Ciotki, znalazłam taki apel. Czy znacie kogoś, kto mógłby się podjąć sprawdzenia?
[quote name='kkasiiiar']W miejscowości Czamanin za Włocławkiem przebywa wyżeł potencjalnie miał byc na polowania , pozniej zamkniety w kojcu a ze przegryzał siatke został przykuty do łancucha gdzie spedza 24 h na dobe , według osoby która dokarmia psa jest on karmiony przez właściela raz na tydzien , w budzie mokre szmaty , pies jest podobno bardzo apatyczny i teraz juz nawet nie wychodzi z budy, szukam kogoś z okolić kto mogłby to sprawdzić
zadko tu bywam teraz wiec w razie co mailowo :[email protected] badz 79 805 77 78
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6179/042013044.jpg[/IMG]
[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/9642/042013043.jpg[/IMG][/QUOTE]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/18981-wy%C5%BC%C5%82y-szorstkow%C5%82ose-kr%C3%B3tkow%C5%82ose-kto-przygarnie?p=20673229#post20673229[/url]
Też się załamałam :( Ale adopcja Hery, Kiry i Azy to jest jednak COŚ...
Piasek jest śliczny, na pewno znajdzie amatora swojej urody, który będzie umiał sobie poradzić z jego charakterkiem.
I to jak! Wiedziałam, że ten zastój w adopcjach w końcu minie, ale nie przypuszczałam, że aż taki worek się rozpruje - oby to trwało jak najdłużej! :multi:
[quote name='mysza 1']A ja właśnie kopałam wątek w poszukiwaniu zdjęć. Siseta będzie robiła karierę na fejsie i będę jej ostro szukać domu. A co tam ;)[/QUOTE]
Tak! Tak! Będę udostępniać:multi:
[quote name='stzw']Kolacyjne żebractwo z błyskiem w oku :-)
[IMG]http://imageshack.us/a/img109/4870/1008566m.jpg[/IMG][/QUOTE]
Ten błysk w oku jest super, genialne zdjęcie :)
Murka ma bardzo oryginalne umaszczenie, ładną psicę wypatrzyłaś, mysza :)
A Czarnuszka i Pestka są super, niepozorne, urocze i delikatne, gdyby jeszcze ważyły tak około 20-30kg, to już w ogóle byłyby w moim typie :)