-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/241/25ca19e09ab3adad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/309/6e48e028ee8350a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/309/6753e3f4ff5c757b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/309/d57da0fc34651680.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/241/42e1eb63aeedd08b.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/242/67b0486690e31186.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/241/91f7ce6b666f6f42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/241/a0218ccaa9c101d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/241/67904e4588cf501f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/309/e4fb8dbbefa3d872.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Saskja']Klikasz po kolei: Results, pictures and much more... (druga ramka od góry) World Dog Show Dog show (taka rameczka) flaga angielska Detailed Search i teraz wybierasz rasę i to, co chcesz, czyli np. All dogs I jeśli już soą wyniki wprowadzone, to powinny się wyświetlić. a jeśli jeszcze nie ma, to na samym dole będzie takie info [I]No results yet registered for the chosen breed [/I][/quote] Możliwe ale u mnie kliknięcie na ramke dog shoe kieruje ponownie na głowną stronę startową [URL]http://www.worlddogshow2008.se/wds/[/URL] nie rozumiem czemu???:roll::roll::placz::placz::placz::placz: EDIT: w EX poszło normalnie,nie wiem czemu ale firefox nie otwierał wyników,dzięki.
-
[quote name='Monyka']Aby zobaczyć pełne wyniki, a nie tylko zwycięzców ras czy grup, trzeba wejść na tą stronę : [URL]http://kennet.skk.se/finalresultat/basic_search_wds.aspx[/URL] wybrać wersję angielską, kliknąć button "detailed search", potem wybrać grupę lub rasę, i na dole zaznaczyć kwadracik "all dogs" i nacisnąć "search". Teraz trzeba już tylko poczekać aż się załaduje strona :razz:[/quote] Gdzie Ty to widzisz ??? bo weszłam na podany przez Ciebie link i niczego takiego jak detailed search nie widzę:roll::roll::roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Niestety dziś fotek niet:shake::shake: fotosik zastrajkował... Dobranoc!:p -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']może jeszcze doczekamy zdjęć ze szwem...jutro wyjeżdżamy i po powrocie na pewno będą duże zaległości bo u Ciebie w galerii dużoooo zdjęć :loveu: mam nadzieję, że nie będziemy mieli dużych zaległości:roll: na treningach[/quote] Zdjęcia będą tak koło 23 ciej a będziecie jutro rano na treningu??? -
[quote name='zPeronowki']Mamy juz wiesci z dzisiejszego dnia - w czechoslowackich wilczakach [U]Zwyciezca Swiata[/U] i Championem Szwecji zostal [B]AMBER WOLF z Peronówki[/B]. [U]Mlodziezowym Zwyciezca Swiata[/U] [B]Arimminum Naboo[/B] - suczka wloska, ale tez w polowie "nasza", bo to corka ELIGO z Peronówki.... :thumbs:[/quote] WIEEEEEELKIE GRATULACJEEEE!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi:
-
Nawet brzoskwiniowy meszek widać,świetna fota! [url]http://images34.fotosik.pl/307/4c9c6bb63458c98b.jpg[/url]
-
Super!! Jak wysoko:crazyeye::roll::eviltong: [url]http://images33.fotosik.pl/307/261b99126c246b8c.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Niestety Deli już dziś dobiera się do szwów:angryy::angryy:,więc zaraz jade po kołnierz do veta. Kiedy przyszłam do niego po jakiejś póltorej godzinie leżał na stole z wytrzeszczonymi oczami przewracając nimi i cały dygotał,wyglądał strasznie,wzięłam go na ręce(choć podobno mógł mnie ugryżć-nie poznał mnie) Powoli zaczynał mu wracać węch i zaczął kojarzyć,że to ja. Ale to straszny histeryk ciągle rozpaczał,że go boli.Godzinkę siedziałam z nim na podłodze by doszedł do siebie,potem poszliśmy do autobusu,częściowo na moich rękach. Teraz nie może znaleśc miejsca,wciąż się chowa i próbuje lizać szwy,więc zagoniłam i zamknęłam do klatki. Dopiero leżąc tam się uspokoił,bo tak chodził wciaż . Łaził tak w tę i we w tę bezustanku co jest bardzo wnerwiające.Ale teraz drzemie wreszcie:loveu::loveu: Będzie ciekawa noc:roll::roll: Wieczorem wstawię fotki ze szwem. Dziekujemy za wszystkie kciuki!:loveu::loveu::lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Juz w domku,ale opiszę wszystko wieczorem bo teraz jestem w pracy. