Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/f46a70af7f9e823f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/3c2bcb352143ae98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/83817829ddccd75c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/947f0e05f72fd7e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/a97ef7b864d73e9a.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/7565c707b1496635.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/f37a8728c6fd45c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/bf6972db0119eebe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/e0c088cb166df59c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/f1811863c80eeeb3.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/7ec3c4812a6f958d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/366a440108b07e68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/0559efa4e9695651.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/41ec97bd70e29bc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/c60e54234433ecf4.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/13de697fdb7a8024.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/ff551b6f075a165f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/5c3e62eb1ea2431d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/e0199a57a2c59393.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/31954fb99eeaa6c4.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/1bd10722d9566e38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/ae132a0d08aa8a4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/63202b76b75d93cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/253/2d670d93179c2db1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/dadb62d951d6f2c9.jpg[/IMG][/URL]
  6. nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:, mam wegierska rase i ogolnie interesuje sie tym krajem;);):lol::eviltong:
  7. oooo nowa osoba, Witamy! Swrdecznie!:multi::multi: Jak złapie dziś chwilkę czasu dzisiaj to zajrzę,pozdrawiam!
  8. [quote name='betty_labrador']a losowanie odbylo sie przez krotsza i dluzsza zapalke? :grins: :lol: [/quote] Skąd wiesz??:grins: Miałam w ręce dłuższą i krótszą część wykałaczki i Sikra wybrała dłuższą (ta "była" dla Victora):lol::lol::lol:
  9. Cześć! A dzis wklejam kolejne nowe foty,trochę tego jest:cool3::cool3::cool3:a ze sznupkami też jestem na bieżąco:lol:
  10. To [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/236/a0d13abcab2fa0f2.jpg[/IMG][/URL] l oczywiście bez kagańca i ono za jasne jest:oops:to zdjęcie Vic niech będzie normalnie czarnya nie siwy:oops:
  11. Sikra wylosowała Victora zaraz coś znajde(no nie dasz spać kobieto z pastelami w ręku-:evil_lol::evil_lol:-ale przy takiej propozycji nie można spac:cool3::cool3:):loveu::loveu:
  12. Dzięki mam trochu:cool3::cool3: nowych fot postaram się jutro wrzucić,teraz oczy mi się zamykają zmykam lulu Dobranoc!:lol:
  13. A może tyż bojownik o wdzięcznym imieniu delfin??:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Takie cos znalazłam szukając węgierkich salonów groomerskich [url]http://dorkakutyakozmetika.hu/galeria3.html[/url] :shake::shake:Zwłaszcza pies w dolnym lewym rogu wygląda okropnie.Cały w zęby:roll:
  15. [quote name='andzia69']Prosze o pomoc w imieniu psów przebywajacych pod opieką Fundacji AST na rzecz zwierząt niechcianych [URL]http://pl.youtube.com/watch?v=ZbCtmymoolY[/URL] Jesli jeszcze nie oddałeś/aś swojego głosu, to proszę poświęć 5 minut, zarejestruj się na stronie [URL]http://www.krakvet.pl/forum/[/URL] potrzebny jest tylko mail na który zostanie wysłany link aktywacyjny, po kliknieciu na ten link wystarczy wejsć na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=8137[/URL] i zagłosować na AST-fundacja na rzecz zwierzat niechcianych to tak niewiele a pomoże Fundacji w ratowaniu kolejnych porzuconych, chorych i potrzebujacych opieki psów, dzięki Twojemu głosowaniu, Fundacja otrzyma pomoc od Internetowego sklepu Krak-Vet, która teraz jest jej niezwykle potrzebna, Twój głos nic nie kosztuje a moze bardzo pomóc, a Ty będziesz miał/a na swoim koncie o jeden dobry uczynek wiecej [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Jeśli jesteś ciekawa/wy jak wiele Fundacja robi dla swoich podopiecznych wejdź na stronę [URL]http://www.fundacja-ast.pl/[/URL] Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do namowy znajomych do głosowania [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG] Dziękuje z całego serca za każdy oddany głos[/quote] Zagłosowane;)
  16. teksty rodzinne mnie powaliły,chyba dziś usne na podłodze:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. no i jak w końcu z głosowaniem???
  18. Dzięki Betty. Baffi2 piątek 19.30 i niedziela 11 ta ale nie jest pewne czy w niedzielę będzie w ogóle trening.:roll:
  19. Jenyyyyy powtórzę się ,ale ona jest pięknaaa:loveu::loveu::loveu::loveu:
  20. [quote name='puchu']Nie chwal się, a wstawiaj![/quote] Wiedziałam,ze coś takiego napiszesz,ale najpier je muszem zgrać i przefotosikować:evil_lol:
  21. Fajnie! Z sukcesów: Delik fajnie łapie koło(lepiej niż tata,kt.óry woli biec je dołem niż skakać:diabloti:)i slalom a Vic prawie slalom robi li polubił go!:multi::multi: Deli też całkiem nieźle robić zaczyna zatrzymanie na strefie chuśtawki. Vic był prawie cały czas luzem(no chyba ,ze w klatce i było ok!
  22. Iwan lepsze;) ja stawiam na nie.
  23. A ja mam fotki łysego Jaszki:lol::cool3::razz:
  24. A ja widzę różnicę Lexi ma inaczej ciętą dłuższą grzywkę,ale obie CUDNE SĄ!:loveu::loveu::loveu:
  25. Nie dostałam odpowiedzi więc ponawiam pytanie Czy Vega lubi frisbee???
×
×
  • Create New...