Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/06caaa74aa9abbba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/478ec71a5c7fd14a.jpg[/IMG][/URL] Diablątka koffane jak śpią:evil_lol::evil_lol::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/b636ba7b32bd5d21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/d41247a97730f55f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/63551e37ffdfb5d8.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/3067c221ac89f2f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/9911dd51bd19fb6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/250/776ffd2cd744b06a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/5aed4ce8d0e01957.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/250/d25c03ed0716bfbd.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/eb9fef16fb4902cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/251/f87c90717b3028ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/0572fb9b81660c65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/15df7e9995764301.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/251/ac6a70884eed515d.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/909be663b8658be8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/247/eb9fef16fb4902cd.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/cdb8d94cca03b1c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/cdb8d94cca03b1c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/72619afee8a44a73.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/248/b208daa17ea71c05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/247/909be663b8658be8.jpg[/IMG][/URL]
  6. fotosik się opamiętał to wklejam te których się nie dao wcześniej;);) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/809dceca9d699ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/967b183e5147a637.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/a2915afc10d44537.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/250/37d7cf3c3a0cf514.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/250/a9b4849c68c985f3.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/943a555a6b4dfbe4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/50b64c10d26a5f70.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/ccd975b9fdc1ca15.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/250/943a555a6b4dfbe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/50b64c10d26a5f70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/ccd975b9fdc1ca15.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='baffi2']2 tygodnie temu zarejestrowałam się, dostałam maila że mam czekać na link potwierdzający jednak ten nie dotarł do mnie przez te 14 dni...[/quote] Napisz jaką jesteś grupą będę Ci przekazywać terminy u siebie na blogu oki??? niestety na razie nie da rady nadać uprawnien chyba bo osoba tym się zajmująca wyjechała na 2 tygodnie
  10. [quote name='Bzikowa']To czarne to jagd? :cool3: Wydaje mi się czy on ma prąd na sobie? Ale fajnie terierkowato na nowym kursie (parson, jagd?, Szczotka...). Szkoda, że ich nie zobaczę w najbliższym czasie ... A teraz się żegnam bo wybywam na 2 tygodnie :lol::multi: p.s. A pudel bomba! Ja się nie znam i ogólnie pudli nie lubię specjalnie ale ten jest jakiś taki fajny proporcjonalny :D[/quote] Tak to jagd i dobrze Ci się zdaje(miałam nadzieję,że to słabo widać na tej focie dlatego ją dałam),no terierkowato;). A pudel dzięki(za dużo ściełam na tylnych łapach ale to poprawię za 2 miesiące jak wróci na strzyżenie:evil_lol:) miłego wypoczynku:multi:;)
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/02a67bc2c6c5bdee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/6a2e863fd8607a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/4a37dc4eadbb924e.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/251/6d641ffe126b04cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/2ca20333aea6568f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/f92cb464fa5cc424.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/7500f816d0f53ff3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/1a3505d56e4a7bd0.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/2ca20333aea6568f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/02a67bc2c6c5bdee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/6a2e863fd8607a93.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/4a37dc4eadbb924e.jpg[/IMG][/URL]
  14. nowe początki w klubie... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/251/6d641ffe126b04cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/2800633d21640521.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/f92cb464fa5cc424.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/323/7500f816d0f53ff3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/324/1a3505d56e4a7bd0.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='ROOFI']Dlaczego tak wysoko wygolone stopy? Nie pasuje to do całości.[/quote] wiem,że to zrobiłam żle,jedyne co to byłaam już wykończona i poleciała mi w jednej nodze maszynka dalej i już obie musiałam tylne tak zrobić:placz::placz::oops:
  16. że mu się chciało pić się nie dziwię i nie śmieszy mnie,ale jest smutne i załosne,że nie zapewniono mu picia na ringu(tak kiedyś było,za dobrych czasów jak warszawskie były na Służewcu:roll::roll::roll:)
  17. niom:evil_lol::evil_lol:, mam jeszcze inne ale fotosik z deka nie współpracuje i nie wszystkie pokazuje(hihihi rymnęło się)
  18. dzisiejszy pudel [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/251/c989143a553503d0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/cc935466f5dd5e50.jpg[/IMG][/URL]
  19. Na razie nie wiadomo czy w niedzielę będą Ela da znać. A to wspomniana szczota [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/317/f50ee4d69e951a48.jpg[/IMG][/URL]
  20. Szalony Birnik:evil_lol::evil_lol::loveu:
  21. No grubiutki to fakt:evil_lol::evil_lol:. Ajcka wiem ,ale czasem uda się przekonać,ze zrobiony "piątką" też może być i nie będzie psu za gorąco w 6 milimetrach fytra więcej:lol:;)
  22. Mudik

    frisbee

    Alisja nie sądzę by to był dobry pomysł. Pies nauczy sie ,że dysk się bierze z ziemi a nie w locie łąpie. ja bym rzuciła i od razu uciekła,jak pies pobiegnie za mną poczekała aż upuści przy mnie i w nagrode drugi rzut. Lub jeśli puści wcześniej pokazała dysk i kazała podać,jak weżmie to rzut potem jak podejdzie z nim aż do tego,że puści go obok . Takie puszczanie zaraz po złapaniu jest fajne do freestale gorzej z mini czy longiem:shake::shake:,ja mam odwrotnie pracuję nad puszczaniem bo Vic nie chce oddawać:evil_lol:
  23. ajcka poznaję ten salon miałam tam na studiach zajęcia raz z fakultetu psiego:cool3::cool3::cool3:,sznaucer fajny ale ja wolę dłuższy włos,coraz częściej mi się udaje namówić na to klientów:multi:
  24. [quote name='Gaga']jak o karmach to może tu? Bo to faktycznie ciekawe :crazyeye:[/quote] Masz na myśli mój post?? Ja nie o karmie tylko o flacie. ja o karmach nic nie wiem jeśli chodzi o wystawę w wawie:shake::shake:
  25. odpisze na PW ok?:cool3:
×
×
  • Create New...