-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Teraz jaszka jest bardziej areodynamiczny:-D
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Witaj Betty ,jak tam rysowanie;):cool3::razz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='anetta']:evil_lol: Nie to że się nie podoba. Po prostu wygląda inaczej :eviltong: Wygląda jak Czadzik :) A jaki jest teraz w dotyku? bo on chyba ma szarstki włos :hmmmm:[/quote] A to ok:razz::razz:,tak jak napisałą Alesja Jaszka teraz mięciutki w dotyku:loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote=Enchantress'ka;10550401]Fajnie, fajnie macie na treninach w Cavano, nie? Kiedy następny kursik? Jesienny? Zimowy? My mieliśmy wybierać się na letni, ale zdeydowałam, że popracuje nad czymś innym (sztuczki, zabawa w rozproszeniach, kontakt), agility nie ucieknie. ;)[/quote]Pewnie jakis jesienny będzie ,jakby co dam znac,ale mnie pewnie Bzikowa uprzedzi w tym:cool3::cool3: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']dla mnie w sumie też niestety bo Lab nie bardzo umie pracować na odległość:shake:... a na szczęście dlatego, że to byłaby katastrofa (ale w sumie na treningach trzeba takie rzeczy ćwiczyć)[/quote] Skąd tyle pesymizmu Ola,Deli załapał, Karmel(no ale on nasz grupowy prymus:eviltong:) Aria zrobiła to i lab by zrobił. Myślę,ze i Vic by nie miał problemu ,powinno mu na takim ustawieniu pójśc lepij niż Delikowi. -
A te małe czarne które się kłębią na kolanach jakiegoś fotografa(na zdj. po lewej) to cio to???? [url]http://images33.fotosik.pl/329/0be5af3a3cd99009.jpg[/url]
-
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: to be continued...:multi::multi:
-
nie mam wyszukaj w googlach wpisując " KUTYAKOZMETIKA"
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dla mnie by było niestety, bo takie coś się bardzo przydaje i świetnie uczy pracować psa w oddaleniu, z czym deli ma na razie problem:roll: Więc ja się cieszę,ze to robiłam:multi::multi::multi: -
Idealny(dla mnie) kolor kelpie:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img61.imageshack.us/img61/261/imgp7221te9.jpg[/url]
-
Shja śliczne fotki!!!!!!!! Dziękujęęęęę,:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:a z toru coś masz????:cool3:
-
No to siup do łóżeczka spać dziewczęta!:evil_lol::cool3::eviltong::lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/1golubie-jastrzebia_DSC_5792.jpg[/url]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Jak tam nowy portrecik?:cool3: Dobranoc!:lol::lol: -
Chciałm zobaczyć Twoje psy ale twoja strona jest zawieszona:placz::placz:
-
pewnie,że są chetni !!!!!!!! JESZCZE,JESZCZE! Brawa dla Polaków!! [COLOR=Silver]A były jakiwś mudiki?[/COLOR]:cool3::cool3:
-
WOW!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::crazyeye: [url]http://img411.imageshack.us/img411/8894/23ij8.jpg[/url]
-
[quote name='Ka-Vanga']to masz moja szalona :evil_lol: [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/1golubie-jastrzebia_DSC_5517.jpg[/IMG][/quote] tylko jedno:diabloti::roll::roll::mad:
-
For Fun, Famous Flash, Fantastic Flyer, Fastest Flyer:loveu:(świetne dla agilitowego papilonka)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nooo to był ciąg 3 hopek po łuku (taki zakręt w prawo)i równolegle do niego także skręcony w lewo tunel, ustawiony tak ściśle,ze pies musiał skakC hopki (po lewej stronie tunelu) a przewodnik biec po wewnętrznej(prawa strona tunelu), Deli skoczył jedną hopkę a potem na samym zakręcie wskoczył na tunel i pokonał go wierzchem(potem juz załapał ,że ma sam skakć kiedy ja biegne w oddaleniu od niego,narysowałam torek i zrobiłąm fotke wstawię jutro. -
[quote name='Marysia_i_gończy'][B]Mudik[/B] ja jestem u nas Wielce Szanowną Panią Trener :evil_lol: a to oznacza, że absolutnie nie mam jak robić zdjęć. Muszę liczyć na resztę drużyny :)[/quote] To przekaż ludowi biegającemu(jak mówi nasza trenerka Sajko:evil_lol::evil_lol:),że tu tacy agilito maniacy ze stolycy czekają na fotki:lol::razz:
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
Szkoda nerwów,jak widać debili nie brakuje(coś na ten temat wiem niestety), jednak wiem jak trudno nie wybuchnąć.Ja ostatnio nie strzymałam i walnęłam dwa razy w plecy goście,który pchał sie do pociągu za nim wysiadłam z niego. Niemalże wgniótł mnie do niego z powrotem ,depcząc przy tym po Delim. Tak się spieszył,żeby mieć pierwszeństwo wyboru miejsca w totalnie pustym pociągu:angryy::angryy::angryy: -
Aaaaaaach fotki dziewczynek:multi: I przecudna Lirunia:loveu::loveu::loveu: i ten efekt lustra:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/321/780b97c1cf59def1.jpg[/url] Dzięki!
-
Swietne frizbowe!!:multi::multi::multi: A ja musze się w końcu wybrac na trening,bo cos dziwnego sie dzieje z naszymi flipami:roll::roll::shake::shake::shake:. Vic jak widzi,że unosze dysk to sie wygięty w łuk odsuwa w bok i cofa,ja wtedy nie dorzucam i on sie przedziwnie wygina nieraz lądując na plecy,boje się,ze coś sobie zrobi:placz::placz::placz:,on jest naprawdę maniakiem,musi nam ktoś to naprawić. Za to mamy dwie nowe sztuczki(vide filmik na naszym blogu :cool3::cool3:) Pozdrawiamy!
-
Jak aussie tu wyszedł:lol::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/252/d3ef8109d2662d40med.jpg[/url] A czemu jeden z kolegów w koszulce???
-
Ten środkowy i po lewej mają identycznie umaszczone łepki:loveu::loveu::loveu:,taka idealna ta cętka:loveu: [url]http://i325.photobucket.com/albums/k393/m[/url]