-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
la mnie te problemy z kołem są niepojęte przeciez pies świetnie [quote name='Paula&Goofi']Goofik też koła nie chce robić :([/quote] Dla mnie te problemy z kołem są niepojęte. Przeciez pies świetnie je widzi a pcha się bokami:roll::roll:, chyba ,ze trudno mu załapać i zaufać przeszkodzie która jak dla niego jest zawieszona w powietrzui dlatego nie traktuje jej jako czegoś do skoczeni i przebiega pod:roll::roll: Sikra raczxej je robi Deli po kilku próbach w sumie też a Vic nie, tym bardziej dziwne,że u mnie na wsi miał koło i je robił(gruba opona z traktora), chyba wyciągnę to samochodowe koło które wyciągnęłam spod śmietnika i będziemy codziennie ćwiczyć...
-
Justa jak ja bym chciała miec taką fotę z moim psem:loveu::loveu::loveu:,śliczności:multi::lol::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img145.imageshack.us/img145/3765/dsc0339cm3.jpg[/url]
-
Boże Luiza tak bardzo mi przykro:placz::placz::placz: Lotuś [`] [`]
-
Mudiki zapraszają jutro(znaczy dziś) na pola mokotowskie na 17 tą:lol::lol:
-
[quote name='anetta']Umawiacie się jutro na Forty?[/quote] Ponieważ Jaszkowa ma inne plany a Asia zniknęła, a ja tam nigdy nie była to umówiłąm sie z Ulą na PM o 17 tej, reflektujesz??:cool3:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='miroszki']Bardzo ładny portret, [B]Russellka[/B] :razz: Od tej chwili marchewka będzie koniecznym atrybutem Delika - przynajmniej dla mnie skojarzenia z marchewką będą juz bardziej konkretne ;) [B]Mudik[/B] Nie wiem w końcu, jak jutro stoimy z treningami... :shake: Ze spacerkiem wspólnym raczej się nie uda (tzn będzie beze mnie)... Jezeli nie będzie agility, to chciałam poćwiczyć z Jaszką co innego (tez rano).[/quote] Treningu jutro nie ma:placz::placz::placz:właśnie doczytałam na forum. To teraz muszę się do Asiaczka dodzwonić. Podeślij mi na PW numer bo chyba moim coś nie tak nie mogę się dodzwonić -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
pewnie!! podac adres na PW? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']Oooj trochę za późno bo ja już skończyłam :grins: Ale mam nadzieję, że ten Ci się spodoba :razz: Zawzięłam się i powstał taki oto Delik z marcheweczką: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4267/delisr4.jpg[/IMG][/URL] Podoba Ci się?[/quote] Fajny Dziękujęęęęęęęęęęę!!:loveu::loveu::loveu: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Cerber']heej, ale Deli juz duży jest i takie ma super umaszczenie :loveu: a jak tam wam na zawodach idzie? ostatnio coś mało śledzę wątki z zawodami... i w ogóle w jakich klasach startujesz z Viktorem i z Szikrą, o ile w ogóle z Szikrą starujesz, bo np. w Bydgoszczy chyba z nią nie biegałaś??? ja mogę być zakręcona, nie gniewaj się...:roll:[/quote] Z Sikrą to fakt nie startuje, ale może gdzieś zgłoszę,zależy w jakiej będzie kondycji. ZViciem na razie zerówki(jeszcze z tym kołem i huśtawką powalczymy:roll:) Mały pewnie zacznie w przyszłym roku. A ogólnie każdy z nich to klasa L. Po Bydgoszczy byliśmy w Jedlińsku(na jeden dzień)jako,że okazało sie, że były ex equo dwa pierwsze sie załapalim na pudło i brąz w jumpingu, w agility załapałam efektowny DIS, po tym jak Vic polecial dołem przed ostatnia hopke(ja tego nie zauważyłam) nie wychamowałam i skoczył metę i finito,czysty tor i DIS:angryy::angryy::angryy: Gdzieś kilka stron wstecz są filmiki z obu biegów A gniewac się ni mam o co:lol:;) -
Betty fot nie da, bo pojechała na wczasy, do wtorku,środy jej nie będzie:placz: Dobranoc!
-
też go ugryzł:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Oki nie ważne czy pamiętasz, ważne ,że się podoba:loveu::lol: A teraz idę spać dobranoc! -
[quote name='Marihuana']MUDIK, źle widzisz :) I nie rozumiem twojego zdziwienia. U 5 szczeniat ogony są kompletnie połamane nawet u niektorych w 2 miejscach. A w takim przypadku niestety u tych co ogony są połame trzeba obciąć ogonki.[/quote] Chyba mam prawo być zdziwiona,skoro szczeniaki nie maja jednej doby a ogony sie tnie troche później,a tu widzę ,że są krótkie. Nie muszę sie znac ani jasnowidzem nie jestem, że były połamane(pierwszy raz o czymś takim słyszę:roll::-o) Czyli ona są DO obcięcia ale cięte nie były ? tak? bo nie ma śladu po cięciu,dlatego też także i przez to byłam zdziwiona(namotałam sorry dwie rzeczy mnie zdziwiły,że jedne są krótkie a drugie nie i te krótkie nie mają śladu cięcia mimo iż szczeniaki się dopiero co urodziły) Nie mniej jednak dziękuję za objaśnienia.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Prędzej nie zauważyłas bo ja jak już wstawiam to hurtem,całe sesje hiohihihi:evil_lol::evil_lol: -
Jak nie przepadam za górami tak ta fota i kolejna mnie powaliły:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::iloveyou::iloveyou::bigcool: [URL]http://images34.fotosik.pl/323/beaf218ec9c56dffmed.jpg[/URL] "ukradłam" tę fotę na tapetę bo jest zarąbista...
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
to zdjęcie już wstawiałam kilka stron wcześniej (to jedno z sesji ze słonikiem;)) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Russellka']No to ja sama poszukam i będzie niespodzianka :loveu:[/quote] to mi sie podoba,jak nie jest za późno:cool3::cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/5aed4ce8d0e01957.jpg[/IMG][/URL] -
dobrze widzę,ze częśc z nich ma krótkie ogony!:crazyeye:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
konkurs coś ma słaby odzew więc zapraszam do głosowania:razz::lol::lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10566280#post10566280[/url] -
tylko ten pudel wyglada ciekawie [url]http://img174.imageshack.us/img174/1466/dscn0891lj8.jpg[/url] reszta jest brzydka pomijam żaruwiastośc kolorów ale sa tak pomalowane jakby ktos farba pociapał byle gdzie i byle jak:roll::roll::roll::shake:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T']Aha :) bo strasznie mi się podoba ten zawód :):) a na jakich studiach to jest? na tym kierunku potrzebna jest biologia? :eviltong: [oby nie!! xD] No i jeszcze jedno pytanie: da sie wyżyć z samego tego zawodu, czy np. zajmujesz się też czymś innym?[/quote] Ja sie jakoś wyżywiam i psy też:cool3::cool3:, a na studiach miałam klka biologii i kilka chemii bo to była zootechnika:eviltong::eviltong: [B]Tinka [/B]pewnie ,że nosił do góry, ale stac tam na stole mu sie nie bardzo widziało tym bardziej,że spędził na skubaniu 3 godziny:roll::roll:, słowem miał już dość. Jak tylko go zdjęłam ogonek w górę poszedł, kerry miał ogon w górze dopóki nie zobaczył aparatu (boi sie flesza(nie wiedziałam o tym robiąc zdjęcia)) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='M&T']ale ten rudas śliczny jest!! :loveu::loveu: a żeby być psim fryzjerem to trzeba iść na jakiś kurs po prostu czy jest taki kurs na studiach, albo cuś? :hmmmm: sorry, jeśli głupie pytanie, ale jestem ciekawa xP a nie mam o tym pojęcia :oops:[/quote] mozna isc na kurs. ja mialam podstawy na studiach,ale uczyłam sie sama strzygac,potem mialam pół roku praktyki tu gdzie pracuje;);) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[quote name='Crazy Lab']znowu Delika ładujesz:eviltong: A terier śliczny:loveu: Kiedyś biegała z nami Roxa, pamiętasz?[/quote] nie moja kadencja,nie znam Doxy;);) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jak znajde trochu czasu to cos wybiore,dzieki:multi::multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dobrze Ci,ja może dopiero w sierpniu(mam na to spore nadzieje) wyrwę kilka dni wolnego) Miłego wypoczynku!:lol: Dobranoc!