że zaraz znajdzie kochających ludzi. I skoro uchlał tamte dwie kobity, to na pewno jakiś powód miał, Ciebie nie gryzie ;)
  14. Super jest Koks! Ale zupełnie inaczej go sobie wyobrażałam, nie przypuszczałam, że będzie plaskaczem :lol: Serdelkowi zostawiłabym imię Serdelek, a na drugie koniecznie dała Sojowy ;) Biedna ta delikatna sunia, jak ona musi tęsknić za właścicielką :(
  15. No przecież mówiłam, że on do Twoich dziewczyn pasuje jak ulał i nie wiem, po co go w ogóle oddawałaś ;)
  16. Biedna sunieczka :( Co ten Hugo narobił, mój Boże :( Ja tam wierzę, że znajdzie się ktoś, kto pokocha tą piękna lisiczkę.
  17. [quote name='ania shirley']Chciałam mieć dwa Koksa i Foksa. Koks to mój psiak, który ma uszy jak wyrzucony biedak- Pimpek..... Lisiczka coraz bardziej mi się podoba... Ma imię? Czy mi umknęło?[/QUOTE] Chciałabym zobaczyć Koksa, pokażesz zdjęcie? :)
  18. To prawda... Ja chyba jeszcze nie do końca uwierzyłam, że Niki już nie ma, wchodzę na wątek, gdy widzę nowe posty, sprawdzam, czy nie ma jej zdjęć i dopiero sobie przypominam... :( To jest strasznie niesprawiedliwe. Mocuś póki co dobrze, parametry nerkowe podwyższone, ale utrzymują się na stałym poziomie. Mocuś ma apetyt i chętnie biega :) Po kastracji przytył 2-3kg, na szczęście tamta narkoza nie zniszczyła mu bardziej nerek, choć bardzo się tego bałam :) Tylko z łapą coś nie tak. Wylizuje ją często, niby biega normalnie na tej łapie, a gdy chcę dotknąć zabiera, jakby go bolało. Miał robiony w piątek rentgen i nic nie wykazało, wetka zasugerowała, że to może się kość odwapniać na starość. Zamówiłam mu delikatny preparat na stawy, który ponoć nie obciąży nerek i zobaczymy, czy zadziała.
  19. Ślimaki chyba chcą wydrążyć sobie kanu w tym ogórku ;) Fajowe są te Twoje i nie Twoje zwierzaki :)
  20. Bardzo piękne są te nowe pieski :) Jak to dobrze, mysza, że je wyciągnęłaś. Smutek Serdelka jest rzeczywiście ujmujący. Cieszę się, że koleżanka lisiczki już w domku, wydaje mi się bardziej pospolita, a takie psy, choć dla mnie najpiękniejsze, najtrudniej znajdują domy :shake:
  21. No proszę, robi postępy dziewczyna :) Foks chyba ma słabość do starszych ;)
  22. Tych ud i pośladków J.Lo by się nie powstydziła :lol:
  23. Ślicznie Piasek wygląda w nowych szelkach :) Bardzo się cieszę z takiego obrotu sprawy.
×
×
  • Create New...