Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Potwierdzam z całą stanowczością - Buba jest prześliczna!:) I taka miła... Domku, jesteś tu?
  2. [quote name='medar'][URL]http://miasta.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,4318731.html[/URL] [URL]http://www.idz.zgora.pl/forum/viewtopic.php?p=6577[/URL] [B][COLOR=red]Uwaga!! zdjęcie [/COLOR][COLOR=red]drastyczne[/COLOR][/B][COLOR=red].[/COLOR] [URL="http://img57.imageshack.us/img57/2650/obraz012cr1.jpg"]http://img57.imageshack.us/img57/2650/obraz012cr1.jpg [/URL][/quote] :placz: :placz: Jak to dobrze, że przynajmniej sunia uniknie złego losu, trzymam kciuki za akcję! A da się wyegzekwować żeby już nie miał nigdy więcej zwierząt?
  3. [quote name='Ewusek'] To jest zdjęcie roku!!:lol:
  4. Może jakieś nowe info, fotki? Kto odwiedza Keniusię w schronisku i jak często to robi? Jezu, że też doba nie ma więcej godzin, a my kilku dodatkowych rąk i nóg:(
  5. Piękny pychol:loveu: On ma jakaś ropkę w oczku?
  6. Śliczna suczka! A jaka chudziutka:placz: Boże, czy ci ludzie kiedyś zmądrzeją? Bo ja już zaczynam w to wątpić...
  7. Super, że już po sterylce! Wiedziałam, że będzie dobrze, nie mogło być inaczej...:cool3: Aniu, ale powiedz nam wreszcie, tak dobitnie i wielkimi literami - BRENDA ZOSTAJE i daj cynk do moda o przeniesienie wątku do "Znalazły dom"! Bo te półsłówka i niedomówienia są takie siakieś...;)
  8. Wierzyć się nie chce żeby taki pies był jeszcze bezdomny... Nie było żadnych głosów z allegro? Aha, i czy Huzarek jest wykastrowany, bo nie mogę sobie przypomniec?
  9. Dzień dobry słoneczko! Smacznego obiadku Ci życzę:loveu: I zdrowiej, zdrowiej, bo już pewnie jakiś domek na Ciebie czeka!
  10. Gratuluję dopsienia:loveu: Ale masz super kropki, zazdroszcze :)
  11. To ma być brzydal??? To prześliczny pies!:loveu: Guciu, powodzenia Ci życzę kochany, do Ciebie też uśmiechnie się szczęście, zobaczysz...
  12. Tyle czasu nikt do Lenki nie zaglądał:( Wędruj na pierwszą maleńka, będzie dobrze, zobaczysz!
  13. I jak? Był jakiś odzew po artykule? :)
  14. [quote name='ARKA']:-( a pani Ewa co na to, wetka to widziala, pytalas?[/quote] Ma obejrzeć. W ogóle psy robią brzydkie kupy, takie żółte i sraczkowate. Jamnior Zorro ma zapalenie napletka i przezroczysty mocz, a ten mały czarny staruszek z boksu nr 1 jakieś narośla i przepuklinę:( Jest nowy rottwieler zgarnięty z ulicy i prześliczny mini airedale terier, miał ogromnego kołtuna na grzbiecie, pan Kąkol mu wuciął. Może dać ogłoszenie na forum terierów? Tylko boję się, że zanim będzie odzew to psa już ktoś zabierze, w końcu rasowiec:(
  15. [quote name='ARKA']Melba jaka jest kazdy widzi [/quote] Się zgadza;) Aniela, a ten staruszek miał dziś jakąś ropę zieloną w oczkach:(
  16. Podobno Melba została wzięta "Na próbę" przez panią notariusz. Jak się sprawdzi i nie będzie starć z psim rezydentem to zostanie, a jak nie to wraca do schronu. Tylko co w takim razie z 18letnim staruszkiem, którego pani notariusz miała zaadoptować?:crazyeye: Aniela, wiesz coś na ten temat? Nic z tego nie rozumiem, doprawdy.
  17. Ja wiem tylko tyle, drogie cioteczki, że boksio dogadał się z wyżłem i jest wszystko ok. Nawet nie widziałam tego pana na oczy, ARKA zdaje sie z nim gadała.
  18. Pytał już ktoś o piękną sucz?:) Ewusek, mnie się zdaje, że wzięłaś Fałdke na wieczne nieoddanie:evil_lol:
  19. Keniuś, co u Ciebie? Nikt tu nie zagląda...:(
  20. A buda jak? Robi się? Pamiętamy, pamiętamy... Aż głowa czasem puchnie od nadmiaru mysli:shake: Perełko, jesteś cuudna..:loveu: Trzymaj się ciepło w te deszczowe dni!
  21. Ja też tu zaglądam, tylko nie chcę się bawić w głupie hopki, a ciotka od razu - nikt:mad:;) Co u ślicznego słonka?:loveu:
  22. Oktawio, o ile zrozumiałam dziewczyny Brzydalka już nie ma w schronisku:)
  23. Ufff... czyli ma jeszcze wolę walki, cudownie! Biedne oczka, przekrwione całe, serce się ściska na myśl co biedulka przeszła:( A jak reaguje na ludzi i na zabiegi wokół siebie?
  24. [quote name='bumerang']One są podobne jak dwa pluszaki :loveu: :loveu:[/quote] Albo jak matka i córka!:crazyeye: :loveu: Jak to dobrze, że szczeniorki są bezpieczne, kciuki za adopcję Majeczki!
  25. [quote name='wanda szostek']W tym zamieszaniu ja nic nie rozumiem. Czyli pisać, że nieaktualne. Wyjdzie znowu, że niepoważnie proponowałam.[/quote] Nieaktualne. Jestem bardzo zmartwiona. Szczeniaczka wziął dziś jakiś znajomy p. Ewy, a suczkę bierze jutro jakaś starsza pani. Tylko, że nie wiemy, co to za ludzie, a na zdaniu pani Ewy co do ich dobroci polegać nie mogę... Sunia niewysterylizowana, w dodatku ta pani co ją chce jakaś starsza, a sunia chyba i dwóch lat nie ma... Może niepotrzebnie mam czarne wizje, może pieski trafią w super miejsca, ale niepokoję się, nic nie poradzę:(
×
×
  • Create New...