Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Doskonałe :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i26.tinypic.com/2qmnaps.jpg[/url] A vizsle to ja już kocham:loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='Tinka:)']co do sierści- kiedyś sędzina uznała że Gram jest szorstkowłosy, mnie już chyba nic nie zdziwi : P[/quote] Dobre! hahahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: witaj Asher ! i dziękujemy kolejnym gościom!!!!!!!!!!, a Deli dziś dwa razy został w domu tak po kilka godzin i niczego nie zmalował,mój grzeczny chłopiec:loveu: Victor dzis sie bawił z 3 chłopcami tak koło 10 lat.Uparli się rzucac mu dysk,kolejkę ustalili:evil_lol:. Zwłaszcza jeden był bardzo smiały odbierał Vicowi dysk(nawet łapiąc go za kłaki na karku i obejmując z góry za szyję:crazyeye:),a potem przydzielał rzuty kolegom,okazało się,ze ma psa który też to lubi-rzucanie talerzy znaczy się:lol:) A Vic nawet nie szczeknął,robili z nim co chcieli a on jak zahipnotyzowany tylko czekał na następny rzut:crazyeye::crazyeye::loveu:.Ledwo wrócił do domu tak go zmachali.
  3. Będą,Ula -Aussie robiła nam na ringu i na BIS-ach,ale dopiero jak skończy sesję i wróci z wyjazdu,wcześniej pewnie jakieś sama zrobię , albo z treningu ktos mi cyknie.
  4. Dziękujemy wszystkim!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
  5. I jeszcze co do pembroków TO jest pembrok [url]http://i29.tinypic.com/4kfjt0.jpg[/url] a TO juz dla mnie właściwie Fluffy:shake: [url]http://i30.tinypic.com/2ufeqkm.jpg[/url]
  6. [quote name='Musiałek']piszesz o cardiganach ?? a co cie takiego zszokowało dokładnie ?? jestem bardzo ciekawa twojej opinii o psach :smile:[/quote] No co Ty Iwona przecież wiesz,że bardzo się cieszyłam jak Marko wygrał!!! Pisałam o tym śniadym długowłosym ogoniastym corgi!!!!!. Ten zwierz który z nim konkurował o CACIB nie był Frytelli???? Jak nie to pomieszałam dwie rasy:oops::oops:. Ale reasumując,Marko jest super i żeby było jasne,nie neguję ABSOLUTNIE JEGO WYGRANEJ!!!! Zszokowało mnie to,że taki prawie fluffy nie dośc ,ze dostał cacib to jeszcze BOB-a i tyle.
  7. Dokładnie bardzo dobry. Corgasy pembroki wygrał pies ze zbyt długim włosem ,prawie fluffy,które jest nie wzorcowe i dyskwalifikujące.Sedzia przesympatyczny ale to ftro,choc w malinikaach zgadzałam się w 200% z werdyktem:cool3::cool3:
  8. Dzieki szkoda tylko,że Słowaczka??? nawet na niego nie zwróciła uwagi na BIS-ie:placz::shake:
  9. Piłkowe i latajace Lokislawy Mistrzostwo Ola!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
  10. Z karty oceny: " Pięknie zbudowany,młody pies,typowa głowa,dobre szyja,linia grzbietu,prawidłowa dolna linia,dobre kątowanie,sierśc wymaga systematycznego czesania????????????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:,uczesany był,za chiny nie wiem o co mu chodziło tutaj.predzej powinien powiedzieć,żeby zbytnio nie rozczesywać. i na koniec najpepsze,zbyt ruchliwy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,za bardzo brykał na ringówce,tzn 2-3 razy próbował podskoczyć ale zaraz biegł normalnie.
  11. W fajnych warunkach te krowy żyją skoro takie brudne,pewnie zadko kiedy słoma zmieniana:shake::shake::shake:. A Tosia co w pasterskiego psa się zmienia??
  12. "Uśmiech Proszę!" [url]http://img362.imageshack.us/img362/6995/dscf1421uj1.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. A kuku;);) [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/DSC_4055.jpg[/url]
  14. Dobranoc! Przekaże,zwłaszcza dla Vica(chory nos i biegunka,zyganko:-(:shake::roll: i Sikry-cały dzień w końcu były same:-(:-(:-()
  15. Przeskoczył taśmę?:-o:-o:-o [url]http://i143.photobucket.com/albums/r123/blaki_album/III%20Piknik%20frisbee/24.jpg[/url] Jejuuuu ile fot:multi::multi::multi:. Ja dopiero zajrzałam bo dopiero co wróciłąm z wystawy w Krakowie.
  16. [quote name='betty_labrador']mi bardziej owczarka holenderskiego przypomina z glowy i uszu :P (tzn dlugowlosego ;) )[/quote] masz rację ten kolor:roll::p:eviltong:
  17. Cudne foty,świetna relacja:loveu::loveu::loveu:
  18. JAk słodko,kolorowo i owocowo:multi::multi::multi:Super winogrona sułtanki,mniaaaaam:loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. To ja czekam! A Sesilka biegała???
  20. Genialna mina:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: http://img244.imageshack.us/img244/7761/obraz006os1.jpg
  21. No przypomina:p:eviltong:. Fot nam trochę zrobiono,ale trzeba poczekać na nie.A w ogóle to dopiero wróciłam z godzinkę temu:lol::eviltong:
  22. Pies bez głowy buhahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i151.photobucket.com/albums/s158/miroszki/spacerOpacz0711024x768.jpg[/url]
  23. BRAWO!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
  24. [quote name='Frytela']A gdzie i kiedy? Obserwowalam swiat dookola i nigdzie ciebie nie widzialam... :( Foty są tu: [URL]http://picasaweb.google.pl/frytaikokos/KrakW29062008[/URL][/quote] O to byłaś Ty na płycie tej w remoncie gdzie były pokazy agility?:oops::roll: Nie poznałam z daleka .Podziwiałam Twoja sunię tę śniadą z ogonkiem i zszokował mnie wybór CACIBA i BOB.Pozdrawiam :lol::lol::lol:
  25. Aaaa Folusz jest cudnyyyy:loveu::loveu::loveu::loveu:i jak lata:crazyeye::crazyeye: i te wywinięte uszy Garreta:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...