Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='YoungLADY']Misiek został dziś adoptowany:multi: Przyjechało po niego kawał drogi bardzo fajne, młode małżeństwo. Nie będzie psem na łańcuch:eviltong: Będzie miał ogromny ogród do biegania, po którym będzie puszczany luzem:lol: Za rady i okazaną pomoc wszystkim bardzo dziękuję:Rose:[/quote] Mam nadzieję,że będą z nim dalej pracować , jak Ty to robiłaś,wnioskuję,że się spodobali? A jak Misiek zareagował na faceta?
  2. [quote name='Asiaczek']Mnie w sumie też bardziej pasuje niedziela. Ale rano! Pzdr.[/quote] My i mirioszki mamy trening rano tak między 9 a 12 tą.
  3. [quote name='Goldek']Dziękujemy, dziękujemy! Z roztargnienia nie napisałam że szczeniaczków urodziło się 9 - 4 suczki i 5 piesków:loveu: Pozdrawiam wszystkich[/quote] Jak fajnie prawie pół na pół niemaże standartowy miot;):lol::loveu:
  4. [quote name='M&T']Hejka! Przyszliśmy się przywitać po długiej nieobecności :) A Delik ciągle rośnie! Tożto prawie mężczyzna już jest :evil_lol: [URL]http://images32.fotosik.pl/316/5aed4ce8d0e01957.jpg[/URL] słodka minkaaa :loveu:[/quote] Oj nie nie zgadzam sie niech już nie rośnie! Wystarczy i tak przerósł tatę:roll::roll::diabloti:. Ale dziś fajnie biegał i śłicznie mu huśtawka idzie i slalom robiliśmy pierwszy raz:multi: Jego można dwie hopki na przód zostawić i pobiegnie:lol: A Vic dziś z Elą głównie biegał:lol: [QUOTE]jestem pełna podziwu na Twoich psów, że tam wysiedziały... mój to by pływał obok.:evil_lol:[/QUOTE] Bo one się wody boją :diabloti::diabloti::placz::evil_lol:, Vic nawet za dyskiem nie wlazł(dlatego wsiadłam na rower) Pozdrawiamy! [B]Russellka[/B] dzięki:loveu:
  5. Slicznośc:loveu::loveu::loveu:i wiesz może jak sie nazywa ten caviś??? [url]http://img395.imageshack.us/img395/5940/dscf2042sn7.jpg[/url]
  6. Super dziewczyna sobie świetnie radzi widzę, brawo zwłaszcza za ciemno złotą(kocham ten kolor u goldenów:loveu::loveu::loveu:)
  7. Sliczności:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/316/64cc64305b8f7f8e.jpg[/url] A opis Locowego wzroku świetny!
  8. to trzymamy kciuki za małe goldenki:loveu::loveu::multi:
  9. Przyszłam bo wyczytałam,ze się dokociłaś,śliczny Zdzichu:loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='ewka i haker']super zdjecia:D[/quote] Witamy i zaraz spadamy spać,jutro rano trening:multi:
  11. [quote name='Od-Nowa']wie chłopaczek co dobre :lol:[/quote] Dobrze,że warzyw nie kradnie(jak babcia:evil_lol:),za to próbował mi z ręki ukraść chleb(miałam rękę opuszczoną pod stół-może mu kiedyś tak dałam:roll:),ale ze pupa Delika była z drugiej strony stoilika to...:mad:klaps i juz więcej nie próbował:eviltong::eviltong:, teraz sie bawi szczątkiem pluszowego misia(ma etap patroszenia pluszaków,słonik tez już jest ranny:-()
  12. to poczekam;)
  13. Tak pooglądałam te trningowe fotki i nabtrałam na nie apetytu,czemóż to nowych niet? Hęeęęę:mad::mad::mad:
  14. Trening jutro -niedziela na 9 tą WSZYSCY!
  15. [quote name='Od-Nowa']z marcheweczką Delisiowi do twarzy :lol:[/quote] Marcheweczka za niedługo zniknęła we wnętrzu Delika:lol::lol::lol::lol:
  16. Ooooooo to czekamy:cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:
  17. Białe bo młode hihihihi:evil_lol::evil_lol: A fotę robiłam jak się drapał dlatego taka dziwna mina:evil_lol:
  18. Brawo Masaj!!!! :multi::multi: U mnie Vic trzyma wagę, ale Sikra z małym znów mi utyli:diabloti::diabloti:
  19. Swietny pomysł na długi skok ,a huśtawka REWELKA!!!:multi::multi::multi:
  20. Kojec super!!!!!:multi::multi::multi:
  21. [quote name='Asiaczek']Taaaa, a potem będzie tak jak z moją Igraszką. Zaczęło się od Igraszki - igruszka (po rosyjski - zabawka) - gruszka. I teraz nikt na kocicę w domu nie woła inaczej, jak Gruszka... pzdr.[/quote] Hihihihihi niech zgadnę,kształt też się zgadza?:cool3::evil_lol::evil_lol:
  22. [quote name='Asiaczek']Ajaj! Jaka ja teraz mądra jestem. [B]Miroszki[/B], a co byś powiedziała na przyszły weekend? tylko jeszcze nie wiem - sobota czy niedziela... pzdr.[/quote] Niedziela proszęęęęęę niedziela ja w soboty pracuję:placz::placz: A tak chcę się na ten spacer wybrać:oops::loveu::loveu:
  23. [quote name='betty_labrador']kurcze prawie same nowe twarze -no Sajko poznaje :P widze ze coraz wiecej rasowcow cwiczy :cool3: np ten jagd terrier czy jack russel terrier :D albo buldozek :) swietne ! ja chce wrocic :([/quote] Koda to parson i moja klientka(namówiłam ją na treningi:multi::lol:) Bulgot jest świetny, ciocia Sajko ma do niego słabość:cool3: Wróciłąm z wieczornego siku i frizbowania i ide spać. Vic super ćwiczył srobił serię pac,czajka(skrada się)pac,wrrr(cofaj) ,zo(zostań) i go bieg po dysk. Robił też pięknie slalom między nogami załapał wreszcie(na dysk oczywiście,to warowanio-czajenie też) Dobranoc! Idź spać Beata:p
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/bc536eb9ee5d0885.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/3d0ac8db5c91549b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/df2f9a96feceb922.jpg[/IMG][/URL] się zapodziało z treningu nowików;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/8fcea65293c103d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/7639c7a76f4e16cb.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc!
×
×
  • Create New...