-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Ale się poplątały:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/244/82cab4a46a31d985.jpg[/url] Ślicznie wraca:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/7543a8f047d06b30.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/317/69d5fcf9763a7194.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/14804a5193809fb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/245/ee3a47539e913047.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/9ed30146e870a642.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/9c91e61c2cacc677.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/bc9a7bab4ecd188c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/246/3aee73af0b15df25.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/2b370ae2f492e015.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/8633b3900e7a3005.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki Klaudia za wyjaśnienie za mnieale myślę czy gdzieś Sikry nie zgłosic:cool3::cool3: A Ty tylko towarzysko Mika nie bedzie biegać?tak? -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Mudik replied to BooBC's topic in Border Collie
[quote name='palma']Na seminarium było fantastycznie. Tomek potrafi nawet z gamonia zrobić dobrego ucznia :) . To mnie boli, że na seminarium rzucałam spokojnie za 4 linię, a na wczorajszym spotkaniu jak rzucaliśmy to ledwo ledwo trzecia :evil_lol: :diabloti: :evil_lol: . A jeśli dochodzi do rzutów pies to do trzeciej nawet brakuje :lol: . [/quote] Skąd ja to znam mam tak samo jak dochodzi pies to zdecydowanie bliżej rzucam:placz::placz::placz: -
[quote name='Magda.P']Tak, stawiamy się jutro w pełnym składzie. A o której trening??? Myślałam,że ta 7.30 to NOWE początki:roll::roll: To możemy też wpaśc??? Może Delik by potunelikował chociaż (8 dzień po operacji:roll::roll::p)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Widzieliście wrócili edycję JUPIII!!!!;) (Nie) dziękujemy zobaczymy jak pójdzie:cool3::evil_lol: -
Ale ta jaszczurka ma ogon długi:-o:-o, a kot :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A ten łowad to cio??:oops:
-
Jakiego finału o co chodzi?? Ja nie w temacie może mnie ktoś objaśnić??:oops::oops::roll:
-
Super efekt lustra od mokrego piasku na tej focie:loveu::loveu::lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/golubie-jastrzebia_DSC_5110.jpg[/url]
-
Ooo to może przed wyjazdem je zobaczę!!:multi::multi::multi:
-
A ja juz wiem,a ja wiem miaukunek tak? Rudasek jakiś???:cool3::cool3::cool3:
-
KTO POOOOWIEDZ!!:lol::lol::razz::razz:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witamy słonik słodki to fakt. Mam jeszcze trochę świeżych fot,ale najpierw lecę na pocztę potem z psami i potem fotki,jak zdążę.Jak nie tp późnym wieczorem po treningu czyli kile 24 (bo kiele 22 umówiona jestem ze znajoma i jej piesami więc po 23 ciej wrócę do domciu), a popołudniu w sobotę jadziem na zawody!!!!:multi::multi::multi: -
Jak bracia:lol::loveu::cool3: http://img517.imageshack.us/img517/2292/obraz1503my5.jpg Witamy! Laryks!:loveu::multi::multi::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Palec jeszcze trochu poczuję,swędzi mnie w tej szynie(nie wiem czemu?) Puszkę wkleje jutro oki? A teraz Dobranoc! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/244/306f6ebae8e165a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/7cd54c5870b622cf.jpg[/IMG][/URL] Reszta jutro... Dobranoc! Jo Ejt! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/245/390a6ef618b9c121.jpg[/IMG][/URL] I pan Słoń we własnej osobie:eviltong::eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/cc7b6f5d8d93bb6b.jpg[/IMG][/URL] portreciki Victora:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/90248e3306715fd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/316/86ef2994a005df56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/1adc6172a24a0bb6.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
brak edycji-miało być puszkę. A w środku była niespodzianka!:multi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/c4c636e9f43adbc1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/244/f57d3b223d33ef76.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/dcc50317dab4ae9e.jpg[/IMG][/URL] Delik tez polubił słonia ale to na dalszych fotkach będzie... -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/316/03f4d924b5729d0c.jpg[/IMG][/URL] Victor rozpakowuje przesyłkę z dogo -ouszkę na suche... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/316/2bf1f6ec961e2392.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/245/7c2340ca66556d00.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/245/0837fe50074974ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/8e231c7cab3791f6.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Bonsai']Ale fajnego kumpla dziewczyny poznały. Piegus też dziś poznał wieeeelkiego kumpla - owczarek podchalański (pseudo - z Krupówek...). Jeszcze tak dużego kolegi to mój pies nie miał - w dodatku tak skłonnego do zabawy, co przy sporym cielsku może być niebezpieczne. :eviltong: Wyprzedzam pytanie: fotek nie mam, może będą w poniedziałek, bo podhalan idzie wreszcie do fryzjera - wygląda jak siedem tysięcy nieszczęść.[/quote] To czekamy na fotki Lirutkowo-Tajgowo spacerowe i podhalana(współczuję fryzjerowi-kupę pracy będzie miał):evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='anetta']Phiii, a coż to jest, żaden ubytek :evil_lol::evil_lol: Nie zauważalny :evil_lol: Trzymajcie się Boorki :calus: Pika, świetna stronka :cool3:[/quote] Aneta zaplułam prawie monitor,buhahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Hacker - sportowy golden! Nowy sprzęt!!! x] Fuji FinePix S5600
Mudik replied to Anza&Hacker's topic in Galeria
Super fota!!!:multi::multi: -
Ooo fotki Horacego:multi::multi::multi: jest słodki:loveu::loveu::loveu::loveu: Co za kreatura go w parku porzuciła:angryy::angryy: