-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Mufasa nie szuka domu nie oddam go nikomu :-))
Mudik replied to BeataSabra's topic in Już w nowym domu
I po co ja tu weszłam??? Znowu sie poryczałam:placz::placz::placz::placz::placz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Lepsze foty Kerry(nie bardzo chciał stać bo się bał flesza:shake:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/254/30bd7efff5bd4f29.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/7e22485912f59aa9.jpg[/IMG][/URL] terier irlandzki [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/d44ccc63ea9e3a10.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/97685d3ab415046b.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc! -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/fa3734b9fd4f109d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/323/d39736325aa45507.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/9bcad40e47f6cc1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/330/25946f7e88aaf69b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/253/0ef220f785c72823.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Kerry blue,niestety nie wygląda jeszcze do końca jak powinien,bo musi więcej włosa odrosnąć(wcześniej był ścięty na sznaucera na super gładko i pół grzywki mu ścieli:placz::placz:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/254/362c245b353d8f2e.jpg[/IMG][/URL] obiecany torek z ostatniego treningu Delika [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/253/604632d7591edbed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/dec89fd1a911ae1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/253/920a9f7b2b131732.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/331/a713b19dbc80f15c.jpg[/IMG][/URL] -
Ile fotek !!! Tasja slalomowa i Gin :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
będę trzymac wirtualnie(w jakich godzinach intensywniej?)bo nie dam rady inaczej w trakcie pracy;);):lol:
-
Ile fot i jakie piękne!(roślinki i portrety Granma :loveu::loveu::loveu:) Witaj!
-
[quote name='hop!']Już jest transport. Brego jutro jedzie do Szczecina, ale gdyby coś się wydarzyło (oby nie) i wyjazd nie doszedłby do skutku, skorzystam z tego kontaktu. Dzięki.[/quote] To super!:multi::multi::multi: Ktoś pisał,że jakiś pies potrzebuje transportu w odwrotną stronę,jakby co też mo.że skorzystać;)
-
Nadrobiłam te dziesiatki fot:loveu::loveu::lol:,dziewczyny foty gites, Wiw,plinka wymiatacie(będziecie za rok???) W następnym roku MUSZĘ tam być!:multi::multi::multi:
-
No nie BOMBOWE padłam normalnie. Miałam zacytować fotę z otrzepywania z wody ale doprawdy nie wiem która najlepsza:loveu::loveu::loveu: Ale Liroświr wymiata(ten z oponka:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:) [url]http://images24.fotosik.pl/255/5dbba8d109692336.jpg[/url] Ogólnie ,że sie tak wyrażę Cud Miód i Orzeszki,świetny relaks po meczącym dniu([COLOR=Silver]po 21 skończyłam pracę-z małymi przerwami 11 godzin[/COLOR]:diabloti:)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']Nooo ładnie :loveu: Jak chcesz to tez mogę spróbować machnąć wam portrecik tylko ja Delika :evil_lol:[/quote] Serio???:-o:razz::razz: [QUOTE] Czesc, czesc nadrabiamy zaleglosci;-) sliczne fotaski:loveu:[/QUOTE] Ewo Witaj!:multi::multi::multi: dzięki:lol::lol: -
[quote name='Charly']Tak jak napisała hop- Jak zdejmą szwy może jechac:multi:. czyli z końcem tygodnia[/quote] Rozmawiałam dziś z jednym panem,który przychodzio do mnie ze swoją sunią(adoptowana z Palucha),zaoferował pomoc w przewiezieniu Brego do Szczecina to jego numer prosi o kontakt w tej sprawie 775-457-028
-
Rozumiemy i jesteśmy w szoku:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: no to Tess wymiata!!!!:multi::multi: A co do DIS my miewaliśmy za ponad 3 odmowy(ale u Saj to chyba faktycznie inny DIS niz za to co napisałaś nie wchodzi w grę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) Czekam na więcej fotek:cool3::cool3::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nio jest super:loveu::loveu::loveu::loveu::multi: tylko te uszki ciut ciut do poprawy(mam taki odchył,żeby w niczym nie przypominał mudik innej rasy zbytnio;);)) -
[quote name='Mokka']A ja wolę Tess. Ma takie mendowate spojrzenie, lalunia słodka :diabloti:.[/quote] Jest podobna do Twojej,ten sam chłodny kolor oczu ja wolę bursztynowe:evil_lol::evil_lol::evil_lol::lol::lol:
-
Uwielbiam duże pudle czarne i czekolady(chciałabym miedyś takiego móc ostrzyc i ...kieeeeedyś mieć:loveu::loveu::loveu:
-
Mały dziabąg Koda - czyli jak uczynić dzień ciekawszym.
Mudik replied to Russellka's topic in Foto Blogi
[quote name='grrrond']agility byłoby fajne, ale nie mamy narazie żadnego klubu z początkującą grupą... a kefir to świeżak - nic nie umie ;)[/quote] U nas pewnie będzie jakiś jesienny kursik.A od 1 lipca mamy nowy kurs(prawie same teriery:evil_lol::evil_lol:) zapraszamy! -
Gratulacje!!! My też wszystko (prawie:diabloti::diabloti:) umiemy,bo Vic nie może pojąć koła:placz::placz::placz::placz:,podłamał mnie dzi nim, ,ale tak zapylał inne rzeczy,że żeby zdążyć musiałam nieźle się nabiegać:cool3::cool3: To czekamy na focie(moje ulubione sportowe:multi::multi:)
-
A czemu Saj DIS???:placz::placz::placz: wiesz może??? Ja też wole Zico:loveu::loveu:
-
Dzięki Marysiu za HO Citę,:loveu::loveu::loveu::multi:mnie miałaś na myśli???? Choć znam taką jedną fankę HO:cool3::cool3::cool3:
-
Jeszcze tu jesteś,gówniarzu?:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images23.fotosik.pl/253/2a83e74f021b8809.jpg[/url] Dobranoc!
-
Rzeczywiście każdy z nich poprowadzony IDENTYCZNIE:-o:-o,super,WOOW! P.S taką kombinację jak ta przed slalomem robiliśmy wczoraj:lol::lol:(tylko nie w takim tempie:cool3::eviltong:)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
No podobne będzie bardziej jak dojdzie futro, tylko jedno ale mam leciutko zaokrąglij czubki uszu,to nie belg i nie ma szpiczastych. -
Swietna fontanna!:lol::lol::loveu::loveu: [url]http://images34.fotosik.pl/322/28df83b7b081d0ad.jpg[/url]
-
Masz na myśli wystawę czy jakieś zawody agility towarzyszące Crufts???