Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Nie mogę z tym Foksikiem, jaki on jest pocieszny, uroczy i fotogeniczny!:iloveyou:
  2. Faktycznie, słodziutka, nadałaby się na pocztówki :)
  3. Ja też trzymam :) Oby do Piaskowego łebka w końcu dotarło, że koty w hierarchii są NAD psami! I nad wszystkim innym też ;)
  4. Ciotki, znalazłam taki apel. Czy znacie kogoś, kto mógłby się podjąć sprawdzenia? [quote name='kkasiiiar']W miejscowości Czamanin za Włocławkiem przebywa wyżeł potencjalnie miał byc na polowania , pozniej zamkniety w kojcu a ze przegryzał siatke został przykuty do łancucha gdzie spedza 24 h na dobe , według osoby która dokarmia psa jest on karmiony przez właściela raz na tydzien , w budzie mokre szmaty , pies jest podobno bardzo apatyczny i teraz juz nawet nie wychodzi z budy, szukam kogoś z okolić kto mogłby to sprawdzić zadko tu bywam teraz wiec w razie co mailowo :[email protected] badz 79 805 77 78 [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6179/042013044.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9642/042013043.jpg[/IMG][/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/18981-wy%C5%BC%C5%82y-szorstkow%C5%82ose-kr%C3%B3tkow%C5%82ose-kto-przygarnie?p=20673229#post20673229[/url]
  5. I jak ten psiak? Oswoił się choć troszeczkę? Wcale nie głupia ta Twoja głowa, Miki, ja też tak uważam. Tylko nieduże porcje lepiej dawać.
  6. Jak żyjecie? U Was też tak strasznie napadało? Tutaj sypie od rana i ani myśli przestać :( Boję się bardzo o rośliny, zwierzęta dzikie i bezdomne.
  7. Wysłałam dla Kacperka 10zł stałej deklaracji :)
  8. Wszystkiego najlepszego na Święta, kochane! :)
  9. [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9131/dog20121.jpg[/IMG]
  10. Też się załamałam :( Ale adopcja Hery, Kiry i Azy to jest jednak COŚ... Piasek jest śliczny, na pewno znajdzie amatora swojej urody, który będzie umiał sobie poradzić z jego charakterkiem.
  11. Nie no, Mysza, wymiatasz :crazyeye: Herunia w domu! Co za radość! :multi:
  12. Co u naszego Kacperka? Jak przebiegła aklimatyzacja? Są wieści i zdjęcia z domku? :)
  13. Czyżby Hera? Albo Nela? Albo Pestka, Murka, Megi? ;)
  14. I to jak! Wiedziałam, że ten zastój w adopcjach w końcu minie, ale nie przypuszczałam, że aż taki worek się rozpruje - oby to trwało jak najdłużej! :multi:
  15. O rany! O rany! Ale się cieszę!:crazyeye::loveu::multi: Życie jest piękne!
  16. Biedactwo... Niech ta zima się wreszcie skończy :(
  17. [quote name='mysza 1']Nic nie mogę powiedzieć :)[/QUOTE] Juhuu!:multi: Efi cudna:loveu:
  18. [quote name='mysza 1']Dziękuję :) Wkrótce ;)[/QUOTE] Ale naprawdę? Coś się kroi? :)
  19. Brokułowe pudle są boskie :D [IMG]http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/63072_603412566354589_131457654_n.jpg[/IMG] [IMG]http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/562917_480200008696273_1432262557_n.jpg[/IMG]
  20. [quote name='mysza 1']A ja właśnie kopałam wątek w poszukiwaniu zdjęć. Siseta będzie robiła karierę na fejsie i będę jej ostro szukać domu. A co tam ;)[/QUOTE] Tak! Tak! Będę udostępniać:multi:
  21. [quote name='stzw']Kolacyjne żebractwo z błyskiem w oku :-) [IMG]http://imageshack.us/a/img109/4870/1008566m.jpg[/IMG][/QUOTE] Ten błysk w oku jest super, genialne zdjęcie :)
  22. Murka ma bardzo oryginalne umaszczenie, ładną psicę wypatrzyłaś, mysza :) A Czarnuszka i Pestka są super, niepozorne, urocze i delikatne, gdyby jeszcze ważyły tak około 20-30kg, to już w ogóle byłyby w moim typie :)
  23. A jak się czuje ta dzika sunia? Oswaja się troszkę?
×
×
  • Create New...