-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']No to gratulacje! :loveu: Chłopak śliczny, prosimy o więcej zdjęć! :lol: [URL]http://images29.fotosik.pl/237/598ea38d8568fe70.jpg[/URL] wygląda jakbyś go podłączyła do prądu :evil_lol:[/quote] Zdjęcia będą po wystawie,idę spac bo za 4 godziny wstaję:evil_lol::evil_lol: No i widzisz wydało się,Deli jest na baterie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:(jak powiedziała Aussie) -
To czekamy,dawaj ,dawaj bo ja dziś idę wcześnie spać,o 4 tej pobudka:diabloti::cool3:;)
-
[quote name='Frytela']A ja mam pytanie czy kogos dzis ocenial pan Tibor Gellen?? CHciałabym sie cos dowiedziec na jego temat[/quote] Frytela na wątku o Sędziach stoi napisane,że zwraca uwage na zachowanie,ruch psa i proporcje;), ale też chętnie zobaczę opinie tych którzy dziś byli przez niego oceniani:lol: Do jutra!
-
Ten biało czarny malec to jakis mix???? Taką borderowo-Mikulcową głowkę ma:cool3::cool3::evil_lol:? A to nie mamut??? to czrno białe duże chyba nie takie futro i ogon jak na haszczaka?:roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tego sznaucera jednak troche bolało,on ma za duzo podszerstka,dlatego stosowałam puder groomerski i napinałam skórę,robiłam mu tez przerwy. Jednego dnia było strzyżenie tego co sie tnie a nastepnego samo skubanie. Obie rzeczy na raz było by dla niego za dużo. Na szczęście zaczyna wyrastać twardy włos(ten stosunkowo ładnie wychodził). I muszę przyznać,że wcześniej nie był tak dobrze, dokładnie wyskubany więc powinno być już niexle nastepnym razem. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witaj Jupi,Vic ma gorzej zaraz ide z nimi do apteki,po maść z wit A=E ma cały nos już suchy i popękał mu:placz::placz::placz::placz: Od nowa tak skubie sie tak by wyrósł szorski włos i inne czasem też np. raz do roku,żeby odnowić futro. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa'][URL]http://images29.fotosik.pl/237/598ea38d8568fe70.jpg[/URL] Delik podłączony do prądu ładuje akumulator :lol:[/quote] Buhahahahaha, a tak na serio to ładowarka po spotkaniu bliskim z Delim i wcześniej jednym z kociąt na wsi wymaga wymiany nie ładuje do końca i rozłącza się:-(:shake::cool1: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']no ba :P ale niedlugo sie nie odgonie od zamowien przez to :evil_lol: a Ty nadal chetna na Victorka? :cool3: Ale sobie zniszczylas palce :-o sznaucerek miodzio :) A chow to po prawda?[/quote] Palce????? tylko jeden mam uszkodzony i niestety to ryzyko zawodowe,taka,tak chętna;). Dzięki,a chow po zgadza sie,najbardziej mi sie tylne łapy podobaja i dolna linia;-) -
[quote name='shangri_la']zdjecie pt "gonczy tez moze" [url]http://img.photobucket.com/albums/v514/shangri_la/ARTEMIS/treningi/dsc0176vs0.jpg[/url] [SIZE=1]troche nas to kosztowalo :diabloti: no i jak nie rzuce jak sierota to zlapie :evil_lol: ( ostatnio duzo cwicze bez psa wiec jest w miare dobrze ;))[/SIZE] pozdrawiam[/quote] Brawoooo! Swietnie!
-
bo nie ma jak dwa i więcej sznupów,nie Ola:cool3::cool3:,to jak u mnie z mudikami:cool3::lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A to tak dla odmiany [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/301/0aca435e4696c2bf.jpg[/IMG][/URL] A tak wyglądał(bo juz zaczynam móc zginać i schodzi opuchlizna) mój palec bo reakcji jednego z klientów na ukochaną pańcię [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/301/8cb2bd8a7b344f3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/301/834824f84004e7d4.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dobranoc cd [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/237/598ea38d8568fe70.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/301/3e142babd8729d41.jpg[/IMG][/URL] coś specjalnie dla Oli(mimo użycia pudru mam pęcherze po nim na palcach),ale jestem dumna 2,5 godziny ciężkiej pracy,choć wiem,że kark i łapy niedopracowane, poprzedni "skubacz" ich chyba nie ruszał, bo o ile na bokach i grzbiecie zaczyna rosnąc szorstki włos, o tyle tam sam puch. Pies tam mocno się wyrywał, bo skóra nie nawykłą do skubania najwyraźniej,ale w ogóle bardzo grzeczny i cierpliwy psiak. nie lubię tak skubać,ale pociesza mnie ,ze kolejne będzie coraz z lepszym włosem i nie będą tak bolesne dla niego [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/301/a32a9f5a404932eb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/71fb68f4c5d7c5e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/237/101d987bf126dcc5.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
ptice to jaskółki , a avek rozumiem reklama:cool3::cool3:,ciiii....:evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/237/188edc002e504e6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/238/91196b53b5c11fb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/301/d574351dc7a7baca.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/236/e96eec02147b754f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/236/d5c3e16117734855.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/301/9360055791af6bac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/ee0d4cf2c939e4b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/236/b2c05aa7fe212b31.jpg[/IMG][/URL] i tak Cię pokonałam:lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/237/851b12c0a884b560.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/236/8ba2c6b6dc633c3a.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witamy(kolene foty fotosik obrabia;)) a co to obraziłaś się na Tosię,ze obcy psiak w avku? -
Ta fota i fota Mokki,no umarłam normalnie buhahahahahahahahaha :shock::mdleje::ylsuper::mdleje::mdleje::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: [url]http://i245.photobucket.com/albums/gg59/BCphoto12/Piknik%20Bstok/_P5H8513-1kopia.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Bo Deliki połykają babcie w całości:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/301/48b7b32d87c1af9d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/301/87288a25f2b02cf5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/5a9566c8c748fab5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/238/35754858be32c39b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/237/3c971508901293ba.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/301/472cd64df35e9fe3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/237/91f56bd54cf2de3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/238/821f7a92964e7e14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/c84d19541f9ad224.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/237/3a5ac5b8eced0f00.jpg[/IMG][/URL] -
znęcaj się , znęcaj :diabloti: ładnie tak:roll::placz:
-
buuuu A nas nie będzie na pół godziny mi się nie opłaca,bo na 10 musze wrócic czyli o 9 tej wyjść:placz::placz::placz: następny trening być może w środę:-(
-
A ja nie mam potwierdxenia bo podałam adres zameldowania zamiast zamieszkania,pierdoła ze mnie ciekawe jak wejdę też niem zamiaru płacic,ale dzięki strajkowi poczty mam wymówkę:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: