-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Jak cudnie oglądać takie fotki,szczęśliwych psów:loveu::loveu::loveu:
-
Skąd się takie psy bierze co to na przednich łapach chodzą:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/spacer_260608_DSC_3703.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Olusia'][URL]http://images23.fotosik.pl/236/a0d13abcab2fa0f2.jpg[/URL] Piękny portret :loveu:[/quote] Dziękuję,szczerze muszę przyznać,że Vic ma super głowę,jak tak patrzę teraz na niego i przypominam go sobie jak miał te 10-15 miesięcy to nie ten pies ,jak on się rozwinął:-o:eviltong::multi: -
My też trzymamy ja= mudiki 3 sztuki:lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa'][URL]http://images33.fotosik.pl/301/573566ab0068decf.jpg[/URL] ale tutaj Vic bardzo groźnie wyszedł :crazyeye: na bardzo głodnego :evil_lol: a Delik to tor-reador:diabloti:[/quote] Stajesz się specjalistka na wprawianie w świetny humor,tor-reador ŚWIETNE! hahahahhahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
oooo 3 latek to juz taki dojrzały facet,brawo STOOOO LAAAAT!!!!:multi::multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Straszni mi się Vic na tej ostatniej focie podoba:loveu::loveu::loveu:, zapytam,zapytam! A Deli juz nie puchata kulka tylko mała torpedka cudnie biegająca na torze:multi::multi::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Z tatą -relaks;-) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/301/c4fe3f8646eb9e47.jpg[/IMG][/URL] I portreciki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/301/573566ab0068decf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/236/a0d13abcab2fa0f2.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
to jeszcze:lol::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/301/8c9f2ba4e237a21b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/300/ea16478dc9e5b05f.jpg[/IMG][/URL] Jak ich jeszcze spotkam to spytam skąd jest sunia,a Lirka skąd??? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/301/47182f9576039480.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/301/0e02ae485dd2df3c.jpg[/IMG][/URL] Jaki już duży prawda?:cool3: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/301/f6b87ce4e2ee5976.jpg[/IMG][/URL] -
Nie spadnij kochanie!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Swietne buhahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/236/038fa4fed48a3fe6.jpg[/url] Paula super fotaa i reszta też świetna!
-
Jaki uśmiech,coś fajnego jej sie śni:lol::lol::lol: [url]http://i211.photobucket.com/albums/bb45/Ewa3/obraz033.jpg[/url]
-
[quote name='Asiaczek'] O, to jeszcze nic. Mam jeszcze trochę fotek, jak biegały sobie po działce! Pzdr.[/quote] to czekamy:lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Help! [URL]http://images31.fotosik.pl/301/1c7b5f0b96584682.jpg[/URL] Pzdr.[/quote] Odgryza mi nogę!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/238/e87b9a2605d8555b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/300/99127baa9626fb5c.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/301/3f6c01573105c74f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/301/1c7b5f0b96584682.jpg[/IMG][/URL] I znów Vic;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/237/a39b7f82163dc7ea.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Proszę:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/301/2429294661347ec2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/8901b6b1412e16a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/a79d4b1bf19c744b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/301/415f972605443cc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/236/70a7a61bff383549.jpg[/IMG][/URL] -
Miałam tak na jednej z wystaw Sopockich,nagle lunął deszcz,wszyscy sie pochowali poza ringami w namioty i parasole, a kiedy deszcz się zmniejszył "nasz" sedzia zapytał Sędziujemy ???(a że kilka osób go znało) odpowiedzieliśmy Tak panie Mirku,toć "my" pastuchy,deszcz nam nie straszny!:-) i w deszczu biegałam z , będącym wtedy, szczeniakiem Victorem. Miałam wtedy w opisie,że wzorcowa szata,spływało po nim jak po przysłowiowej kaczce,ale w niedzielę mimo to nie mam ochoty na powtórkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/299/d1cc0f23965d4668.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Momencik,bo ja dziś miał własciwie wolne i byłam poza domem dopiero dosiadłam sie do kompa:lol: -
Maluchy sie ubudziły:evil_lol::loveu::loveu: [url]http://img524.imageshack.us/img524/8852/resizeofimg4885kc8.jpg[/url]
-
Czego chcesz od fot SWIETNE są!!!! np ta [url]http://img529.imageshack.us/img529/9814/img4221jd1.jpg[/url] albo 75 a. :multi::multi: Dzięki za foty!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Tinka:)']w Białymstoku ciągle były jakieś warki, szczeki i nieporozumienia między psami, co ciekawe najczęściej między BC :razz: a biegały agility normalnie[/quote] BC są całkiem cięte na inne psy:cool1::shake: A Vic już jest lepszy choć na zawodach też bywało ,że miał jakieś ale do innych psów,zwłaszcza nie lubię jak przed startem czeka kilka psów:diabloti: -
[quote name='Alsza']Błyskotka, ja będe na ringu XII, jeśli aparat nie zawiedzie to będziesz miała zdięcia[/quote] My też na XII to też ładnie poprosimy o foteczki:lol::lol::lol:;):loveu:
-
McDzik fioletowe są the best,śliczne:loveu::loveu::loveu:
-
Sajo faktycznie Litwa ten szkot,dzieki:lol: