-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/236/f73dd1c95daa5faf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/ce33cc6369212088.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/a46a30b52e3bc1c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/9032ddbb4c90041c.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie to pusta wycmokana kosc wołowa,czasem ją jak konga czymś faszeruję. Juz nie ma ona smaku ale i Deli i Sikra lubią sobie pociamkać:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. ADeli to albo je albo się bawi i czasem śpi:evil_lol::evil_lol::eviltong: -
Parson przed [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/297/1bf02c1c90ca3167.jpg[/IMG][/URL] po [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/235/585f82633a8f990c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/235/cf80908dfd258aee.jpg[/IMG][/URL]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/236/50f2fa43dba6c7fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/3b95c319eabba2e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/297/714097a4d50040b5.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/92b42d3583eefdb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/236/af3ff52a3a5ec64d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/86d4b6a616519e1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/298/c52843c6383c0add.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/236/1e881509365e60ed.jpg[/IMG][/URL] -
To i tak miał mało włosa do mnie przychodza np po 3 miesiacach i pies wygląda tak [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/283/0b5909728c0c2c12.jpg[/IMG][/URL] po [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/283/f5dbf11356cd6f84.jpg[/IMG][/URL] Wtedy ze dwie godziny schodzi,choć z drugiej strony taki dłuższy sie wyskubuje na gładko.Ten Twój dlatego musiałaś równać bo jest lokowaty i mieszany,ale wyszedł ok,ja też często 3 lub delikatnie 5 równam grzbiet by ściać wystające ponad linie pojedyńcze włoski;)
-
No faktycznie takie też bywają,sama takiego strzygę,ma zawsze skromną głowkę bo gdybym go robiłą normalnie to by był mały psiak z głową jak ceber:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Trzeba strzyc głowę warstwowo,ja to na dwa sposoby robie nie umiem opisać to by trzeba było zobaczyć:cool1: ja najpierw zbieram tę górną część(to co u yorka jest kucykiem) i skracam do lini zgolony-długi włos na uchu(najpier robię uszy).Potem biorę mała warstwę włosa i zaczesuje do góry patrząc na bok psa i równam do reszty dokładam kolejną warstwę i znów równam, potem biorę puder i tapiruję, Ręką formuję coś na kształt kawałka papieru(taki płaski plasterek) i tnę po łuku na okrągło robię tak w kilku miejscach(to dotyczy policzków),potem ponownie tapiruję i krótkimi małymi cięciami rzeźbie kształt kulki,tak by z każdej strony głowa była okrągła,sorry ale nie umiem inaczej i dokładniej opisać. Napisze tylko,że odkąd zaczęłam strzyc sposób robienia głowy whwt zmieniał się u mnie ,wpadałam na różne pomysły aż doszłam do tego jak teraz robię. Oczywiście nie zawsze da radę uzyskać taki efekt bo bywaja długo pyskie westy i tu nie wiele da sie zrobić, można poprawic ale efektu takiej okrągłej chryzantemki nie osiągniesz niestety.
-
Asiu ja bym jednak obstawiała sczypior, czosnek ma grubsze takie płaskawe łodyżki i większe głowki kwiatowe. Ale dość gadania czekamy na fotki:cool3::p
-
To jakiś super delikatny ten twój pies:shake::roll:. Mnóstwo psów na psich dyskach trenuje i startuje. Mój Vic nie raz sobie skaleczył język,ale to raczej przygryzione było,a dyski ma już nieźle zjechane i takich ran nie ma,dziwne... Competitony są super,chyba nie tak jka trzeba ich użyłaś:roll:
-
Sałatka mniam,ale ten szczypior na pierwszym planie bleee:evil_lol::evil_lol::evil_lol:. [url]http://img401.imageshack.us/img401/8941/resizeofimg4898nk3.jpg[/url] A to do Poświaty(nie będziesz mieć za złe Asiu?) takie kwatki ode mnie dostałaś,jak się przyjmą to powinny tak zacząć wyglądać,ale zakwitną juz w przyszłym roku, bo u mnie juz kwitły,Asiu a wiesz jak się nazywają?(ja znalazłam gdzieś nazwę,ale nie pamiętam:oops:) [url]http://img93.imageshack.us/img93/1868/resizeofimg4917ev1.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Anza no baaa,z takim modelem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Sable'] Napisałabym więcej gdyby pewna australijska poczwarka dała mi spokój. :shake:[/quote] Australijka powiadasz,zdradz więcej bo mnie z ciekawości skręci:razz::cool3::evil_lol::eviltong::diabloti:
-
Gdzie było robione zdjęcie na kładce? bo chyba nie u nas,te przyczepki w tle:roll::roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cieszę się ,że już Cię puścili:multi: -
[quote name='medyk']Część moich zdjęć wrzuciłam do siebie na fotologa. Niestety są rozmiarowo za dużę jak na dogomanię ;) Dalsze będą się sukcesywnie pojawiać, gdy tylko uda mi się je obrobić.[/quote] Zdjęciaq REWELKA np grenek "struś" wszystkie super!:multi::multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Znalazłam na wątku o sędziach,że zwraca uwagę na charakter,ruch i proporcje -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']to na ponowię pytanie. Co to za wystawa i gdzie?[/quote] Razem z Twoim postem napisałam,patrz post wyżej:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wystawa międzynarodowa Kraków sędzia Tibor Gellen Węgier(Ola w sobotę ten sędzia sędziuje sznupki):lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No Deli jest zdolniacha trzeba to przyznać już dużo umie,Żaden mój pies tyle nie umiał w jego wieku. I co mnie strasznie cieszy to zostaje na starcie(bo u dorosłych mam z tym problemy:roll:) i jako,że jak Sikra uczy się skakać od małych wysokości nie ma tendencji do przełażenia pod hopkami jak to czasem potrafi zrobić Vic:mad::diabloti: Olu cieszę się ,że wpadłaś:multi::multi::multi:A obejrzałąś frizbowe fotki?:cool3::cool3: -
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Mudik replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Super relacja to musiało byc bardzo interesujące,sama chętnie bym kiedyś w czynś takim wzięła udział:lol: -
Super,lataąca Bangi cudna i ta asysta Naf rozczulające:placz::placz::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:
-
Mmmmmmm borówka amerykańska UWIELBIAM Je!!!!:loveu::loveu::loveu::multi: ja ja ich dawno nie jadłam. A poziomki rosną licznie w lasie pod moim domem na wsi,jeden krzaczek nawet mi się na działce wysiał:lol:
-
Swietne foty a mina Olgi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:,bezcennna!!! [url]http://images25.fotosik.pl/234/f0340fe21b3ca615.jpg[/url]