Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='mysza 1']jak tylko już będziesz mogła to na pewno znajdzie się masa burych i czarnych ;)[/QUOTE] Wiem, wiem, zgłoszę się wtedy do Ciebie ;)
  2. Jaki pokot :) Ale nie ma co się dziwić, w te ostatnie upały ja też tylko leżałam i się pociłam ;)
  3. Kółko graniaste i ukręcanie głowy mnie rozwaliło, dobrze, że w pracy pustki i nikt nie słyszał mojego parsknięcia :evil_lol: Kaluszek i Siseto mają mój ulubiony typ umaszczenia, marzę o tym, żeby kiedyś mieć burego psa, chociaż czarnym też nie pogardzę :)
  4. Piękne zdjęcia i naprawdę widać na nich niezwykłą więź, jaka połączyła Filipka i Kaluszka :) ronja, robisz wspaniałą robotę, ratujesz psy i wychowujesz synka na dobrego małego człowieka :)
  5. Dopiero przeczytałam, tak mi przykro... ronja, przytulam Was mocno, Sonia była wyjątkowym psem, tym trudniej pogodzić się z tą stratą :(
  6. [FONT=arial][/FONT]Z liści kalarepki ponoć można przyrządzić bardzo smaczną zupę, nigdy nie jadłam, ale nieraz czytałam jak ludzie się zachwycają :) Foksik przypomina mi czasem krnąbrnego, niesfornego zajączka, urocze stworzenie :)
  7. [quote name='mysza 1']Pestka, Lemoniada, mama chrzestna - podoba się ? ;) [/QUOTE] Bardzo!! Cudna, szczęśliwa, roześmiana psica, najlepszy domek jej się należy :)
  8. Cudny Cyganek! Cieszę się, że ta historia przebiegła tak, a nie inaczej, i że domek po Benie się "nie zmarnował" :) Beniu, teraz Twoja kolej, musi się udać...
  9. [quote name='hop!']Usunęłam maila z DS Efi i zapomniałam zapisać zdjęcia, ale mysza 1 ma fotki. Chyba jeszcze ma. ;)[/QUOTE]mysza, wstaw, plis! :) Choć jeśli to te same, co na fb, to już widziałam, ale na pewno masz ich więcej :)
  10. Uśmiechnięte zdjęcia z ronją są super, ale chyba najbardziej podoba mi się to w choinkach, jest takie tajemnicze, baśniowe i magiczne :) Piękna sunia, nie ma dwóch zdań :)
  11. [quote name='ronja']ale ja lubię wątek Sisety i będę tu nadal wklejać zdjęcia - choćby dla Lemoniady:)[/QUOTE] Tak, tak, poproszę! :)
  12. Melduję się u wspaniałych psiaków :) Też mnie ten zastój adopcyjny poraża, a taki piękny był początek roku...
  13. [quote name='hop!']Możesz wstawiać fotki z DS. Kto chce zobaczyć nowe fotki Efi? :cool3:[/QUOTE] Ja chcę! Mnie je pokaż! Mnie! [URL="http://forum.miau.pl/posting.php?mode=reply&f=8&t=154858#"][IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_mrgreen.gif[/IMG][/URL]
  14. A ja zaglądam do Fortunki, mimo, że nie jest rasowa i młoda...
  15. [quote name='3 x']jaki zakapior: [URL]http://img153.imageshack.us/img153/1861/nt2a.jpg[/URL] Scott cudny :)[/QUOTE] Też zwróciłam uwagę na to zdjęcie:lol: Scott-Piasek wygląda bosko! Widać, że wrósł w swoje stado i czuje się tam jak u siebie :) To niesamowite jak bardzo wycofane i dzikie zwierzaki otwierają się, jeśli tylko dać im szansę na normalność. Tak się cieszę, że Scott znalazł swoje miejsce na świecie...
  16. O Boże... Weszłam po nieobecności, liczyłam na dobre wieści, na adopcje, na pewno nie na to, co przeczytałam... Szok i niesprawiedliwość, nie mogę się z tym pogodzić, przecież teraz miało już być tylko dobrze...
  17. Trzymam kciuki, żeby ataków już więcej nie było... Biedny, rozczłonkowany krokodyl:placz: Tylko tyle z niego zostało? Mam nadzieję, że żadne resztki nie skończyły w psich brzuszkach, krokodyle mogą być ciężkostrawne ;)
  18. Boże, jaka szkoda... Wierzę, że nie było innego wyjścia, koty są ogromnie delikatne i nerwowe, a skoro kicia jest starsza i chora to już w ogóle nie ma o czym mówić :( Beniu, dlaczego? Tak niewiele trzeba było byś miał swój domek na zawsze... :(
  19. I ja zaglądam w nadziei, że już niedługo zobaczymy zdjęcia Miluni :)
  20. I ja też zaglądam i zdrówka wszystkim życzę, i ludziom, i zwierzętom :)
  21. Mi też się obie hop!-kulki podobają, są takie śmieszne, rozczochrane czupiradełka :) Fatalnie z tą padaczką... Czy to może być tylko chwilowe? :(
  22. Szarutek, Foksik, Pako, Fortuna, Daga, Pestka, Murka, Sisi, Edi, Tedi, Pola, Alik, Lisiczka i Lolek do domów won!
  23. [quote name='mysza 1'] Ania zgodziła się ponownie przyjechać i zrobić profesjonalne zdjęcia, tym razem Sisi też zrobimy.:eviltong: Może kogoś powalą jej uszka, inaczej szanse marne ;)[/QUOTE] I kita, i kita :loveu:
  24. A może udawał krowę? Gabaryty ma podobne... ;)
×
×
  • Create New...