-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
:loveu::loveu::loveu:Zadowolony pies! [SIZE=1]A u nas nowe fotki[/SIZE]:cool3::cool3:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='Vitka'][URL]http://img235.imageshack.us/img235/1757/dscf1930ks9.jpg[/URL] Ta psinka biało-brązowa jest rasowa nie?:roll: jaka to rasa? :cool3: Nie znam, albo nie poznaje, a bardzo mi sie podoba.:loveu:[/quote] Chodzi Ci o tego psa pierwszego z prawej strony biało rudego? To Cavalier King Charles Spaniel odmiana blenhaim biała w rude łaty. -
[quote name='Asiaczek'][B]Anetta[/B] - niestety, ten weekend odpada... Za to nastepny mam wolny. Może w następny? Pzdr.[/quote] To może i ja się dopiszę?:cool3::cool3:
-
[quote name='malawaszka']że co????? :niewiem:[/quote] No Wojtecki wymyślił Aganiok,a Poświata chciała jakieś imię które można zdrabniać to wymyśliłam takie zdrobnienie Aganiok=Niok=Nioki:p:p
-
Ile białego:multi::multi: to świetne [url]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/t50.jpg[/url] Palisadaaaaaa pokonam Cięęęęęęęęęę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
śliczności:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i328.photobucket.com/albums/l325/wawaa2008/IMG_2621.jpg[/url]
-
I jak zdrabniać Nioki?;):p
-
Loki i Laryks sie relaksują na wywczasach:cool3::cool3::lol:
-
A ja dzis doszłam do wniosku.że tak do niej pasuja,że nie rzucaja się w oczy . Dopiero po chwili się zorientowałam ,że ma ścięte na gładko śliczna jest:loveu::loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody%20jedlinsk/u4.jpg[/img] [img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody%20jedlinsk/u5.jpg[/img] foty by wendka:loveu::loveu::loveu: -
Dzięki Matusz:loveu::loveu::loveu: [url]http://i328.photobucket.com/albums/l325/wawaa2008/IMG_2622.jpg[/url] ten lagotto jest śliczny i w moim ulubionym kolorze. A ten irlandzki to juz w polskich rękach,może ktoś mi podac jego dane???;)
-
Super foty Matusz:multi::multi::multi: A lagotto miodzio:loveu::loveu::loveu: [url]http://i328.photobucket.com/albums/l325/wawaa2008/IMG_2559.jpg[/url] I pupis irlandzkiego dowodnego też śliczności:loveu:
-
Dziękuję bardzooooo za Victora!!!!!! Sliczne foty, najbardziej mi się podoba to c d n :lol::lol::lol: Zdjęcia super mogę przekleic na mój FB ???? [SIZE=1][COLOR=Silver]Wendka nie bij ,jedno juz wkleiłam,nie mogłam się powstrzymać[/COLOR][/SIZE]:oops: Edit i na wegierskie forum tyż mogę????
-
To taki ciemny merle z podpalaniem czy pręgus?:roll::roll::cool1: [url]http://img209.imageshack.us/img209/572/dscf1937lt3.jpg[/url]
-
[quote name='anetta']:mdleje: w pierwszej chwili myślałam że chow chow ma kubraczek na sobie :roll: Ten airedaleterrier jak ma tylną noge zrobioną...[/quote] Airedale masakra ale ten pudel też tragiczny:mdleje::mdleje: A chowa mo.żna było ściąc inaczej skoro nogo można było zrobic ładnie,bły tragiczne a są ładne to po cholerę resztę na goło???:shake::shake:
-
[quote name='anetta']Prawie jak zajęcia indywidualne :lol:[/quote] Prawie ale się wymęczyły psiule,ciężko pracowały,nawet weave na hopkach robiliśmy na dwa sposoby:multi::multi:,będziemu do przodu przed resztą grupy. A Deli nawet miał już troche rękaw opuszczany na grzbiet i wcale się nie bał tylko ze zdziwioną miną przeciskał:evil_lol::evil_lol:.Sorry Paulina za Delikowy wtręt. Mi się takie indywidualne zajęcia bardzo podobają,można było sporo zrobić z psem.
-
Swietne wieści,może to znak ,że złe sie konczy teraz juz będzie tylko dobrze ze wszystkimi sznupkami:lol::lol::multi::multi::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Na razie jedna ale mam nadzieje na więcej fota by Wendka:loveu::loveu::loveu: [img]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody%20jedlinsk/x30.jpg[/img] -
Bomba,ależ Koka tu wyciągnięta!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: [url]http://i187.photobucket.com/albums/x20/dzynks/zawody%20jedlinsk/x29.jpg[/url] DZIĘKI za pierwszą fotkę Victora:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: mam nadzieję,że nie ostatnią:cool3::cool3::cool3: Zdjęcia ślizności jak zawsze:multi::multi:
-
GRATULACJE!!!!:multi::multi::multi:
-
Reproduktor 4 miesiące o matkoooo:angryy::angryy::angryy::angryy::shake::shake::shake::shake:re
-
[quote name='Sandra i Soul :)']Z wetem jesteśmy umówieni na cesarkę ale poród musi się zacząć. Na razie tylko temperatura skacze... Czekamy dalej[/quote] Co przez to rozumiesz,że poród sie musi zacząć??? Cesarkę sie robi jak suma zaczyna kopać wiercić sie ,temperatura spadła a nadal nie ma skurczy i parcia lub prze i nic mie wychodzi. Moja Sikra nie parła,może z jeden lekki skurcz miała tez czekałam do następnego dnia i z 5 szczeniąt tylko jedno już było żywe. Nie chce straszyć ale ja bym nie czekała teraz po takim doświadczeniu jakiego doznałam....
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Tośka_m']Obejrzałam filmiki z dwoma psami na kolanach. One tak uwielbiają dźwięki wydawane przez przewodników na torze, że z entuzjazmu, który im się udziela, muszą na kogość wleźć :lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Może zadzwoń do veta i przedstaw sytuacje ,ja bym myślała nad cesarką. Może jestem przewrażliwiona ale ja zbyt zwlekałam i sie źle skończyło...
-
Moje psy tak samo i jeszcze myja naczynia,oszczędzam na płynie mniej go zużywam:evil_lol::evil_lol::evil_lol: