-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
To co jednak jedziesz sama ?:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol:
-
Przerypane :shake:to jak będziesz jeśc na weselu? Zdrówka życzę:roll::p:multi:
-
Ale chyba wypoczęłaś troszkę ,prawda?:multi:;)
-
Piękne:loveu::loveu::loveu: [url]http://img503.imageshack.us/img503/9540/obraz1867ru2.jpg[/url] to tez śliczności [url]http://img503.imageshack.us/img503/8299/obraz1850kb3.jpg[/url]
-
To poprosimy jakieś aktualne foty maluchów:cool3::cool3::razz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witamy pudliszonki:multi::multi::multi::multi: Ja też bywałam u Ciebie Ewelino bo robisz cudne foty:loveu::loveu::loveu:. A my dziś na trening, może w piątek też zdążę , a wieczorem w sobotę jedziemy na zawody!:multi::multi::multi: Aniu fajna,ale nie da rady jej obniżyc i psiaki nie zaczynają jak u nas tylko na pełnej wysokości,dlatego Magda trzymała Sky-a by nie zeskoczył. -
:loveu::loveu::loveu::loveu:Sama słodycz [url]http://images28.fotosik.pl/244/4e7b8f70140835b2.jpg[/url] Portret zaplutej Poświaty:evil_lol::loveu::loveu:
-
[quote name='Bzikowa']Ja sama Bzika nie trymuję ,zajęłoby mi to całą wieczność a efektem byłby zeszpecony pies :lol:[/quote] Nie przesadzaj,głowa owszem trudna ale resztę byś sobie poradziła,spoko.:eviltong::p
-
Wygląda jakby palił cygaro:evil_lol::evil_lol: [url]http://img78.imageshack.us/img78/9789/obraz1420qc1.jpg[/url] A te z plaży skaczące to na początku myślałam,że to czerwone to coś do czego skacze ato paralotnia w tle hahahahaha:evil_lol: I wreszcie ma długi włos na ogonku:loveu::loveu: kto to słyszał,żeby pudliszce golić ogonek całkiem :mad:, nie Ewelina:razz:;)
-
O i to rozumiem:multi:,prawidłowo,zapuszczać:lol::lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Jaka tu rozanielona:loveu::loveu: [url]http://img57.imageshack.us/img57/7263/dscf1704jm7.jpg[/url] -
Dzień Dobry Asiu i baski bobaski (i rorosłe też,ale tak fajnie brzmi bobaski:evil_lol::evil_lol:) :lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='miroszki']Nogi to faktycznie ma jak modelka! :razz: Czy Sky to jest braciszek Deliego? Jak Deli - już szaleje?[/quote] Tak to jego brat,podobni jak dwie krople wody nie:cool3::evil_lol::evil_lol: próbuje szaleć,nie łatwo go uspokoić,zdjęłam mu kołnierz bo był grzeczny,ale tylko poszłam umyc włosy juz wylizane:angryy:,na szczęście tylko zlizał strupki a szwu nie ruszył,za to znów siedzi w kubełku:diabloti::eviltong: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
W niedzielę zawody aglitowe,to po będą jakieś foty jak zawsze i może z treningu coś się trafi,jak znajde fotografa:cool3: A Sky ma nogi faktycznie po babci,jest dłuższy i ma wyższe nogi powinien być bardzo gietki jak babcia czyli Sikurka:loveu: + pasja Victora powinien być super agilitowy pies:cool3::razz: -
Taka pogoda,że nic tylko zakopać się w koc i spać,ma rację Kaja,też byym chciała a tu trza czuwać w pracy:diabloti::eviltong:
-
To co piszesz o Lusi takie piękne mało się nie popłakałam ze wzruszenia:-(:loveu: Jaka Lusia genialna,no no z tą kłódką dac radę:-o Moja Sikurka też umie tak drzw otwierać tylko ona jeszcze umie nacisnąc klamkę(chłopaki tego nie umieją:evil_lol:) No i Twój stan Swan gratulacje:multi::multi::multi::multi::loveu:
-
Wrr zapomniałam dodać chodziło mi o tę fotę,świetna [url]http://img151.imageshack.us/img151/8937/wyc470hn0.jpg[/url] ten cholerny brak edycji:angryy::angryy:
-
Meldujemy się Swietna fota! Ale czemu Goofi ma bez bąbelkowy ogonek:-(? Tak ładnie by z nim wyglądał(w takiej fryzurce jak pudliszon Eweliny). A portret z rozwianym włosem Cudo:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Paula&Goofi'][B]Witam ! :multi::lol: Co za przepiękne Mudiki :loveu::loveu::loveu: Wcześniej nie zaglądałam, ale od dzisiaj będę wpadać częściej ;) :cool3: Mam nadzieje, że nas też odwiedzicie ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam ! [/B][/quote] Pewnie ,że odwiedzimy tym bardziej,że tez frizbujecie:cool3::cool3::multi: Witamy!:multi::multi: -
Aria na palisadzie super i ta mina do łupu "Zjem Cię,Zjem:evil_lol::evil_lol::evil_lol: !
-
Atrakcja jaskółcza genialna,a widoki przepiękne:loveu::loveu::loveu:
-
Buuu był miękki tunel a nas nie mogło być,buuuuu:placz::placz::placz:
-
Buhahahahahahahaha wygląda jak nie żywy pies tylko jakaś maskotka:evil_lol::evil_lol: [url]http://img184.imageshack.us/img184/6672/11897774911435455in3.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[img]http://img77.imageshack.us/img77/8669/p6150007se1.jpg[/img] [img]http://img99.imageshack.us/img99/9127/p6150011kr0.jpg[/img] [img]http://img236.imageshack.us/img236/9774/p6150010iq1.jpg[/img] Wszystkie foty by Marta&Figa [COLOR=White]posta[/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Silver]A czemu masz tak z [/COLOR][/SIZE][SIZE=1][COLOR=Silver]postami??[/COLOR][/SIZE] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Mudik replied to BooBC's topic in Border Collie
[quote name='Od-Nowa']a kaczusia? :loveu:nikt o kaczusi nie pamięta... czy też gęsi... nie znam się na tym :cool3:[/quote] Wygląda mi na kaczkę,ale czy kaczka czy gęś jedno widac,że kontuzjowana już:evil_lol::evil_lol: