-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Co to miało być?? Over nad leżącymi nogami??? [url]http://images27.fotosik.pl/243/926c5a74a11d7a5f.jpg[/url]
-
[quote name='Poświata'] Skąd ja to znam :hmmmm:, u nas Lara jestaka szybka, ale uwierz mi że ćwiczenie czyni mistrza, ja już potrafię wrzasnąć "fuj", zanim coś spadnie na podłogę :lol:. [/quote] Prorok jakiś czy co skąd wiesz,że coś spadnie zanim spadnie?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Junka']wiesz dzisiaj albo jutro dam ci znać. Mam samochód po naprawie i trza go przetestować czy działa.[/quote] OK czekam na telefon lub sms:multi::lol:
-
Sliczne posłanko,takie męskie:cool3::cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol: A to mi sie baaardzo podoba:loveu::loveu::loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/b080708-5.jpg[/url] U mnie też będą nowe ja wziełam aparat na spacerek:cool3:
-
[quote name='Bzikowa']Nigdy nie było u nas więcej niż jednego psa naraz :evil_lol: A jakby jakiś się znalazł to zaraz i tak naturalnie ich ilość zmniejszyłaby się do jednego :diabloti:[/quote] Aniu nie demonizuj swojego psa, jakby to było szczenię lub delikatna sunia która by mu sie natychmiast poddała to by sie dogadał. Pamiętasz jak było w Kozienicach(wiem,wiem nie jego teren, ale mimo wszystko..)
-
A kiedy będziesz wiedzieć bo może bym mogła Twoje miejsce w Agi aucie zająć?????? nie musiałabym jechać pksem i nocować tam na miejscu.!!!!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='miroszki']Dlaczego tak siebie nie lubisz, że sobie palce łamiesz?? :-o A tak na poważnie - co sie stało?[/quote] Jakieś dwa tygodnie temu pies klient wyrwał mi do swojej Pani,szarpnął mnie smyczą za palec,myślałam,że tylko wybił,ale palec spuchł i nie chciało zejść opuchnięcie,no i dziś zrobili rtg i mam złamany:-( Bywa,zrośnie się tylko czasu trzeba. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
przeglądałam filmiki i ten mi się spodobał Miłego oglądania [url]http://pl.youtube.com/watch?v=NVaoq2rixMI[/url] -
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Tu masz kilka filmików [url]http://pl.youtube.com/results?search_query=mudi+herding&search_type=[/url] wpisz w wyszukiwarkę youtube mudi herding i voala:lol: Sikra trochę popasła jak była na Węgrzech ,ma zdany węgierski test pasienia:multi::cool3: ale filmiku nie mam niestety. Mudi ogólnie mówiąc pasą ciałem nie okim jak bc i głosem ,oporniejsze owce szczypią w nogi. No i zależy co pasą kozy,owce,owce węgierskie(racska) czy bydło. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Może już razem ze Sky-em i Magdą się wybierzesz na jakieś zawody;);) Spoko zobaczymy się . Delik też zacznie w przyszłym roku. Szkoda,że już nikt nie robi w tym sezonie czegoś takiego jak młode wilczki:shake::-( -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Postaram się o relację.:lol:;) A mi dziś wsadzili palec w szynę,się okazało,że złamany jest.:diabloti::diabloti: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Przecież się nie rozdwoję to po pierwsze w sobotę pracuję a wieczorem jadę na niedzielne zawody. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jedlińsk Brod koło Radomia a dokłądnie Ptasie Sioło(teraz tam jest seminarium-obóz z Grygarem) Ula mówiła,że cudne spacerowe tereny cytuję "Tereny spacerowe Bajka." Ale wszędzie pełno wody:evil_lol::evil_lol: [url]http://www.ptasiesiolo.neostrada.pl/[/url] -
Galeria BC - szalona BV zaprasza na codzienną porcje fotek ;D
Mudik replied to BooBC's topic in Border Collie
:loveu::loveu::loveu::loveu: http://www.bordercollie.palma.kgb.pl/rzeka4lipca/76.jpg -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[QUOTE] no ona po kopaniu dołów zawsze strzela takie miny :evil_lol:[/QUOTE] Acha czyli to mina Tosi zadowolonej z wykonanej przez się pracy:p:lol::razz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Strefówki bez kładki,slalom i tunele z hopkami fajne rzeczy niby proste a jednak wcale nie:eviltong::eviltong: A w piątek ma być widel. -
Właśnie doczytałam,że to nie na zawody a na wywczasy,miłego wypoczynku życzę!
-
Niniek taki groźny ???A Egon cudo:loveu::loveu::loveu: Czyżby ten pociąg to na zawody w Jedlińsku???
-
KOlejne niegrzeczne dziecko co nie ś[pi po nocach:shake::shake::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Od-Nowa']Wiem, spadła na przednie jak zawsze. Ćwiczymy te szczupaki czasem ale dzieki za czujność :loveu: nie dałabym zrobic jej krzywdy ;)[/quote] Napisałm bo kiedyś mało nie umarłam na zawał jak Vic się wygiął do tyłu w locie(z winy Delika który go gonił,wtedy Vic stara się ZA BARDZO,glebnął wtedy tak plecami w ziemię,ze echo poszło:placz::placz::placz:, na szczęście teraz ląduje pięknie z przeważeniem cięzaru ciała na przód bo ja lepiej rzucam,prosto:multi::multi::multi: i coraz dalej,jestem z siebie dumna, a Vic cudnie łąpie jak dobrze mu rzucić:lol:
-
Wika - pies który zmienił moje życie! + reszta Psiarni + inne stwory
Mudik replied to Marta i Wika's topic in Foto Blogi
Portrecik miodzio a bannerek:loveu::loveu::loveu::loveu: -
Chomik piękny:loveu::loveu:
-
[quote name='Poświata'] Lara jest w s z y s t k o ż e r n a :mad:!!! Ostatnio cfaniara podpatrzyła jak zrywam wiśnie z drzewka, konsumując na miejscu, a że gałązki wiszą nisko zaczęła się sama częstować :evil_lol:.[/quote] Ale,zeby wiśnie toć to kwaśne i cierpkie,bleeeee:eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ja już za nim nie nadążam a na razie biega blisko mnie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Vic też potrafi być bardzo szybki tylko ja muszę się nauczyć biegać:diabloti::diabloti: Jest zwinny,ładnie skręca(ciasno jak Sikra ona potrafiła być szybka,jest dokładna i skrętna tylko nie ma takiej pasji jak Vic) jak zacznę bardzo szybko biegać to chłopcy będą się mogli wykazać,postaram się dać z siebie wszystko co na dzisiejszą chwilę mogę w tę niedziele. Muszę ppokonac tę barierę strach przed rozpędzeniem się w obawie,że Vic coś ominie czy zrobi odmowę,muszę zaufać swojemu psu,okazuje się to nie być łatwe:shake::shake: Ale się postaram. Dzisiejszy trening pokazał dobitnie,że jak ładnie im pokażę czego chcę i one daną rzecz potrafia to super biegną. A Vic był dziś baaardzo grzeczny, wprawdzie kilka razy ruszył do piesów ale na jedno ostre VIIIIIIC zawracał, więc zużyłam wszystkie parówki:evil_lol::eviltong: -
Staraj się tak rzucać by TAK nie łapała,no chyba ,ze po tym skoku spadła na przednie łapy. Powinna lądować na przód a najlepiej na 4 łapy. Są na to ćwiczenia [url]http://images27.fotosik.pl/243/9c34c37f74e5984e.jpg[/url]