Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Teraz jaszka jest bardziej areodynamiczny:-D
  2. Witaj Betty ,jak tam rysowanie;):cool3::razz:
  3. [quote name='anetta']:evil_lol: Nie to że się nie podoba. Po prostu wygląda inaczej :eviltong: Wygląda jak Czadzik :) A jaki jest teraz w dotyku? bo on chyba ma szarstki włos :hmmmm:[/quote] A to ok:razz::razz:,tak jak napisałą Alesja Jaszka teraz mięciutki w dotyku:loveu::loveu:
  4. [quote=Enchantress'ka;10550401]Fajnie, fajnie macie na treninach w Cavano, nie? Kiedy następny kursik? Jesienny? Zimowy? My mieliśmy wybierać się na letni, ale zdeydowałam, że popracuje nad czymś innym (sztuczki, zabawa w rozproszeniach, kontakt), agility nie ucieknie. ;)[/quote]Pewnie jakis jesienny będzie ,jakby co dam znac,ale mnie pewnie Bzikowa uprzedzi w tym:cool3::cool3:
  5. [quote name='Crazy Lab']dla mnie w sumie też niestety bo Lab nie bardzo umie pracować na odległość:shake:... a na szczęście dlatego, że to byłaby katastrofa (ale w sumie na treningach trzeba takie rzeczy ćwiczyć)[/quote] Skąd tyle pesymizmu Ola,Deli załapał, Karmel(no ale on nasz grupowy prymus:eviltong:) Aria zrobiła to i lab by zrobił. Myślę,ze i Vic by nie miał problemu ,powinno mu na takim ustawieniu pójśc lepij niż Delikowi.
  6. A te małe czarne które się kłębią na kolanach jakiegoś fotografa(na zdj. po lewej) to cio to???? [url]http://images33.fotosik.pl/329/0be5af3a3cd99009.jpg[/url]
  7. :multi::multi::multi::multi::multi::multi: to be continued...:multi::multi:
  8. nie mam wyszukaj w googlach wpisując " KUTYAKOZMETIKA"
  9. Dla mnie by było niestety, bo takie coś się bardzo przydaje i świetnie uczy pracować psa w oddaleniu, z czym deli ma na razie problem:roll: Więc ja się cieszę,ze to robiłam:multi::multi::multi:
  10. Idealny(dla mnie) kolor kelpie:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img61.imageshack.us/img61/261/imgp7221te9.jpg[/url]
  11. Shja śliczne fotki!!!!!!!! Dziękujęęęęę,:loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi:a z toru coś masz????:cool3:
  12. No to siup do łóżeczka spać dziewczęta!:evil_lol::cool3::eviltong::lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/1golubie-jastrzebia_DSC_5792.jpg[/url]
  13. Jak tam nowy portrecik?:cool3: Dobranoc!:lol::lol:
  14. Chciałm zobaczyć Twoje psy ale twoja strona jest zawieszona:placz::placz:
  15. pewnie,że są chetni !!!!!!!! JESZCZE,JESZCZE! Brawa dla Polaków!! [COLOR=Silver]A były jakiwś mudiki?[/COLOR]:cool3::cool3:
  16. WOW!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi::crazyeye: [url]http://img411.imageshack.us/img411/8894/23ij8.jpg[/url]
  17. [quote name='Ka-Vanga']to masz moja szalona :evil_lol: [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/1golubie-jastrzebia_DSC_5517.jpg[/IMG][/quote] tylko jedno:diabloti::roll::roll::mad:
  18. For Fun, Famous Flash, Fantastic Flyer, Fastest Flyer:loveu:(świetne dla agilitowego papilonka)
  19. Nooo to był ciąg 3 hopek po łuku (taki zakręt w prawo)i równolegle do niego także skręcony w lewo tunel, ustawiony tak ściśle,ze pies musiał skakC hopki (po lewej stronie tunelu) a przewodnik biec po wewnętrznej(prawa strona tunelu), Deli skoczył jedną hopkę a potem na samym zakręcie wskoczył na tunel i pokonał go wierzchem(potem juz załapał ,że ma sam skakć kiedy ja biegne w oddaleniu od niego,narysowałam torek i zrobiłąm fotke wstawię jutro.
  20. [quote name='Marysia_i_gończy'][B]Mudik[/B] ja jestem u nas Wielce Szanowną Panią Trener :evil_lol: a to oznacza, że absolutnie nie mam jak robić zdjęć. Muszę liczyć na resztę drużyny :)[/quote] To przekaż ludowi biegającemu(jak mówi nasza trenerka Sajko:evil_lol::evil_lol:),że tu tacy agilito maniacy ze stolycy czekają na fotki:lol::razz:
  21. Szkoda nerwów,jak widać debili nie brakuje(coś na ten temat wiem niestety), jednak wiem jak trudno nie wybuchnąć.Ja ostatnio nie strzymałam i walnęłam dwa razy w plecy goście,który pchał sie do pociągu za nim wysiadłam z niego. Niemalże wgniótł mnie do niego z powrotem ,depcząc przy tym po Delim. Tak się spieszył,żeby mieć pierwszeństwo wyboru miejsca w totalnie pustym pociągu:angryy::angryy::angryy:
  22. Aaaaaaach fotki dziewczynek:multi: I przecudna Lirunia:loveu::loveu::loveu: i ten efekt lustra:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/321/780b97c1cf59def1.jpg[/url] Dzięki!
  23. Swietne frizbowe!!:multi::multi::multi: A ja musze się w końcu wybrac na trening,bo cos dziwnego sie dzieje z naszymi flipami:roll::roll::shake::shake::shake:. Vic jak widzi,że unosze dysk to sie wygięty w łuk odsuwa w bok i cofa,ja wtedy nie dorzucam i on sie przedziwnie wygina nieraz lądując na plecy,boje się,ze coś sobie zrobi:placz::placz::placz:,on jest naprawdę maniakiem,musi nam ktoś to naprawić. Za to mamy dwie nowe sztuczki(vide filmik na naszym blogu :cool3::cool3:) Pozdrawiamy!
  24. Jak aussie tu wyszedł:lol::loveu: [url]http://images27.fotosik.pl/252/d3ef8109d2662d40med.jpg[/url] A czemu jeden z kolegów w koszulce???
  25. Ten środkowy i po lewej mają identycznie umaszczone łepki:loveu::loveu::loveu:,taka idealna ta cętka:loveu: [url]http://i325.photobucket.com/albums/k393/m[/url]
×
×
  • Create New...