-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Anza&Hacker']Oj.... straszna ta rana - pewnie będzie się długo goiła :shake: Delisiowi życzymy jednak szykiego powrotu do formy, ale nie szaleństw :cool3:[/quote] Oj nie myślę,ona tylko tak wygląda,cięcie jest o połowe mniejsze tylko szycie wyprowadzone dalej. Dostaje przeciwbólowe i jedyne co mu przeszkadza to ,że to ciągnie i swędzi. Ale na smyczy nie chodzi stale,tylko na zabawy w gonitwy i mocowania nie pozwalam. Co dziwne sam sobie zmniejsza aktywność. Nie zaczepia za bardzo Sikry i nie goni łapiącego dysk Vica. W domu też bez szalenstw,ale to przez kołnierz który uniemożliwia zabawy w mordowanie zabawek. Cwiczymy troszke posłuszeństwo choć cięzkawo idzie bo np waruj nie zrobi bo trawa w brzuch kłuje i z siadem tyż czasem marudzi,jak czasem w trakcie ćwiczenia zaswędzi:evil_lol::evil_lol: Ale życzenia przekażę. mam nadzieję ,że będzie w miarę w niedzielę bo chłopaki jadą na zawody do Jedlińska(Radom) -
[quote name='saJo']Ok, odezwe sie do Ciebie na priv, bo ja prawdopodobnie bede miala jeszcze rano trening z pozorantem, wiec jak wszystko sobie ustale to dam Ci znac.[/quote] Przy kompie nie zawsze jestem to Ci wyślę numer na PW.
-
A cóz to za cudna czekoladka???:loveu::loveu::loveu: EDIT: napisz do moda,żeby Cię wrócił do FB Cerberek jest super ale nie jest pastuchem;-)
-
Olbrzymie Gratulacje dla wszystkich(dla Ciebie Iwonko raz jeszcze,Sheina Wielgachne buziaki,super się dziewczyna pokazałaś:loveu::loveu::loveu:) A szczególnie dla wszystkich tak mi bliskich "pastuszków":multi::multi::multi::multi:
-
[url]http://images24.fotosik.pl/242/767f2982122bcb67.jpg[/url] Bydgoska krówka?:cool3::cool3:
-
[quote name='saJo']Bede jechac przez Wawe, wiec mi pasi, tylko bedziesz musiala dojechac w jakis punkt, przez ktory bede jechac, bo ja mam niebywale umiejetnosci gubienia sie w Warszawie :lol:[/quote] Powinnaś jechać grójecką a potem Al. Krakowską,mogę się dosiąśc na trasie Al.:rakowskiej(okolice lotniska okęcie. Przystanek Okęcie linii 154. Ten autobus ma jadąc Al.Krakowską 3 przystanki na tym odcinku: Krakowiaków ,Cyprysowa i Okęcie.
-
Frizbowa Tajga Aaaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/309/f9b5a913605f0257.jpg[/url] :multi:
-
Dla mnie baset BOMBA!:multi::multi:
-
[quote name='łapeczek']to jak nie ma sie rasy w tytule to sie zostaje w Fb???[/quote] Na to wygląda:roll::roll:
-
Świniaki słodkie ,moja ulubiona to ta smukła czarnulka:loveu:. Zazdraszczam wakacji,jakie cudne widoki:loveu::loveu::loveu::multi:
-
Przepiękne:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: normalnie na tapetę [url]http://images31.fotosik.pl/310/06114b1939b18a05.jpg[/url]
-
Ale jest jamniczos to sugeruje jamniki,Uszatos trudno odnieść do konkretnej rasy. Hihi a ja nie mam żadnej rasy w tytule i zostałam w FB:multi::multi::multi:
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Ta [url]http://img372.imageshack.us/img372/1816/41103309cp8.jpg[/url] i dwie kolejne Super:loveu::loveu::loveu::multi: -
A jakie charcie??? bo może znajome:cool3:
-
Wiq żartujesz z nas??/ Zdjęcia bombowe! Jakie za dużo za mało,tyle superowych,że nie wiem co zacytować,może to... [url]http://img375.imageshack.us/img375/2574/sliraitajga023ng0.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
WOOOOW!!!! BRAWO Jaki on ma ruch!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::loveu::loveu::multi::multi:
-
Super fota:loveu::loveu::loveu: [url]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/Obraz124.jpg[/url] A Tasja zbladła bo się za mało opala:evil_lol::evil_lol:. Plażowe fotki śliczności. Masz może całą sylwetkę czernysza???
-
[quote name='saJo']Mudik Moge Cie zgarnac, jade sama z trzema, zaklatkowanymi psami. Wolne jest jedno tylne miejsce + przedni fotel. Jesli sie zmiescisz z psami, moge Cie zabrac.[/quote] Było by super ,one są upchalne tylko ja jestem z Warszawy to nie wiem czy Ci pasi??:roll::roll:
-
To ja i tu napiszę. PILNIE SZUKAM transportu dla JEDNEJ OSOBY + dwa mudiki na zawpdy w Jedlińsku. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Nie dośc ,że tyle super nowych lusterkowych:loveu::loveu::loveu:fot to jeszcze frizbowe sie zapowiadaja,miodzio,już nie mogę się doczekać. OT też się zastanawiałam z tymi fotami ki diabeł? ja tam dalej wstawiam 600 tki nie będę maluchów wstawiać,następny rozmiar w fotosiku to 400:shake::shake::shake::roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Deli ma taksową żółtą z taśmą w kwiaty -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/309/e936396eb10983d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/309/5f2b35d3c0c9d1d3.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/309/c6f1254bebb03e85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/309/acd848add0dc711f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/241/5b54ef7bfeb98951.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/309/c917b7edddb3dbee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/242/dcf74db1cfac1822.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/242/56aafdacdb9cf219.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/309/85a3b615beaaa7df.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/242/52aeab8a79836ce0.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/309/fab3226134ea383a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/241/6f960aad6b6fa164.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/309/32f34c4bbac83124.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/309/791ad8d65b80abdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/242/0bb3ccdd89f65583.jpg[/IMG][/URL]