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Marysia_i_gończy']A, to powinien być zabieg prawie kosmetyczny ;) Una też miała :) i miała szwy wewnętrzne, więc tak nie kusiły :lol: a kołnierz macie?[/quote] Też chcę wewnętrzne,kołnierza nie mam:shake::cool1::p -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Marysia_i_gończy']Trzymamy!! :thumbs: Ma pępkową? Dużą?[/quote] Tak taką sama jak Sky,około centymetra. Dziękować,musi być dobrze tylko,żeby nie chciał szwów zdejmować:shake::shake: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']trzymamy kciuki ! filmik ogląda się dużo lepiej:lol:[/quote] Tak porównałam ten filmik z egzaminem,coraz lepiej Deli trafia w hopki i ciasno nawraca:loveu::loveu::multi:, zaczyna odchodzic od ręki,tylko muszę bardzo uważacby za daleko na razie nie pobiec bo wtedy np. nie trafia w tunele,ale jestem zadowolona z postępów jakie robi:multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
WIELKIE DZIęKI!!!!!:multi::multi::multi: A my poprosim o kciuki jutro Delisław na 8mą ma umówioną operację przepukliny. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Magda.P']Staram się go wgrać na Youtube. Lezie i lezie. A z podanego linku idzie i nie resetuję... :shake:[/quote] Dzięki i będzie lazł ale ja na tym twoim nie otworzę go:placz::placz::placz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bzikowa']A mi działa - trzeba tylko zrobić pauzę i poczekać aż się cały załaduje - wtedy pójdzie normalnie. A na tym z frisbee - jak zwykle szaleniec :loveu: ale wydaje mi się, że lekko już zmęczony i rozkojarzony po treningu ;) My się musieliśmy ewakuować szybko żeby zdążyć na ostatni autobus na moje zadupie...[/quote] No był zmęczony,był i rozkojarzony na maxa:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A filmik z Delim dalej nie idziet,musiałam resetować komp przez niego:angryy::angryy: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Godzinę się ładuje i kicha nadal nic,nie pójdzie u mnie ,proszę wgraj to na Youtube Magda -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Magda.P']Nie no... Mnie się otwierają wszystkie. Spróbuj dać mu szansę i odświeżyć parę razy jak się już załaduje.[/quote] Załadowac sie nie chce,pokazuje czarny ekran i tę migającą na okooło rozetkę a na dole na pasku zakończono. Po kilku odświeżeniach wiesza mi się komp na tym:shake::shake::shake::shake: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=Jr01AdfFGCI[/url] -
Felek cudności:loveu::loveu::loveu: Majoso-Kajosy w złocie słońca piękni:lol::lol::loveu:
-
Te pozowane świetne:multi::multi: i zazdraszczam bardzo wakacji:diabloti::placz::placz:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Oj Betty :shake::shake::evil_lol::mad::mad: [url]http://img398.imageshack.us/img398/9974/dscf1447mk1.jpg[/url] -
[quote name='jamnicze']"Misiaczki" też są śliczne :loveu: mamcia dawaj!!! [URL]http://img65.imageshack.us/img65/415/resizeofimg4988rx0.jpg[/URL][/quote] Anielska cierpliwość:lol::lol::loveu:
-
[quote name='panienkabubu']Asiu, nie było mnie w domu, bym mogła potrzymać kciuki z Dogomaniakami, bo w sobotę wystawiałam Franię w Krakowie (V2,dosk), a w neidzielę w Brnie (Frania - CAJC, Halszka CAC, CACIB, BOS :multi:) ale ja uważam, że za Was nie trzeba, bo i tak dajecie wszystkim popalić!!!:multi: Gratuluję wyników :loveu: [SIZE=1]U mnie wieści ze świata są takie, że psiak z mojej hodowli z Finlandii na wystawie Bernardynów wygrał BIS Junior[/SIZE] :mdleje:[/quote] BRAWOOOOO,świetne wieści,pozazdrościć:multi::multi::multi::multi: