-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Ewo Ula od aussików mi relacjonowała przez telefon:lol::lol::lol:
-
To i my sie przywitamy! Pozdrawiamy cudną pastuszkę! Widziałam frisbee w banneros,bawicie się z Vegą w to? Jak sie jej to podoba?
-
A ja bym chciała taki park;):loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']Czajka ekstra !:loveu: na filmie ładnie widać szynę na palcu:razz:[/quote] Na dworzu lepiej wychodzi,bo może długo tak. W domu musiła zaraz sie cofać bo by się w kadrze nie zmieścił:lol: -
[quote name='ramzes']A ten pudelek to też twoje dzieło?[/quote] Nie,strzyże go jego właścicielka(z którą jest na zdjęciu).
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Czasem mu sie zdarzyło zerwać zostań waruj ja tylko dodałam taki powolny ruch ręką do mnie i dodałam komendę"Czajka" od czajenia sie nagrodziłam i voala! Mudiki skubane szybko łapią Deli np. zostawania na ostatnim schodku na schodach na "Stref" jednego dnia w kilka minut-powtórzeń załapał(to do nauki stref na przeszkodach.) Pozdrawiam!Cieszę się,że się podoba:-) -
Buhahahahaha:megagrin::roflt::roflt::roflt: [url]http://images29.fotosik.pl/251/38619947be91ee7b.jpg[/url] A Masajos w kwiatach:loveu::Rose::Rose::sweetCyb::iloveyou: Dobranoc:sleep2::sleep2:
-
Brawo Jamnicze Brawo Asiaczki!!!:multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='diabelkowa']ja chce nowe zdjecia :-)[/quote] popatrz kilka postów wcześniej na tej stronie podałam,że Loki jest na wakacjach,nie ma dostępu do netu,jak wrócą to będą fotki:eviltong::roll::lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[url]http://pl.youtube.com/watch?v=kVnQr3Qwp6w&eurl=http://pl.youtube.com/my_videos_edit2?ns=1&video_id=kVnQr3Qwp6w&next=%2Fmy_videos2%3Fpi%3D0%26ps%3D20%[/url] :lol::lol: -
no właśnie dziwne,jeden kleszcz i jazda pies chory, a miewałam psich klientów co mieli po 12 kleszczy i są zdrowi:shake::shake::shake::-o:roll::roll::roll:
-
[quote name='Ewa3']dzieki za pierwsze foteczki:loveu: wyniki;): sobota Azunia J0+J0 druga:multi: Tasja wszystko dis:evil_lol: niedziela Azunia pierwsza:multi: Tasja w egzaminach A1 druga:multi: i pierwszy wpis do A2:multi: W openach lacznie trzecia:multi: zdjecia i filmiki jak sie wyspie:eviltong:[/quote] Brawo ja juz wiedziałam bez zaglądania tutaj o sukcesie jednym a tu widzę więcej ,brawo!!! gratulacje wpisu:multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='Goldek']To nie są wstążeczki tylko... moje gumki do włosów. Wstążeczki zawiązaliśmy na początku ale pieski są jeszcze małe - wastążki spadały, ściskały łapki, ściskały tułów, a ja sie bałam mocniej ciągnąć. Więc wzięliśmy gumki;) Wstążeczki będą jak maluchy podrosną;)[/quote] gumki:-o:-o:-o a nie ściskaja ich ????
-
Będzie lepiej:calus::glaszcze::glaszcze:
-
Super nocny pływający Jszka:lol::lol::lol: a gdzie ten park?
-
Sliczności:loveu::loveu::loveu: [url]http://img151.imageshack.us/img151/6521/szczyle1zk9.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To prawda super jest!!!!!!!:multi::multi: pozazdrościć fortowcom,mają tam swój obóz od dziś.:cool3::cool3: -
Swietnie! Brawo!:multi::multi::multi: dziwne te kleszcze moje psy maja przerwy w zabezpieczeniu(tylko fiprex)Twoje jeszcze chyba preventic tak? i moje moze w sumie od poczatku roku 3-5 kleszczy na wszystkich psach w sumie:roll::roll: a przeca na zawody jezdza:roll::roll: dziwne:shake::shake:
-
[quote name='Matusz']BIS Junior ;)[/quote] dzięki!:lol::lol::lol:
-
BIS Weteran? [url]http://img87.imageshack.us/img87/8165/dscf2057ix1.jpg[/url]
-
To ja zgłaszam jeszcze mojego psia Rasa: Mudi Imię DELCEG Quendi Rivendell (FCI) po domowemu Deli vel Delik wiek: 8 miesięcy co lubi?: JESĆ!!!,bawić się z psami i biegać na torku,zaczepiać tatę i mordować pluszowe zabawki... A teraz foty Tu jeszcze z bratem Dolgosem(Sky-em) [img]http://i209.photobucket.com/albums/bb128/MudiVictor/DolgosiDelceg.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/192/0898748a43a0de9a.jpg[/img] [img]http://images31.fotosik.pl/198/abe41fa9df66ee29.jpg[/img] [img]http://images25.fotosik.pl/250/d41247a97730f55f.jpg[/img] [img]http://images33.fotosik.pl/324/ebb6fb94d43ae68f.jpg[/img]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Tak agilitowo klikerowe:multi::multi: Ale to dopiero 15-17 sierpnia(wtedy kciuki będą potrzebne:-) ) -
[quote name='miroszki']Mudik, a jesteś pewna, ze w tę niedzielę będą treningi? Słyszałam, że Ela coś wspominała o tym, że jej nie będzie... W kazdym razie zobaczymy. Wydaje mi się, że trzeba poczekać do konca tygodnia - czyli piątku - później dokładnie ustalimy ;) [SIZE=1]Mudik, napisz mi adres, proszę :)[/SIZE] [SIZE=1]P/s wiem, dlaczego kiepsko na treningu reagowałam, jak mnie wołałaś: Ty mówiłaś "Alisja", a trzeba "Alesja" :razz:[/SIZE][/quote] Upsss:oops::oops::oops: zaraz pójdzie PW:cool3:
-
[quote name='ramzes']Fakt łapki trochę ci poleciały;) Ale reszta całkiem nieźle:lol:[/quote] Jednego jewszcze żałuję(ale to ode mnie nie zależy),że mu właściwie ucieli ogon ma może z 2 centymetry:placz::placz::placz: a taki był by z kitką śliczny o jak ten [img]http://images30.fotosik.pl/251/25ff87ab4deadb4f.jpg[/img]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T']Ooo, to agility już zaczęliście? no to super, że takie postępy robi :) a jedziecie może na wystawę do Sopotu? :cool3:[/quote] Nie bo nie ma sensu . W dniu wystawy zabraknie mu kilku dni do młodzieży. To po pierwsze, po drugie w następny tydziń biorę wolne kilka dni:multi::multi: i jadę do Czech na seminaruim (oby wypaliło-KCIUKI DUŻE PROSZĘEĘ) A agility to deli zaczął jak miał 3,5 miesiąca a ma 8 skończone:lol::evil_lol: Zna praktycznie wszystkie przeszkody,jesze dziś (zapomniałam) koło poznał i robi lepiej niż tata. Vic jeszcze często wyłamuje i leci dołem(nawet hopki mu się tak zdaża,ma takie odpały ,że nagle mówi a tą pobiegnę dołem:placz::mad::angryy::shake: Deli hopkuje od tyczki na ziemi i nie ma żłych nawyków:multi::multi: Na obecną chwilę skacze wysokość klasy small, jak wspomniałm robi wszystkie zerówkowe przeszkody(reszty się uczy) i zaczyna pracować w większym oddaleniu ode mnie(nie tuż przy mojej ręce):multi::multi::multi: i rękaw ma kładziony na grzbiet i się nie boi!!!:loveu: