-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Buhahahahahaha świetne :lol::lol::lol::lol:
-
A to czemu Asiu ???????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::-( :-( Masz psy przed nim i po nim nie rozumiem???
-
Popieram więceeej,więęcej!!
-
Ciekawe czy juz po i maleństwo juz jest na świecie??:cool3::cool3::cool3:
-
Kangury:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img517.imageshack.us/img517/674/wyc159pg0.jpg[/url] I wreszcie latający frizbowy pudel:loveu::loveu::loveu:
-
Asia Widzę masz zerówki Alacera i Unge a Vica nie masz?:-(:-(:roll: Klaudia śliczne foty, Asia twoje coraz lepsze;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Kolejny bieg tym razem jumping na czysto czas 24 coś i 3 miejsce:loveu::loveu::lol::lol: [url]http://pl.youtube.com/watch?v=dVp0VeLD_uw&feature=user[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ta pro plan??? Wylicytowana na dogo;). Oj byłam zła i nadal jestem (na siebie) teraz widzę,że patrzyłam w jego kierunku! Jak ja to zrobiłam ,że tego nie zauważyłam??? Chyba spojrzałam,że wybieg(rękawa na razie pilnuję) i pobiegłam , jak tylko odwróciłam głowe Vic zrobił nura dołem(cholernik,musiał sie schylic a poleciał dołem, no:mad::mad::mad:) No Czeszka wymiata! -
To było,żeby w tym słonku nie zasnął.Ania świetnie motywuje Bzika:lol: P.S u nas tez już jeden filmik jest:cool3:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[url]http://www.youtube.com/watch?v=k4O8s0dUY-U[/url] -
Gaga śliczne ostre zdjęcia,wilczaki genialne!!! A Momondor extra(w polskich rękach?) Aneta mogę ukraśc fotke bc i wysłac handlerce?:razz::razz::cool3:
-
Oooo to czekamy na wieści:multi::multi::multi::multi:
-
Aneta jak sie nazywa ten cudny pręgus jest genialny:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Nie bał sie ognia?:-o:-o bo próbował jeśc jak się jeszcze świeczki paliły:-o
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Z psem na piwko do pabu? czy to domowa fota:evil_lol::evil_lol: [url]http://images29.fotosik.pl/248/cd136b1d49a88809.jpg[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[B]Anza [/B]Deli już bez kołnierza biega ,wczoraj miał zdjete szwy.:multi: Faktycznie pod koniec to on tak szalał z zabawkami w tym kołnierzu,że hej! tylko robił nim dodatkowy hałas i o wszystko sie obijał(moje nogi:eviltong::evil_lol:). A spływ duży nie byłale trochu popływałam, to fakt. Jak się fotosik odblokuje to wstawię zdjecia roślinne i wodne. [B] Russelka[/B] trzymaj kciuki przydadzą się . Tylko najpierw za to bym dała radę zgrać termin seminarium agility w Czechach z dyżurami szefowef w drugiej jej pracy i zarobiła w tym miesiącu na nie:roll::cool3::cool3::cool3:;) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Bzikowa']Victor biegał bardzo ładnie! Wg mnie robicie fajne postępy - widziałam jak biegacie na 3 zawodach z rzędu i na pewno jest duża różnica! ;) Tylko pańcia musi się przestać tak przejmować - to ma być zabawa! Zwłaszcza w zerówkach! I naprawdę, tak jak Marzena mówiła - jak coś na torze nie pójdzie to nigdy nie jest wina psa! Pozdrawiamy i gratulujemy!!![/quote] Dyć my to wiedzieć,a to,że robimy postępy zapomniałam napisać,dzięki za zwrócenie na to uwagi;) Dobranoc!:lol: -
Jasna cholera,co za fatum diabelne,może faktycznie jakas trutka???:roll::roll::roll::angryy::angryy::angryy: Jesteśmy z Tobą Olu!!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Od-Nowa']fascynujący opis przebiegu!! już go widzę oczami wyobraźni ;) Podziwiam CIę,że mówisz otwarcie o swoich błędach wielu osobom trudno to przychodzi a radość biegania się gdzieś po drodze zatraca. a co do zdjęć to może się już zrobią? a fotki z pływania swietne! jak pływaliśmy z Lirą to cały czas sie obracałam do niej, gadałam, pilnowałam,żeby nie skoczyła na tą wielką wodę... a i tak była, w specjalnie dla niej skrojonym, kapoku :evil_lol:[/quote] Uwierz co innego mówiłam tuż po pierwszym DIS-owym biegu:oops::oops::angryy:,jestem straszny nerwus byłam wściekła na Vica zapięłam go na smycz i ostry krokiem zeszłam powiedziawszy mu,że jest wstrętny.Ale wiedziałam już ,że musze ochłonąc, więc upięłam go i odparowywałam w samotności. kiedy mi dziewczyny wbiły w głowę ,ze to był mój bład (ja na Vica MUSZE patrzeć,on nie był prawidłowo uczony skoków-najpierw nisko pottem wyżej-uczyłam go sama- i on potrafi tak wyłamać i polecieć dołem niestety-Sikra tego nie robi)poszłam po psa troche pofrizbować. Mimo,że tylko mu ostro powiedziałam co o tym sądzę i nie ryczałam obok,tylko sama,to od razu dostał rozwolnienia(on świetnie czuje moje nerwy). potem było już lepiej. Dużo spokojniej znoszę zrzutki,błędy czy DIS-y kiedy mam świadomość,że zrobiłam coś źle i co zrobiłam źle. Ale,ale strasznie się cieszę,ze wpadłaś!!! A co do pływania mi to nie grozi, obaj chłopcy boja sie wody z brzegu by nie weszli ,a tym bardziej z roweru:evil_lol::evil_lol: -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Mudik replied to BooBC's topic in Border Collie
To z nauki prawidłowego lądowania???:cool3:,świetne! http://www.bordercollie.palma.kgb.pl/frisbee/59.jpg -
Frizbowy pudel:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i37.tinypic.com/2ebv381.png[/url] P.S czemu Ci sie takie x 3 przy emotkach pokazuje??:roll:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']Witamy :multi: Ja niedawno wróciłam z wakacji, dlatego nas nie było :razz: Poprosimy o więcej Delików! :loveu: Możesz być pewna, że kiedyś Cie nawiedzę i zagonię do trymowania Kodzisławy :diabloti:[/quote] Pozazdrościc ,może mi się uda wyskoczyć na tydzień wakacji jakoś we wrześniu:roll::roll::eviltong::p. A Delikowe foty jak sie zrobią to będą -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='betty_labrador'][URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_2472.jpg[/URL] :eviltong: chyba zaceesowala :evil_lol: a ja tez? :evil_lol::eviltong::diabloti: [/quote] Tocia cs-uje vbo Pani jej krzywo strasznie przednie łapy ustawiła:evil_lol::evil_lol:, naszczęście na innej focie widziałam,że jest ok(jak sama sie ustawiła:evil_lol::evil_lol:) Gratulacje!! Jak się nazywała wasza konkurentka???