Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Biedna Joko, rozumiem ją... Faktycznie ma zasmuconą minkę na tym zdjęciu, ale może piłeczka jeszcze się znajdzie? :)
  2. [quote name='hop!'] Kiku prawie niczego się nie boi, ale czuje respekt wobec potwora. ;) To właścicielka hotelu dla psów... ;) Pół potwór - pół baba. ;)[/QUOTE] Uważam, że to jakaś przesada ;) [quote name='hop!'] Pogoda denna i senna. Masz rację! Tak właśnie jest! "Nienormalna" Fortuna jest lepsza, niż "normalna"! :multi: [/QUOTE] Tak, tak, tak! Cieszę się, że się zgadzamy :)
  3. Foksik jest rozbrajający, zaciumkałabym :loveu: A żabka psychodeliczna, przeraża mnie, zwłaszcza jej tylne nogi będą mnie nawiedzać w koszmarach:nerwy:
  4. Moim zdaniem Kiku wygląda jednak na lekko przestraszoną ;) Skąd wytrzasnęłaś takiego potworka? :) Fortunie się nie dziwię, sama jestem senna, ten tydzień jest jakiś zabójczy... I stwierdzam, że ogolona Fortuna podoba mi isę jakby bardziej, niż normalna, przykuwa uwagę ;) Muszę dziś w końcu przysiąść nad paroma ogłoszonkami dla niej :)
  5. Też cudny psiak :) Jaki był powód oddania? To przykre, że ludzie rezygnują i zawodzą nadzieje psa...
  6. Piękności! A ten psiak z piłką to też myszy 1? :)
  7. Prawda, jakiś zastój w adopcjach znowu i ta pogoda taka beznadziejna... A może któryś z psiaków szykuje się do domu?
  8. Foks ma duszę artysty :) hop!, dopiero co chwaliłaś Joko za kreatywność, nie chcesz mieć kreatywnego duetu? ;) A tak poważnie, to życzę Foksowi jak najszybszego znalezienia odpowiedniego domu, ja bym z takim ADHD-owcem chyba oszalała ;)
  9. Szkoda, że nie miała :( Mogłabym jej chociaż tablicę i gumtree zrobić z tymi zdjęciami, tylko potrzebowałabym tekstu, no i zgody myszy 1 :)
  10. Prawie jak scena ze spaghetti w "Zakochanym Kundlu" ;)
  11. Lemoniady już tak mają, że co jakiś czas idą na włóczęgę, ale potem zawsze wracają na swoje miejsce ;) Tak mi coś właśnie nie grało na poprzednich zdjęciach i teraz już wiem co - rzeczywiście! Fortuna leży spokojnie w towarzystwie innego psiaka:crazyeye: Bardzo dobrze, że mądrzeje dziewczyna, to jednak zwiększa jej szanse na adopcję :) A miała w końcu robione ogłoszenia z nowymi zdjęciami na golasa? ;)
  12. Ale cuda cudaczne :) W moim osobistym rankingu królują Siseto, Alik i Pako, ze wstydem przyznaję się też do miłości do Foksa, nie umiem się oprzeć tym oczom :)
  13. [quote name='ania shirley']Lemoniady i myszy1 poszukujesz????[/QUOTE] Jezdem! [quote name='hop!']W pewnym sensie. ;-) [/QUOTE] W jakim? ;) Ależ piękne te foty Fortuny i Szafirka! :)
  14. Ja też jestem :) Alik to mój typ, najładniejszy :)
  15. No nie. Ja wiele rzeczy rozumiem, ale zasikanie różowego dywanika nie mieści się w granicach mojej tolerancji, Fortuna powinna dostać opieprz wszechczasów ;) Jak dla mnie są atrakcyjne i już, do nich najpierwszych zawsze zaglądam :)
  16. [quote name='mysza 1']Fortuna ma Foresto więc chyba zbyt wielu kleszczy nie złapie ;) Za to chyba trzeba jej sweter teraz wydziergać, bo lata nie widać, będzie marzła ;)[/QUOTE] Mocuś też ma obrożę, a zabiłam w ten sposób już kilka kleszczy ;) Chciałabym zobaczyć Fortunę w sweterku w paski :)
  17. [quote name='mysza 1']Moskwa :)[/QUOTE] Fajnie :) Przywieź sobie psa na pamiątkę ;)
  18. Skąd wzięłyście Alika? Przepiękny pies :) Martwi mnie brak postępów u Poli i zachowanie Foksika, ale wierzę, że będzie lepiej...
  19. [quote name='mysza 1']Zobaczcie jakiego szarutkowego mam nowego podopiecznego :) Nie mieszka u mnie ale u Hop ale bardzo mi przypomina Szarusia. Jest młodszy. Szuka domu [/QUOTE] Hmmm.... :cool3:
  20. Tym lepiej dla niego i dla Ciebie :) Nie lubię podawania zwierzakom tabletek, ale idzie to jakoś przeżyć. I tak najgorzej wspominam robienie kroplówek.
  21. Ja Ci dam nieatrakcyjne wątki ;) Wypoczywaj ile wlezie i na ile Ci psiaki pozwolą, należy Ci się :)
  22. [quote name='hop!']Dzięki, że zauważyłaś plusy ostrzyżenia. :lol: ;)[/QUOTE] Nie ma za co :) Powiem więcej - w ramach dobrego uczynku i w wolnej chwili mogłabyś przespacerować się z Fortuną po łące i unicestwić wszystkie kleszcze, które zbierze, oczywiście zebrawszy je zanim jeszcze zdążą się wkręcić. Ja tak morduję bez wyrzutów sumienia każdego kleszcza, którego znajdę na sobie lub na Mocusiu, czy się wessał, czy nie. Taka żywa pułapka biologiczna ;)
  23. [quote name='mysza 1']Wszystko dobrze, dostałam kilka zdjęć mmsowo ale nie mam siły wgrać. Jeśli możesz wspomóc jakiegoś psiaka to wspaniale, nie ma znaczenia, może być w tytule Kacper. Dzięki :) Zmienił się nasz numer konta, tamto przestało działać.[/QUOTE] Wiem, wiem, już zmieniłam na liście stałych odbiorców :) To ja sobie jeszcze będę wpłacać na konto Kacperka, a potem pomyślę :) Dużo tej mojej deklaracji nie ma, ale bida z nędzą ostatnio, może kiedyś będzie lepiej... A który z psiaków jest obecnie najbardziej zadłużony?
  24. Jak się miewa kochany Kacperek? Wszystko dobrze w nowym domu? :) Zastanawiam się, co zrobić z moją stałą deklaracją - dalej wpłacać na Kacperkowy dług, czy przenieść na innego psiaka?
  25. Wygląda dziwnie, ale sympatycznie :) No i żaden kleszcz nie pozostanie teraz niezauważony ;)
×
×
  • Create New...