Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='betty_labrador']czesc :multi: i dobranoc! trzymac za nas jutro kciuki!!! :thumbs:[/quote] Stópki Toscowe zrobione:cool3::cool3:,oki a Wy za nas w niedzielę:razz:;):lol: zrzędzimy?? my chcieć dobrze.Jak będziesz na BIS-ach z takim zarośniętym psem wyglądać:-P
  2. REty dwa rude miaukuny jeden Poświatowy jeden Jupi WOOOW!:multi::multi::multi:
  3. Ja wyjdę bo Betty zrób jej jeszcze łapy bo ma stopy zarośnięte,wos jej między palcami sterczy:eviltong:
  4. [quote name='Justa'][URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/golubie-jastrzebia_DSC_5783.jpg[/URL] szalooooona :loveu: fajna ostrość :cool3: mam nadzieje, że jutro bedziecie na światówce? :cool1:[/quote] Swiatówce??:roll::roll: to juz by byli w drodze,nie prawda? Dobranoc!
  5. Jeszcze i Jupi się oberwie,ups to ja :scared::oops2:
  6. Nie tylko Ty,nie mogłam przestać,psy pewnie się zastanawiały czemu Pańcia sie tak chichra do tego komputere:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  7. Wim,no wiesz chciałam być miła,żeby Bet miała miłe sny:roll:
  8. Mma malutko pamięci na kompie nawet Adobe się nie mieści,więc raczej niczego nie ściagnę. Paulina jak nie zaśpie to bedę:evil_lol::evil_lol: Dobranoc!
  9. Frizbowe the best! ~Dobranoc!
  10. Trzymaj dłoń bardziej pod i za pyskiem zasłaniaszjej kufę ręką, a tak super! Dobranoc!
  11. Aaa fotki:multi::multi::loveu::loveu:czekam na resztę:lol:
  12. My jutro Beatko jedziemy na zawody.W niedzielę startujemy w zawodach w Jedlińsku pod Radomiem.
  13. GRATULACJE!!!!!:multi::multi::multi::multi:
  14. Nie wiem mam Imaging for Windows:oops::oops::oops:
  15. [quote name='Tinka:)'][URL]http://images27.fotosik.pl/245/c888d1f8b33f79e4.jpg[/URL] o kurka, ale skoczył : O :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jak robisz zoom to go nie rób, będzie coś widać a z dużego formatu zawsze można wyciąć ;)[/quote] Taa skoczył i zniknął,ale wtedy niczego nie bedzie widać no i ja nie mam żadnego programu do obróbki zdjęć więc nie było by czym wyciąć:shake::shake::-(
  16. [quote name='Od-Nowa']http://www.bordercollie.palma.kgb.pl/frisbee/36.jpg sport z papieruchem? :crazyeye::cool3: Oj ten Tomek:roll::roll::eviltong::eviltong:(od jego odpowiedzi na mój list w MP zaczęło sie moje zainteresowanie frisbee 11 lat temu:evil_lol::evil_lol:)
  17. Mudik

    czarno-ruda galeria

    Ale ętelygętna mina:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img88.imageshack.us/img88/2507/s100708031fw8.jpg[/url] a serio bez jej dużo lepiej:lol::lol:
  18. Jaka gwiazda:loveu::loveu::loveu: i uszy jej chyba ciutke porawiłąś:eviltong::cool3::cool3:? [url]http://i33.tinypic.com/2yy8r6h.jpg[/url]
  19. albo psa już z dyskiem w pysku...:roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/afe38c8c960ed13a.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/c888d1f8b33f79e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/583fb3741b0cb6e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/e261b0058383d24c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/1f09ab77d8f1bc26.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/cc667ad5d988b429.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/ddd81d54a26a9bcd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/317/6fb4cfe4aa4aae2c.jpg[/IMG][/URL] chwyt i w tył zwrrrrot do Pańci:loveu::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/e8c3105da60c8cfa.jpg[/IMG][/URL] Czemu moja migawka ZAWSZE łapie albo takie momenty... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/317/7dff626600ff1fdf.jpg[/IMG][/URL]
  21. Ukrop był ale się zmył z deszczem:evil_lol::evil_lol:. Teraz leje kolejny raz tego wieczory,najpierw była ulewa z piorunami a teraz regularny deszcz i to solidny:roll::eviltong:
  22. Bo masz teriera zabójcę zabawek, a nie delikatne:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol: łowcarki:eviltong:
  23. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:Cudowneeeeeee!!!!!!!:loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/golubie-jastrzebia_DSC_5783.jpg[/url]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/317/0c40ed0fe2866f7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/246/83592802b7829ac7.jpg[/IMG][/URL] I.... f r i z b o w e :multi::multi::oops: te są najlepsze :eviltong::roll: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/743d9204c5741698.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/4723946261e1c48e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/245/cc667ad5d988b429.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/318/cd16e459a946f0cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/244/77171c04520a0808.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/245/b121e9934ff61968.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/245/2efa7d0460f7690e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/246/be148690e623b00e.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...